Formatowanie, cięcie i frezowanie płyt z aluminium i kompozytów

Piła pionowa Automatyczna – Pilarko frezarka pionowa K.G.S. 400A

Pilarko frezarka pionowa G.M.C.
Piła pionowa panelowa KGS-GMC 400 M do rozkroju i cięcia płyt panelowych w trybie automatycznym

Pionowa piła panelowa do cięcia, rozkroju i frezowania wzdłużnego płyt z drewna i płyt panelowych, płyt kompozytowych, płyt z tworzyw sztucznych, płyt warstwowych – Innowacyjna pilarka pionowa do cięcia i rozkroju płyt. Kompletna obróbka automatyczna z zastosowaniem agregatu tarczy piły i frezu płaskiego kształtowego w standardzie wyposażenia maszyny. Automatyczna pilarko – frezarka pionowa do cięcia bez wyrwań oklejonych i nieoklejonych płyt z materiałów drewnopochodnych. Dzięki innowacyjnej głowicy cięcia i frezowania wzdłużnego jest możliwe uzyskanie wysokiej jakości krawędzi cięcia płyt bez wyrwań. Operator pilarko frezarki otrzymuje w ten sposób, gładkie obrzeże do dalszej obróbki płyty.

Pionowa pilarko – frezarka do rozkroju płyt mdf – posuw automatyczny w osi pionowej i poziomej.

Prosta w obsłudze automatyczna piła panelowa do wykonywania dużej ilości cięć. Pilarka pionowa K.G.S.400A wyróżnia się dzięki doskonałej ergonomii i absolutna precyzji cięcia bez wyrwań. Formatyzerka pionowa gwarantuje dokładne zachowanie kątów cięcia, dzięki solidnej ramie maszyny i doskonale zgranych komponentów wyposażenia maszyny. Piła panelowa pionowa z podcinakiem, który może być zastąpiony kształtowym frezem płaskim z regulacją głębokości wejścia narzędzia w obrabiany materiał.
Kompletny ploter do rozkroju i frezowania płyt kompozytowych, płyt warstwowych pokrytych blachą z aluminium. Model innowacyjnej maszyny frezarko – pilarki dla małych i średnich zakładów i przedsiębiorstw produkcyjno – usługowych. K.G.S. 400A to również świetny Plotery Frezujące do formatowania i obróbki wzdłużnej Płyt z Alucobondu. Dzięki swojej uniwersalnej głowicy jest możliwość ustawiania precyzyjnej głębokości frezowania narzędzia płaskiego kształtowego stosowanego do rowkowania płyt elewacyjnych Alucobond. Kompaktowe pilarko frezarka formatująca jest zatem idealnym narzędziem do maszynowej obróbki powierzchniowej poprzez frezowanie i rozkrój tarczą piły.

Piła pionowa K.G.S. 400 M suport podpórkowy do cięcia MSSP
Piła pionowa K.G.S. 400 M suport podpórkowy do cięcia płyt wiotkich MSSP

Opcjonalnie, nośna belka pionowa piły posiada pneumatyczną blokadę, obsługiwana z pulpitu za naciśnięciem przycisku. Agregat pilarsko-frezujący posiada mechaniczny systemem precyzyjnego ustawiania wymiaru, którego wartość jest do odczytania na ekranie wyświetlacza na ciekłych kryształach. Wraz z pneumatyczną blokadą do rozkroju i cięcia płyt w pionie, maszyna idealnie nadaje się do szybkiego cięcia płyt meblowych: Pionowa Piła do cięcia i frezowania w 2 osiach płyt z drewna i drewnopochodnych oraz innych kompozytów. Maszyna w tani sposób automatyzuje produkcję paneli kompozytowych oraz rozkrój i cięcie płyt do grubości 60 mm.