Piły tarczowe do aluminium

Piła przemysłowa do cięcia aluminium Ø 550 mm. BARRACUDA ELECTRONIC

Piła do cięcia profili aluminiowych Ø 550 BARRACUDA EL
Piła tarczowa do cięcia profili aluminiowych Ø 550 BARRACUDA EL

Piła jednogłowicowa do cięcia profili ALU / PCV Ø 550 mm. Barracuda Przecinarka jednogłowicowa z wysuwanym ostrzem tarczy piły frontalnie do przemysłowego cięcia profili aluminiowych pod różnym kątem. Stałe pozycje ustawień kątowych głowicy przy -20°,-45°,90°,+45°,+20° z możliwością pozycjonowania głowicy na pośrednie stopnie ustawień kątowych dzięki ustawieniom z panelu sterowania elektronicznego. Elektroniczna piła tarczowa do cięcia profili aluminiowych i PCV. Przecinarka tarczowa do cięcia aluminium i kształtowników z PCV.

Piła jednogłowicowa do cięcia profili ALU / PCV  Ø 550 mm.
Piła jednogłowicowa do cięcia profili ALU / PCV Ø 550 mm.

Przecinarka jednogłowicowa sterowana elektronicznie do cięcia precyzyjnego Barracuda. Przecinarka jednogłowicowa z wysuwanym ostrzem tarczy piły do frontalnego cięcia profili aluminiowych. Stałe pozycje ustawień kątowych głowicy przy -20°,-45°,90°,+45°,+20° z możliwością pozycjonowania głowicy na pośrednie stopnie ustawień kątowych. Przemysłowa piła tarczowa do aluminium PVC. Cięcie profili aluminiowych piłą o średnicy Ø 550 – Piła jednogłowicowa do cięcia aluminium – PCV – Cięcie profili aluminiowych pod kątem – Precyzyjne Cięcie na wymiar profilu aluminiowego – Tarcza piły do cięcia aluminium – Na wyposażeniu pilarki Tarcza piła widiowa TCT do cięcia aluminium bez wyrwań – Tarcze i piły do cięcia aluminium – Solidne tarcze pilarskie do cięcia aluminium – Piła tarczowa jednogłowicowa do kątowego cięcia aluminium – PCV w trybie automatycznego posuwu. Automatyczna piła tarczowa do cięcia profili kształtowych z aluminium – Przemysłowa piła tarczowa do cięcia aluminium – automat do cięcia profili aluminiowych.

Piła tarczowa do cięcia profili z aluminium Barracuda 550 SA

Jednogłowicowa piła tarczowa do cięcia profili aluminiowych Barracuda jest dostępna w 3 (trzech) wersjach: wersja cięcie AUTOMATYCZNE posuw i pneumatyczne ustawienie kątowe głowicy, PÓŁAUTOMATYCZNY posuw pneumatyczne ustawienie kątowe głowicy ELEKTRONICZNE ustawianie kątów cięcia głowicy piły. Wymiary ogólne piły kątowej: piła tarczowa kątowa BARRACUDA 550 dł. X szer. X wys. 780 x 1550 x 1600 mm. Waga 480 kg.

Pulpit pozycjonowania elektronicznego głowicy piły do cięcia aluminium pod różnym kątem -20°, +20°
Pulpit pozycjonowania elektronicznego głowicy piły do cięcia aluminium pod różnym kątem -20°, +20°

Przemysłowa piła tarczowa do cięcia aluminium Barracuda. Kątowa Piła ukośnica do cięcia profili wykonanych z aluminium z ustawieniem pneumatycznym. elektronicznym głowicy tarczy piły. Precyzyjna Pilarka ukośnica – Przecinarki Do Aluminium – Tarcze i piły do cięcia aluminium – Przecinarka piła tarczowa do metali lekkich aluminium – Automatyczna przecinarka tarczowa do aluminium pilarka piła tarczówka.
Dane techniczne:
Średnica tarczy 550 mm
Silnik trójfazowy 220-400 V 50/60 Hz 2,2 kW (2,3 KM)
Obroty ostrza: 2800 obr / min
Ciśnienie robocze: 7 bar
Smarowanie pneumatyczne
Dokładny wyświetlacz ustawień kątowych głowicy cięcia w wersji BARRACUDA SA / EL.
Opcje na żądanie: Silnik jednofazowy. Pionowe dociski z pneumatycznie regulowanym dociskiem odgórnym. Zastrzegamy sobie prawo do zmian technicznych.

Rolotok z elektronicznym pozycjonowaniem odbojnika
Rolotok z elektronicznym pozycjonowaniem czoła odbojnika dla cięcia profilu z aluminium
Cięcie profili kształtowników aluminium
Cięcie profili kształtowników aluminium Ø 550 średnica tarczy piły kąt -15°/ 90°/ 45°