Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły dwugłowicowe do ALU / PCV

Piła dwugłowicowa Ø 600 do cięcia profili z aluminium i PCV Dafne

Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych model Dafne 600
Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych model Dafne 600

Elektronicznie sterowana piła dwugłowicowa do kątowego cięcia profili z aluminium i PCV. Piła najnowszej generacji do optymalizacji cyklu produkcyjnego cięcia profili kształtowych z aluminium. Dwugłowicowa piła tnąca do profili aluminiowych Dafne 600 – Automatyczna precyzyjna piła do cięcia precyzyjnego. Automatyczne cięcie profili aluminiowych w stopniach pośrednich.

Dwugłowicowa piła do cięcia profili z tarczami piły o średnicy Ø 600 mm.

Wyjątkowo mocna konstrukcja korpusu piły i niezawodność działania w dłuższym okresie działania znacznie wydłużają żywotność maszyny. Piła kątowa Dafne 600 idealnie nadaje się do cięcia profili, kształtowników, płaskowników i listew aluminiowych i z PCV o różnych grubościach.

Piła 2 głowicowa - Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych model Dafne 600 - dwugłowicowa piła do profili aluminiowych - PCV
Piła 2 głowicowa – Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych model Dafne 600 – dwugłowicowa piła do profili aluminiowych – PCV

Serworegulacja w trakcie pozycjonowania głowicy zapewnia najwyższą precyzję ustawień pod cięcie profili. System sterowania PLC. Sterowanie elektroniczne napędu silnikowego ustawień kątowych głowic cięcia gwarantuje idealne pochylenie. Obrót w osi poziomej 22°30’ na zewnątrz i 45° do wewnątrz oraz osi pionowej 45° do wewnątrz. Możliwość pracy z jedną i z dwoma głowicami. Pneumatyczny system chłodzenia ostrza tarczy piły do cięcia kształtowników z aluminium. Monitor panelu sterowania z ekranem dotykowym. Pomiar wysokości profilu- miernik wysokości profili aluminiowych na pile. Dzięki wysokiej precyzji cięcia piła dwugłowicowa zaliczana jest do najbardziej udanych pił kątowych najnowszej generacji. Dozujące urządzenie natryskowe kontroluje właściwą temperaturę ostrza tarczy piły.

Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych model Dafne 600
Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych model Dafne 600

Piła 2 głowicowa do cięcia profili alu o tarczach piły o średnicy Ø 600 mm. Podwójna piła kątowa przeznaczona do cięć złożonych profili z aluminium Dafne 600. Dwugłowicowa piła jest wyposażona w przemysłową drukarkę etykiet. Czytnik kodu umożliwia identyfikację uciętego elementu profilu i natychmiastowe kojarzenie z odpowiednim zamówieniem. Odpowiednią wydajność cięcia profili przy różnych wariantach cięcia gwarantują duża średnica tarczy piły i niezawodne ustawienie kątowe głowic. Automatyczny posuw ruchomej głowicy piły o znacznej prostocie obsługi. Uzupełnienie oprogramowania: Program optymalizacji, moduł oprogramowania do obcinania i cięcia długości nadmiarowych.

Piła 2 głowicowa do cięcia profili alu o tarczach piły o średnicy Ø 600 mm.
Piła 2 głowicowa do cięcia profili alu o tarczach piły o średnicy Ø 600 mm.
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.