Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Formatowanie, cięcie i frezowanie płyt z aluminium i kompozytów

Piła pionowa Automatyczna – Pilarko frezarka pionowa K.G.S. 400A

Pilarko frezarka pionowa G.M.C.
Piła pionowa panelowa KGS-GMC 400 M do rozkroju i cięcia płyt panelowych w trybie automatycznym

Pionowa piła panelowa do cięcia, rozkroju i frezowania wzdłużnego płyt z drewna i płyt panelowych, płyt kompozytowych, płyt z tworzyw sztucznych, płyt warstwowych – Innowacyjna pilarka pionowa do cięcia i rozkroju płyt. Kompletna obróbka automatyczna z zastosowaniem agregatu tarczy piły i frezu płaskiego kształtowego w standardzie wyposażenia maszyny. Automatyczna pilarko – frezarka pionowa do cięcia bez wyrwań oklejonych i nieoklejonych płyt z materiałów drewnopochodnych. Dzięki innowacyjnej głowicy cięcia i frezowania wzdłużnego jest możliwe uzyskanie wysokiej jakości krawędzi cięcia płyt bez wyrwań. Operator pilarko frezarki otrzymuje w ten sposób, gładkie obrzeże do dalszej obróbki płyty.

Pionowa pilarko – frezarka do rozkroju płyt mdf – posuw automatyczny w osi pionowej i poziomej.

Prosta w obsłudze automatyczna piła panelowa do wykonywania dużej ilości cięć. Pilarka pionowa K.G.S.400A wyróżnia się dzięki doskonałej ergonomii i absolutna precyzji cięcia bez wyrwań. Formatyzerka pionowa gwarantuje dokładne zachowanie kątów cięcia, dzięki solidnej ramie maszyny i doskonale zgranych komponentów wyposażenia maszyny. Piła panelowa pionowa z podcinakiem, który może być zastąpiony kształtowym frezem płaskim z regulacją głębokości wejścia narzędzia w obrabiany materiał.
Kompletny ploter do rozkroju i frezowania płyt kompozytowych, płyt warstwowych pokrytych blachą z aluminium. Model innowacyjnej maszyny frezarko – pilarki dla małych i średnich zakładów i przedsiębiorstw produkcyjno – usługowych. K.G.S. 400A to również świetny Plotery Frezujące do formatowania i obróbki wzdłużnej Płyt z Alucobondu. Dzięki swojej uniwersalnej głowicy jest możliwość ustawiania precyzyjnej głębokości frezowania narzędzia płaskiego kształtowego stosowanego do rowkowania płyt elewacyjnych Alucobond. Kompaktowe pilarko frezarka formatująca jest zatem idealnym narzędziem do maszynowej obróbki powierzchniowej poprzez frezowanie i rozkrój tarczą piły.

Piła pionowa K.G.S. 400 M suport podpórkowy do cięcia MSSP
Piła pionowa K.G.S. 400 M suport podpórkowy do cięcia płyt wiotkich MSSP

Opcjonalnie, nośna belka pionowa piły posiada pneumatyczną blokadę, obsługiwana z pulpitu za naciśnięciem przycisku. Agregat pilarsko-frezujący posiada mechaniczny systemem precyzyjnego ustawiania wymiaru, którego wartość jest do odczytania na ekranie wyświetlacza na ciekłych kryształach. Wraz z pneumatyczną blokadą do rozkroju i cięcia płyt w pionie, maszyna idealnie nadaje się do szybkiego cięcia płyt meblowych: Pionowa Piła do cięcia i frezowania w 2 osiach płyt z drewna i drewnopochodnych oraz innych kompozytów. Maszyna w tani sposób automatyzuje produkcję paneli kompozytowych oraz rozkrój i cięcie płyt do grubości 60 mm.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.