Piły tarczowe do aluminium

Piła jednogłowicowa do cięcia aluminium z odciągiem wiórów Manta-850 ES

Piła jednogłowicowe do cięcia aluminium z odciągiem wiórów iVision
Manta-850 ES Piła jednogłowicowa do cięcia aluminium z odciągiem wiórów iVision

Piła tarczowa do cięcia kształtowników / profili z aluminium i PCV wielkogabarytowych. Cechy piły do cięcia profili z alu o dużym przekroju: Solidna – Dokładna – Uniwersalna przemysłowa piła tarczowa do cięcia profili pod różnym kątem. Precyzyjna przecinarka tarczowa do cięcia aluminium pod różnym kątem ustawianym z elektronicznego panelu sterowania.

Piła tarczowa do cięcia profili alu o dużym gabarycie dzięki pozycjonowaniu elektronicznym profili; Automatycznie sterowany pochył tarczy piły do cięcia pod różnym kątem. Piła z powodzeniem tnie na zadany wymiar profile ALU o dużych przekrojach pod różnym kątem. Elektroniczna głowica obracająca się do wewnątrz/na zewnątrz od 20° w prawo do 20° w lewo z silnikiem bezszczotkowym sinusoidalnym typu Brushless. Cięcie wielkogabarytowych profili aluminiowych i rur pod kątem o dużym przekroju.

Przecinarka tarczowa do aluminium o dużych przekrojach gabarytowych
Manta-850 ES przecinarka tarczowa do aluminium o dużych przekrojach gabarytowych

Przecinarka Tarczowa do ALUminium i kształtowników z tworzyw sztucznych PCV – Tarczowa Piła jednogłowicowa o średnicy tarczy piły Ø 850 mm. do cięcia profili bez wyrwań pod kątem. Profesjonalne cięcia profili z aluminium i PCV dzięki solidnej konstrukcji piły i elektronicznemu pozycjonowaniu cietego profilu. Solidne maszyny do cięcia aluminium – cięcie aluminium pod różnym kątem – precyzyjne sterowanie elektroniczne. Przecinarka jednogłowicowa z tarczą piły o średnicy Ø 850 mm. Regulowana prędkość posuwu tarczy piły, poprzez elektroniczny czytelny wyświetlacz cyfrowy, który jest obrotowy. Ostrze tarczy piły jest uruchamiane za pomocą falownika, który umożliwia regulację prędkości obrotowej piły. Dla optymalnej pracy piły zaleca się montaż przenośników rolkowych z programowalnymi ogranicznikami ustawienia.

Cięcie profili aluminiowych pod kątem 20 stopni Manta ES
Cięcie profili aluminiowych pod kątem 20 stopni Manta ES

Profesjonalna piła jednogłowicowa do precyzyjnego cięcia kształtowników z aluminium; proces cięcia profili wspierany odciągiem wiórów iVision. Piła do cięcia profili z aluminium o dużym przekroju Manta 850 Solidna przecinarka tarczowa do kątowego cięcia profili z aluminium pod różnym kątem dzięki sterowaniu z elektronicznej konsoli. Precyzyjne ustawienie kątowe głowicy piły z panelu sterowania praca maszyny.

Piła Manta cięcie aluminium kątem prostym
Piła tarczowa Manta cięcie aluminium pod kątem prostym 90°

Piła tarczowa do cięcia profili aluminium o dużym przekroju Manta 850. Profesjonalna piła tarczowa do precyzyjnych cięć wielkogabarytowych profili o dużym przekroju cięcia.

Piła jednogłowicowa do cięcia aluminium z odciągiem wiórów Manta-850 ES