Piły panelowe do rozkroju płyt

Piła pionowa panelowa do cięcia i rozkroju płyt z kompozytów drewnopochodnych

Pionowe Pilarki formatowe - włoskiej fabryki maszyn GMC
Pionowe Pilarki formatowe sterowana numerycznie- włoskiej fabryki maszyn GMC

Pionowe piła panelowa -Taurus włoskiej fabryki maszyn GMC – sterowana numerycznie piła stojąca do precyzyjnego cięcia i rozkroju płyt kompozytowych i z tworzyw sztucznych. Solidne piły do rozkroju dzięki innowacyjnej konstrukcji korpusu maszyny piły. Niezawodne piły pionowe serii maszyn K.G.S. Piła Formatowa dająca sie zaprogramować w obu osiach cięcia płyty. Piły panelowe do rozkroju płyt | GMC Vertical Panel Saw z Carpi koło Modeny we Włoszech – od 1960 roku produkuje niezawodne i solidne piły pionowe do cięcia, rozkroju i rowkowania, wiercenia płyt panelowych.

Pionowa piła panelowa z automatycznym mechanizmem pozycjonowania ciętej płyty na odpowiednią wysokość.

Pionowe piła panelowa pionowa do rozkroju płyt laminowanych KGS programowana poprzez pamięć niezawodnego panelu sterowania pracą piły. Solidność wykonania maszyny gwarantuje w dalszej perspektywie czasu, jej bezawaryjne działanie i żywotność. Precyzjna działania piły panelowej fabryki maszyn G.M.C. gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych na niej cięć wzłużnych w pionie i w poziomie. Maszyny stolarskie produkowane w G.M.C mogą być wyposażone w mechanizm wspomagania usuwania trocin, pyłów i wiórów z głowicy roboczej cięcia. Piły formatowe G.M.C. są z niezawodna regulacją cięcia równoległego oraz regulacją cięcia prostokątnego.

Wspomaganie odciągu wiórow i pyłów w głowicy piły pionowej GMC
Wspomaganie pracy zasysania wiórów przez odciąg doprowadzony elastyczną rurą do głowicy tnącej piły pionowej GMC

Pilarki formatowe do rozkroju płyt – piła formatowa do cięcia płyt meblowych – automatyczny rozkrój płyt panelowych – piła formatowa do płyt sterowana numerycznie. Piły panelowe do rozkroju płyt pracujaca w trybie automatycznego wykonywania programu cięcia w pioni i w poziomie. Pionowa Piła formatowa z podcinakiem – piła do cięcia płyt meblowych – Produkcja mebli – Cięcie pod kontrolą – Piły formatowe pionowe – Pilarki tarczowe i formatowe – włoskiej fabryki maszyn GMC. Pilarki panelowe do obróbki Drewna i drewnopochodnych kompozytów.

Mechanizm wspomagania odciągu wiórów i pyłów w trakcie cięcia na pile pionowej
Mechanizm wspomagania działania pracy odciągu wiórów i pyłów w trakcie cięcia na pile pionowej GMC

Pionowa piła do cięć płyt laminowanych automatyczny rozkrój płyt panelowych – piła formatowa do płyt sterowana numerycznie. – Piła pionowa do cięcie i rozkroju płyt kompozytowych w pionie i w poziomie. Precyzyjne cięcie płyt poprzez wszechstronny System CNC do optymalizacji cięcia i rozkroju płyt na pile pionowej sterowanej numerycznie. Automatyczna pilarka do rozkroju płyt w pionie i w rozkroju dzięki solidnej strukturze budowy maszyny, która nie wpada w drgania i zachowuje ustawienia. W pełni wyposażona w odciąg piła tarczowa Do Cięcia Płyty Meblowej w pionie i w poziomie. Pionowa piła do cięcia płyt meblowych – Tarcze – piły do cięcia drewna, płyt warstwowych, płyty ze sklejki – piła do cięcia płyt wiórowych – cięcie bez odprysków. Piły panelowe do rozkroju płyt z optymalizacją rozkroju cięcia włoskiej fabryki maszyn GMC. Rozkrój, cięcie i formatowanie blach oraz kompozytów – Automatyczna precyzyjna piła pionowa do dużych obciążeń roboczych.