Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły tarczowe do aluminium

Piła przemysłowa do cięcia aluminium Ø 550 mm. BARRACUDA ELECTRONIC

Piła do cięcia profili aluminiowych Ø 550 BARRACUDA EL
Piła tarczowa do cięcia profili aluminiowych Ø 550 BARRACUDA EL

Piła jednogłowicowa do cięcia profili ALU / PCV Ø 550 mm. Barracuda Przecinarka jednogłowicowa z wysuwanym ostrzem tarczy piły frontalnie do przemysłowego cięcia profili aluminiowych pod różnym kątem. Stałe pozycje ustawień kątowych głowicy przy -20°,-45°,90°,+45°,+20° z możliwością pozycjonowania głowicy na pośrednie stopnie ustawień kątowych dzięki ustawieniom z panelu sterowania elektronicznego. Elektroniczna piła tarczowa do cięcia profili aluminiowych i PCV. Przecinarka tarczowa do cięcia aluminium i kształtowników z PCV.

Piła jednogłowicowa do cięcia profili ALU / PCV  Ø 550 mm.
Piła jednogłowicowa do cięcia profili ALU / PCV Ø 550 mm.

Przecinarka jednogłowicowa sterowana elektronicznie do cięcia precyzyjnego Barracuda. Przecinarka jednogłowicowa z wysuwanym ostrzem tarczy piły do frontalnego cięcia profili aluminiowych. Stałe pozycje ustawień kątowych głowicy przy -20°,-45°,90°,+45°,+20° z możliwością pozycjonowania głowicy na pośrednie stopnie ustawień kątowych. Przemysłowa piła tarczowa do aluminium PVC. Cięcie profili aluminiowych piłą o średnicy Ø 550 – Piła jednogłowicowa do cięcia aluminium – PCV – Cięcie profili aluminiowych pod kątem – Precyzyjne Cięcie na wymiar profilu aluminiowego – Tarcza piły do cięcia aluminium – Na wyposażeniu pilarki Tarcza piła widiowa TCT do cięcia aluminium bez wyrwań – Tarcze i piły do cięcia aluminium – Solidne tarcze pilarskie do cięcia aluminium – Piła tarczowa jednogłowicowa do kątowego cięcia aluminium – PCV w trybie automatycznego posuwu. Automatyczna piła tarczowa do cięcia profili kształtowych z aluminium – Przemysłowa piła tarczowa do cięcia aluminium – automat do cięcia profili aluminiowych.

Piła tarczowa do cięcia profili z aluminium Barracuda 550 SA

Jednogłowicowa piła tarczowa do cięcia profili aluminiowych Barracuda jest dostępna w 3 (trzech) wersjach: wersja AUTOMATYCZNY posuw i pneumatyczne ustawienie kątowe głowicy, PÓŁAUTOMATYCZNY posuw pneumatyczne ustawienie kątowe głowicy ELEKTRONICZNE ustawianie kątów cięcia głowicy piły. Wymiary ogólne piły kątowej: piła tarczowa kątowa BARRACUDA 550 dł. X szer. X wys. 780x1550x1600 mm. Waga 480 kg.

Pulpit pozycjonowania elektronicznego głowicy piły do cięcia aluminium pod różnym kątem -20°, +20°
Pulpit pozycjonowania elektronicznego głowicy piły do cięcia aluminium pod różnym kątem -20°, +20°

Przemysłowa piła tarczowa do cięcia aluminium Barracuda. Kątowa Piła ukośnica do cięcia profili wykonanych z aluminium z ustawieniem pneumatycznym. elektronicznym głowicy tarczy piły. Precyzyjna Pilarka ukośnica – Przecinarki Do Aluminium – Tarcze i piły do cięcia aluminium – Przecinarka piła tarczowa do metali lekkich aluminium – Automatyczna przecinarka tarczowa do aluminium pilarka piła tarczówka.
Dane techniczne:
Średnica tarczy 550 mm
Silnik trójfazowy 220-400 V 50/60 Hz 2,2 kW (2,3 KM)
Obroty ostrza: 2800 obr / min
Ciśnienie robocze: 7 bar
Smarowanie pneumatyczne
Dokładny wyświetlacz ustawień kątowych głowicy cięcia w wersji BARRACUDA SA / EL.
Opcje na żądanie: Silnik jednofazowy. Pionowe dociski z pneumatycznie regulowanym dociskiem odgórnym. Zastrzegamy sobie prawo do zmian technicznych.

Rolotok z elektronicznym pozycjonowaniem odbojnika
Rolotok z elektronicznym pozycjonowaniem czoła odbojnika dla cięcia profilu z aluminium
Cięcie profili kształtowników aluminium
Cięcie profili kształtowników aluminium Ø 550 średnica tarczy piły kąt -15°/ 90°/ 45°
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.