Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły panelowe do rozkroju płyt

Piła pionowa panelowa do cięcia i rozkroju płyt z kompozytów drewnopochodnych

Pionowe Pilarki formatowe - włoskiej fabryki maszyn GMC
Pionowe Pilarki formatowe sterowana numerycznie- włoskiej fabryki maszyn GMC

Pionowe piła panelowa -Taurus włoskiej fabryki maszyn GMC – sterowana numerycznie piła stojąca do precyzyjnego cięcia i rozkroju płyt kompozytowych i z tworzyw sztucznych. Solidne piły do rozkroju dzięki innowacyjnej konstrukcji korpusu maszyny piły. Niezawodne piły pionowe serii maszyn K.G.S. Piła Formatowa dająca sie zaprogramować w obu osiach cięcia płyty. Piły panelowe do rozkroju płyt | GMC Vertical Panel Saw z Carpi koło Modeny we Włoszech – od 1960 roku produkuje niezawodne i solidne piły pionowe do cięcia, rozkroju i rowkowania, wiercenia płyt panelowych.

Pionowa piła panelowa z automatycznym mechanizmem pozycjonowania ciętej płyty na odpowiednią wysokość.

Pionowe piła panelowa pionowa do rozkroju płyt laminowanych KGS programowana poprzez pamięć niezawodnego panelu sterowania pracą piły. Solidność wykonania maszyny gwarantuje w dalszej perspektywie czasu, jej bezawaryjne działanie i żywotność. Precyzjna działania piły panelowej fabryki maszyn G.M.C. gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych na niej cięć wzłużnych w pionie i w poziomie. Maszyny stolarskie produkowane w G.M.C mogą być wyposażone w mechanizm wspomagania usuwania trocin, pyłów i wiórów z głowicy roboczej cięcia. Piły formatowe G.M.C. są z niezawodna regulacją cięcia równoległego oraz regulacją cięcia prostokątnego.

Wspomaganie odciągu wiórow i pyłów w głowicy piły pionowej GMC
Wspomaganie pracy zasysania wiórów przez odciąg doprowadzony elastyczną rurą do głowicy tnącej piły pionowej GMC

Pilarki formatowe do rozkroju płyt – piła formatowa do cięcia płyt meblowych – automatyczny rozkrój płyt panelowych – piła formatowa do płyt sterowana numerycznie. Piły panelowe do rozkroju płyt pracujaca w trybie automatycznego wykonywania programu cięcia w pioni i w poziomie. Pionowa Piła formatowa z podcinakiem – piła do cięcia płyt meblowych – Produkcja mebli – Cięcie pod kontrolą – Piły formatowe pionowe – Pilarki tarczowe i formatowe – włoskiej fabryki maszyn GMC. Pilarki panelowe do obróbki Drewna i drewnopochodnych kompozytów.

Mechanizm wspomagania odciągu wiórów i pyłów w trakcie cięcia na pile pionowej
Mechanizm wspomagania działania pracy odciągu wiórów i pyłów w trakcie cięcia na pile pionowej GMC

Pionowa piła do cięć płyt laminowanych automatyczny rozkrój płyt panelowych – piła formatowa do płyt sterowana numerycznie. – Piła pionowa do cięcie i rozkroju płyt kompozytowych w pionie i w poziomie. Precyzyjne cięcie płyt poprzez wszechstronny System CNC do optymalizacji cięcia i rozkroju płyt na pile pionowej sterowanej numerycznie. Automatyczna pilarka do rozkroju płyt w pionie i w rozkroju dzięki solidnej strukturze budowy maszyny, która nie wpada w drgania i zachowuje ustawienia. W pełni wyposażona w odciąg piła tarczowa Do Cięcia Płyty Meblowej w pionie i w poziomie. Pionowa piła do cięcia płyt meblowych – Tarcze – piły do cięcia drewna, płyt warstwowych, płyty ze sklejki – piła do cięcia płyt wiórowych – cięcie bez odprysków. Piły panelowe do rozkroju płyt z optymalizacją rozkroju cięcia włoskiej fabryki maszyn GMC. Rozkrój, cięcie i formatowanie blach oraz kompozytów – Automatyczna precyzyjna piła pionowa do dużych obciążeń roboczych.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.