Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny numeryczne CNC

Automat piła cięcia pod kątem prostym 90º SHARK 450 profile kształtowniki alu

Automat piła cięcia pod kątem prostym 90º Ø 450 SHARK 450
Automat do cięcia profili kształtowników alu – piła cięcia pod kątem prostym 90º Ø 450 SHARK 450

Automatyczna piła tarczowa do cięcia kształtowników pod kątem prostym w trybie posuwu automatycznego. Posuw ciętego materiału wysterowywany serwoosią w zakresie prędkości przesuwu i długości. Sterowanie długością posuwu kształtownika z aluminium numeryczne poprzez listę cięcia. Programowanie elektroniczne długości posuwu profili. Posuw tarczy piły wysterowywany serwoosią w zakresie prędkości i wysokość cięcia. Dokładne cięcie pod kątem prostym. Piła tarczowa automatyczna do cięcia profili alu SHARK 450.

Piła tarczowa automatyczna do cięcia profili alu SHARK 450
Piła tarczowa automatyczna do cięcia profili aluminium PCV SHARK 450

Opcjonalnie – akcesoria na żądanie za dopłatą: prowadnica – korytko do cięcia listew, profili o różnym kształcie. Cięcie profili alu pod kątem prostym. Do cięcia profili – kształtowników alu pod kątem prostym. Automatyczny przymiar pozycjonujący cięty profil. Automat do cięcia pod kątem prostym z załadunkiem bocznym elementu ciętego. Piła tarczowa do cięcia profili aluminiowych oraz z metali lekkich w trybie automatycznego podawania ciętego profilu, kształtownika, listew, teowników, ceowników. Cięcie profilu alu pod kątem 90º. Elektropneumatyczna piła jednogłowicowa z wysuwaną tarczą oddolnie piły. Na wyposażeniu maszyny automatyczne urządzenie podające obrabiany profil alu. Przecinarka tarczowa z automatyczne podawanym elementem obrabianego profilu. Posuw podajnika roboczego za pomocą silnika bezszczotkowego sterowanego numerycznie. Dokładność pozycjonowania wynosi +/- 0,1 mm. Piła automat do przecinania profili aluminiowych Ø 450 mm. Piła z posuwem automatycznym do precyzyjnego cięcia profili z aluminium, pcv, tworzyw sztucznych i kompozytów pod kątem 90°.

Automat pilarski do cięcia wahadłowego Shark 450
Automat pilarski do cięcia wahadłowego Shark 450

Automat tnący do cięcia profili z aluminium, rur z listą cięcia w pamięci maszyny. Dająca się łatwo zaprogramować piła jednogłowicowa z posuwem sterowanym automatycznie ciętych profili z alu. Manualna regulacja długości ciętych elementów z aluminium i PCV. Opis techniczny działania piły. Taktowany posuw materiału ciętego przy jednoczesnym zadbaniu o powierzchnię ciętego materiału. Wahadłowa piła tarczowa do cięcia profili alu / pcv. Maszyny do obróbki i łączenia profili alu. Precyzyjne maszyny do produkcji ślusarki aluminiowej. automat do szerokich profili do cięcia w pakiecie. Śrubowy napęd przesuwu ciętego profilu z aluminium. Cykl cięcia materiału rzędu 4 – 5 sekund. Opcjonalnie, na żądanie można zamontować: urządzenie posuwu profilu alu /pcv w podwójnym cyklu aż do długości 1320mm (tylko mod. z posuwem pneumatycznym).

Diagram cięcia przekroju profilu alu
Diagram cięcia przekroju profilu alu na pile Shark 450

Wahadłowe cięcie profilu alu pod kątem 90°, Moc silnika 2,2 KW (3 HP) – 2800 obr/min. Średnica tarczy piły Ø 450 mm, posuw automatyczny ciętego profilu. Pozycjonowanie poprzez sterowanie numeryczne. Port USB. Precyzyjny system przesuwu profili, rur i kształtowników.
Nr. 2 zaciski pneumatyczne poziome do mocowania ciętych profili, rur i kształtowników.
Nr. 2 zaciski pneumatyczne pionowe do mocowania ciętych profili, rur i kształtowników.
Lektura ustawień poprzez monitor ekranu 120×40 mm.

Piła do cięcia automatycznego pod kątem 90º automat do cięcia profili wykonanych z aluminium
Piła tarczowa do cięcia automatycznego aluminium pod kątem 90º – Programowany automat do cięcia profili wykonanych z aluminium

Automat piła tarczowa do programowanego cięcia aluminium pod kątem prostym 90º o średnicy tarczy piły Ø 450 mm. Cięcie rur aluminiowych proponuje pozycjonowanych automatycznie ciętych rur, płaskowników, kształtowników. Maszynowe cięcie aluminium piłą tarczową według listy cięcia zaprogramowanej w pamięci sterowania maszyny. Piła tarczowa do cięcia aluminium z automatycznym podajnikiem o średnicy tarczy piły Ø 450 mm. Automatyczna przecinarka do rur – przecinarka do rur aluminiowych – maszynowe narzędzia do cięcia i obróbki rur i kształtowników.

Przecinarka do rur aluminiowych Cięcie rur aluminiowych
Przecinarka do rur aluminiowych – Cięcie rur aluminiowych

Pilarka tarczowa cięcie aluminium pod kątem prostym. System zaciskania wielu elementów.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.