Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły panelowe do rozkroju płyt

Piła pionowa GMC 161 formatowania płyt drewnopochodnych w pionie i w poziomie

GMC 161 piła pionowa do rozkroju płyt kompozytowych
GMC 161 piła pionowa do rozkroju płyt kompozytowych – średnica tarczy piły Ø 300 mm.

Piły panelowe do rozkroju płyt | GMC włoska fabryka pił panelowych w pionowych. Piły panelowe do rozkroju płyt | GMC Vertical Panel Saw z Carpi koło Modeny we Włoszech – od 1960 roku produkuje niezawodne piły pionowe do cięcia, rozkroju i rowkowania, wiercenia płyt panelowych. Pionowe piła panelowa pionowa do rozkroju płyt laminowanych KGS. – Piły do rozkroju płyt kompozytowych – Piły pionowe GMC – Formatyzerka pionowa, piła tarczowa do cięcia w pionie i w poziomie płyt z tworzyw sztucznych. Rozkrój i cięcie płyt meblowych, blatów kuchennych z tworzyw sztucznych. Pilarka do rozkroju płyt w pionie i w poziomie.

Mechanizm wspomagania odciągu wiórów i pyłów w trakcie cięcia na pile pionowej
Mechanizm wspomagania odciągu wiórów i pyłów w trakcie cięcia na pile pionowej

Piły panelowe do rozkroju płyt oraz urządzenie odciągowe dla wydajnego odssysania wiórów marki: iVision. Przemysłowe odciągi do trocin – urządzenia odsysania – Maszyny stolarskie z Włoch. Profesjonalne odciągi trocin, pyłów i wiórów drewnianych – pionowe piły panelowe do rozkroju płyt wraz z urządzeniami do odprowadzania pyłów, wiórów oraz trocin.

Cyklony do trocin i wiórów - odpylanie i separacja trocin - Odpylacze filtracyjne
Cyklony do trocin i wiórów – odpylanie i separacja trocin – Odpylacze filtracyjne

Cięcie płyt meblowych – rozkrój płyt wiórowych – automatyczny rozkrój płyt panelowych – pionoa piła formatowa do cięcia płyt.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.