Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły tarczowe do aluminium

Automatyczna piła cięcia profili z aluminium i PCV + stoły podawczo – odbiorcze ARGO

Argo – 3-osiowe centrum tnące – automatyczna linia cięcia pakietów profili aluminiowych
Argo – 3-osiowe centrum tnące – automatyczna linia cięcia pakietów profili aluminiowych

Automat do cięcia ze sterowaniem 2-osiowym i dużą tarczą piły Ø 500. Automatyczna linia cięcia pakietów profili aluminium – szybciej i dokładniej pozycjonuje się ustawianie długości ciętego elementu . Po wpisaniu wymiaru do pamięci maszyny poprzez dotykowy ekran i wciśnięciu przycisku Start, czoło zderzaka krańcowego błyskawicznie ustawi się na zadaną odległość. Następnie z dokładnością: 0,2 mm ustawi do brzegu tarczy piły czoło ciętego elementu. Program optymalizujący kalibruje się w ramach wpisanych parametrów i trzyma wymiar dzięki działaniu silnika servo.

Automatyczna linia cięcia profili aluminiowych.

Automatyczna linia cięcia pakietów profili aluminiowych z automatycznie sterowanymi magazynami załadunku i rozładunku Argo CNC Italmac. Maszyna pracuje automatycznie i potnie wszystkie pakiety z magazynu podającego.

Automatyczna linia cięcia pakietów profili aluminiowych Argo 3 osiowa maszyna
Automatyczna linia cięcia pakietów profili aluminiowych Argo 3 osiowa maszyna

Sterowane numerycznie automatyczne 3-osiowe centrum tnące profili z alu. Przemysłowe cięcie profili z aluminium, PVC i stopów lekkich. Zarządzanie zaprogramowanymi listami cięcia Aluminium – Profile aluminiowe zamknięte – Metale kolorowe. Głowica piły ustawia się pod kątem +/- 22°30′ i kątami pośrednimi.

Automatyczna piła cięcia profili z aluminium i PCV + stoły podawczo - odbiorcze ARGO

Idealna piła do wykonywania efektywnych cięć profili aluminiowych. Ustawienie kąta cięcia z pulpitu. Automatyczny załadunkowy załadunek profilu, cięcie i rozładunek gotowych elementów. Uniwersalne oprogramowanie umożliwia zarządzanie listą cięcia według danych wprowadzonych do pamięci maszyny.

Cięcie profili kształtowników aluminium
Cięcie profili kształtowników aluminium Ø 450 – 620 średnica tarczy piły kąt -15°/ 90°/ 45°

Pozycjonowanie ciętego profilu / kształtownika według wysterowania w osi posuwu. Regulowana prędkość transportowania profilu oraz długości. Zakończenie procesu cięcia w trybie automatycznym z ostatnim cięciem końca profilu. Posuw ostrza tarczy piły piły wysterowywany serwoosią w zakresie prędkości i wysokość cięcia. Wprowadzenie parametrów profilu w pamięci sterowania w bazie danych ciętych profili.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.