Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły panelowe do rozkroju płyt

Piła pionowa do automatycznego rozkroju płyt Program M10 G.M.C.

Pionowa piła panelowa - G.M.C. piła stojąca do automatycznego cięcia płyt
Pionowa piła panelowa – G.M.C. piła stojąca do automatycznego wzdłużnego cięcia płyt w pionie i w poziomie

Piła Panelowa do rozkroju płyt w pionie w poziomie w trybie automatycznego posuwu wzdłużnego. Konstrukcja piły panelowej zgodna z filozofią Industry 4.0. Na wyposażeniu pilarki edytor rozkroju, który uwzględnia szerokość narzędzia tnącego płytę. Program pamięci panelu sterowania maszyną dokonuje symulacji schematów rozkroju płyt w 2D. Średnica ostrza tarczy piły Ø 300 mm. Moc silnika głowicy tarczy piły 7.5 kW.

Pionowa piła panelowa do automatycznego rozkroju płyt w pionie i w poziomie.

Włoska fabryka maszyn do cięcia wzdłużnego G.M.C. d wielu lat dostarcza na rynki całego świata nowoczesne i precyzyjne piły tarczowe do cięcia płyt. Najlepsza relacja ceny do możliwości. Ponad 200.000 maszyn dostarczonych na całym świecie. Odkryj naszą szeroką gamę produktów dopasowanych do twoich potrzeb i możliwości.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.