Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły dwugłowicowe ALU / PCV

Piła 2 głowicowa do cięcia profili z aluminium Hera 500

Automatyczna piła dwugłowicowa do cięcia profili z ALU / PCV Hera
Automatyczna piła dwugłowicowa do cięcia profili z ALU / PCV Hera

Solidne tarcze piły do cięcia aluminium – PCV. Niezawodna Piła do cięcia profili aluminiowych. piła dwugłowicowa długość 4.000 mm z konsolą przemysłową PC, 17” i pamięcią 500 GB. Piły do aluminium – Piły dwugłowicowe.
Szt. 2 ostrza tarczy piły Ø 500 mm
Szt. 1 port USB
Szt. 1 port RS 232

Piła 2 głowicowa Hera 500 - Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych i PCV
Piła 2 głowicowa Hera 500 – Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych i PCV


Zestaw pneumatycznych poziomych i pionowych docisków blokady ciętego profilu.
Integralne osłony tarcz tnących.
Suport pomocniczy podpórkowy czyli transporter rolkowy długości 2.500 mm.
Automatycznie nastawiana sterowana numerycznie ruchoma prawa głowica piły.

Hera 500 - Piła do aluminium i PCV
Hera 500 – Piła do aluminium i PCV


Elektroniczne ustawienie kątowe głowic. Ustawianie kątowe obu głowic na zewnątrz dla kątów 90º, 45º, 22,3º z możliwością mechanicznego ustawienia kątów pośrednich. Bezawaryjny układ pomiarowy z taśmą magnetyczną do pozycjonowania ruchomej głowicy piły. Niezawodny układ pomiarowy z taśmą magnetyczną do odczytu zadanego wymiaru. Przesuwna konsola do sterowania praca piły dwugłowicowej. Zderzak do cięcia krótkich elementów.Na wyposażeniu drukarka etykiet do kojarzenia ciętych elementów oraz zamówień na produkcji. Chłodzenie tarcz do aluminium. Niezawodna maszyna do cięcia i obróbki aluminium i PCV. Realizacja zamówień: Obsługa: Profesjonalny serwis i dystrybucja.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.