Piły panelowe do rozkroju płyt

Piła pionowa do cięcia / rozkroju płyt i frezowania wzdłużnego – rowkowania – podcinania

Piła pionowa do cięcia i rozkroju płyt
Piła panelowa pionowa – K.G.S. CNC – Piła panelowa do precyzyjnego cięcia – Formatyzerka do rozkroju płyt.

Pilarki do rozkroju płyt włoskiej fabryki maszyn G.M.C. z Carpi koło Modeny. Maszyny stolarskie do obróbki drewna i metalu – G.M.C. Piły pionowe panelowe typu K.G.S. CUT line do cięcia tworzyw drewnopochodnych. Rozkrój płyty w osi płaszczyzny roboczej wzdłużnej X posuw automatyczny. Pilarki do rozcinania wzdłużnego – G.M.C. w pionie i w poziomie.

Piły pionowe panelowe fabryki maszyn G.M.C. na Targach w Mediolanie 2022

Pionowa piła do cięcia wzdłużnego. Piły do cięcia poprzecznego drewna litego i kompozytów. Piły panelowe do rozkroju płyt | GMC Vertical Panel Saw z Carpi koło Modeny we Włoszech – od 1960 roku produkuje niezawodne piły pionowe do cięcia, rozkroju i rowkowania, wiercenia płyt panelowych. Pionowe piła panelowa pionowa do rozkroju płyt laminowanych KGS posuw manualny, półautomatyczny, automatyczny, sterowane numerycznie.

Piła formatowa do cięcia płyt włókno - cement
Piła formatowa do cięcia płyt włókno – cement

Niezawodna piła formatowa do cięcia płyt meblowych – solidna pionowa piła do cięcia płyt meblowych z podcinakiem – piły do płyt wiórowych oraz MDF i HDF – Automatyczna Pilarka panelowa jednoostrzowa GMC z Carpi kolo Modeny we Włoszech – przemysłowa piła panelowa do cięcia w pionie i w poziomie. Automatyczny program cięcia. Automatyczny system pozycjonowania.Pionowa pilarki do rozkroju płyt – Rozkrój materiału – w trybie automatyczny oraz dzięki propgramowi elektronicznemu.