Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły dwugłowicowe do ALU / PCV

Piła dwugłowicowa do pcv i aluminium Selecta Ø 600 – oddolne cięcie

Piła dwugłowicowa do pcv i aluminium Selecta Ø 600 - oddolne cięcia
Piła dwugłowicowa do pcv i aluminium Selecta Ø 600 – oddolne cięcia

Piła dwugłowicowa do profili o dużym przekroju ALU / PCV. Cięcia złożone kształtowników z aluminium. Programowanie cięcia kształtowników, profili oraz ustawianie kątowe głowic cięcia poprzez pulpit sterowniczy – kolorowy ekran dotykowy typu “Touch Screen”. Prawa głowica ruchoma pozycjonowana automatycznie. Automatyczne ustawianie głowicy cięcia poprzez silniki typu Brushless. Ustawienie pochyłu kątowego głowic roboczych w przedziale kątowym: +22,5°/-90°/-140°. Ustawienia kątowe wyświetlane stopni elektronicznie. Pneumatyczny obrót głowic 90°/ -45° oraz pochył kątowy 22,5°,-90°/140° manualnie Selecta 1. Ciśnienie robocze 7 bar. Optymalne ustawienie siłowników mocujących do każdego cięcia – zestaw siłowników pionowych. Moc silnika 3.0 kW (każda głowica).

Piła dwugłowicowa do pcv i aluminium Selecta Ø 600 - oddolne cięcie

Dwugłowicowa piła do cięcia: na wyposażeniu ostrze tarcze piły o średnicy Ø 600 mm. Piła tarczowa do cięcia kątowego – oddolne cięcie- przecinarka kątowa w różnych wersjach. Sterowana elektronicznie podwójna piła kątowa z automatycznym posuwem głowicy ruchomej. Podwójna piła kątowa o wyjątkowo mocnej konstrukcji i sprawdzonej niezawodności. Idealna piła do cięcia listew i profili wykonanych z aluminium i PCV o różnych grubościach i kątach.

Piła dwugłowicowa do pcv i aluminium Selecta Ø 600 - oddolne cięcie
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.