Piły panelowe do rozkroju płyt

Piła pionowa GMC 166 formatowania płyt w pionie i w poziomie

GMC 161 piła pionowa do rozkroju płyt kompozytowych
GMC 161 piła pionowa do rozkroju płyt kompozytowych – średnica tarczy piły Ø 300 mm.

Piły panelowe do rozkroju płyt | GMC włoska fabryka pił panelowych w pionowych. Piły panelowe do rozkroju płyt | GMC Vertical Panel Saw z Carpi koło Modeny we Włoszech – od 1960 roku produkuje niezawodne piły pionowe do cięcia, rozkroju i rowkowania, wiercenia płyt panelowych.

Pionowa piła panelowa do rozkroju płyt | GMC 166 EM6

Pionowe piła panelowa pionowa model K.G.S. służą do precyzyjnego cięcia i rozkroju płyt laminowanych bez wyrwań i odprysków na brzegach ciętych płyt. Modele maszyn KGS to solidne Piły do rozkroju płyt kompozytowych, które posiadają na swoim wyposażeniu głowicę ze wspomaganiem wyjścia ostrza tarczy piły. Ponadto modele KGS są wyposażone w bardzo dobrze skonstruowany wózek zapewniający precyzyjny posuw wzdłużny głowicy cięcia w pionie i w poziomie. Solidne Piły pionowe GMC to inaczej Formatyzerki pionowe z ruchomym blatem, który zawsze idealnie ustawia się względem wyjścia ostrza tarczy piły, przez co nie dochodzi do kolizji piły z blatem podpórkowym. Pionowa piła tarczowa do cięcia w pionie i w poziomie płyt z tworzyw sztucznych korzysta z wielu innych usprawnień, które zapewnia fabryka maszyn. Rozkrój i cięcie płyt meblowych, blatów kuchennych z tworzyw sztucznych jest teraz możliwe dzięki znakomitemu dobraniu właściwych komponentów wyposażenia. Pilarka do rozkroju płyt w pionie i w poziomie z GMC gwarantuje najwyższą jakość obrobionych płyt panelowych.

Mechanizm wspomagania odciągu wiórów i pyłów w trakcie cięcia na pile pionowej
Mechanizm wspomagania odciągu wiórów i pyłów w trakcie cięcia na pile pionowej

Piły panelowe do rozkroju płyt oraz urządzenie odciągowe dla wydajnego odsysania wiórów marki: iVision. Przemysłowe odciągi do trocin – urządzenia odsysania – Maszyny stolarskie z Włoch. Profesjonalne odciągi trocin, pyłów i wiórów drewnianych – pionowe piły panelowe do rozkroju płyt wraz z urządzeniami do odprowadzania pyłów, wiórów oraz trocin.

Cyklony do trocin i wiórów - odpylanie i separacja trocin - Odpylacze filtracyjne
Cyklony do trocin i wiórów – odpylanie i separacja trocin – Odpylacze filtracyjne

Cięcie płyt meblowych – rozkrój płyt wiórowych – automatyczny rozkrój płyt panelowych – pionowa piła formatowa do cięcia płyt.