Piły dwugłowicowe do ALU / PCV

Piła dwugłowicowa Ø 600 do cięcia profili z aluminium i PCV Dafne

Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych model Dafne 600
Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych model Dafne 600

Elektronicznie sterowana piła dwugłowicowa do kątowego cięcia profili z aluminium i PCV. Piła najnowszej generacji do optymalizacji cyklu produkcyjnego cięcia profili kształtowych z aluminium. Dwugłowicowa piła tnąca do profili aluminiowych Dafne 600 – Automatyczna precyzyjna piła do cięcia precyzyjnego. Automatyczne cięcie profili aluminiowych w stopniach pośrednich.

Dwugłowicowa piła do cięcia profili z tarczami piły o średnicy Ø 600 mm.

Wyjątkowo mocna konstrukcja korpusu piły i niezawodność działania w dłuższym okresie działania znacznie wydłużają żywotność maszyny. Piła kątowa Dafne 600 idealnie nadaje się do cięcia profili, kształtowników, płaskowników i listew aluminiowych i z PCV o różnych grubościach.

Piła 2 głowicowa - Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych model Dafne 600 - dwugłowicowa piła do profili aluminiowych - PCV
Piła 2 głowicowa – Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych model Dafne 600 – dwugłowicowa piła do profili aluminiowych – PCV

Serworegulacja w trakcie pozycjonowania głowicy zapewnia najwyższą precyzję ustawień pod cięcie profili. System sterowania PLC. Sterowanie elektroniczne napędu silnikowego ustawień kątowych głowic cięcia gwarantuje idealne pochylenie. Obrót w osi poziomej 22°30’ na zewnątrz i 45° do wewnątrz oraz osi pionowej 45° do wewnątrz. Możliwość pracy z jedną i z dwoma głowicami. Pneumatyczny system chłodzenia ostrza tarczy piły do cięcia kształtowników z aluminium. Monitor panelu sterowania z ekranem dotykowym. Pomiar wysokości profilu- miernik wysokości profili aluminiowych na pile. Dzięki wysokiej precyzji cięcia piła dwugłowicowa zaliczana jest do najbardziej udanych pił kątowych najnowszej generacji. Dozujące urządzenie natryskowe kontroluje właściwą temperaturę ostrza tarczy piły.

Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych model Dafne 600
Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych model Dafne 600

Piła 2 głowicowa do cięcia profili alu o tarczach piły o średnicy Ø 600 mm. Podwójna piła kątowa przeznaczona do cięć złożonych profili z aluminium Dafne 600. Dwugłowicowa piła jest wyposażona w przemysłową drukarkę etykiet. Czytnik kodu umożliwia identyfikację uciętego elementu profilu i natychmiastowe kojarzenie z odpowiednim zamówieniem. Odpowiednią wydajność cięcia profili przy różnych wariantach cięcia gwarantują duża średnica tarczy piły i niezawodne ustawienie kątowe głowic. Automatyczny posuw ruchomej głowicy piły o znacznej prostocie obsługi. Uzupełnienie oprogramowania: Program optymalizacji, moduł oprogramowania do obcinania i cięcia długości nadmiarowych.

Piła 2 głowicowa do cięcia profili alu o tarczach piły o średnicy Ø 600 mm.
Piła 2 głowicowa do cięcia profili alu o tarczach piły o średnicy Ø 600 mm.