Piły dwugłowicowe do ALU / PCV

Piła 2 głowicowa do cięcia profili z aluminium Hera 500

Automatyczna piła dwugłowicowa do cięcia profili z ALU / PCV Hera
Automatyczna piła dwugłowicowa do cięcia profili z ALU / PCV Hera

Dwugłowicowa piła do profili HERA 500 gwarantuje cięcie profili okienno drzwiowych alu / PCV o najwyższej jakości przystawania powierzchniowego. Głowice o najwyższej jakości wykonania umożliwiają bowiem najwyższą dostępną na rynku maszyn precyzję cięcia pod ustawionym kątem. Solidne tarcze piły do cięcia aluminium wspomagają długotrwałość niezawodnego cięcia. Optymalne wykorzystanie możliwości cięcia na wymiar zewnętrzny przy wszystkich ustawieniach kąta. Precyzyjna piła kątowa do cięcia profili aluminiowych pozwala na cięcia profili kształtowych o długości 4.000 mm. – 5000 mm. Na wyposażeniu piła jest oferowana z konsolą przemysłową sterowania elektronicznego i odczytu PC, 17” i pamięcią 500 GB. Piły do aluminium – Piła dwugłowicowa HERA gwarantuje optymalne wykorzystanie możliwości cięcia na wymiar zewnętrzny przy wszystkich ustawieniach kąta.
Szt. 2 ostrza tarczy piły Ø 500 mm.
Szt. 1 port USB.
Szt. 1 port RS 232.

Piła 2 głowicowa Hera 500 - Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych i PCV
Piła 2 głowicowa Hera 500 – Piła dwugłowicowa do cięcia profili aluminiowych i PCV


Na wyposażeniu maszyny: Zestaw pneumatycznych poziomych i pionowych docisków blokady ciętego profilu. Integralne osłony tarcz tnących. Suport pomocniczy podpórkowy czyli transporter rolkowy długości 2.500 mm. Automatycznie nastawiana sterowana numerycznie ruchoma prawa głowica piły.

Hera 500 - Piła do aluminium i PCV
Hera 500 – Piła do aluminium i PCV


Elektroniczne ustawienie kątowe głowic. Ustawianie kątowe obu głowic na zewnątrz dla kątów 90º, 45º, 22,3º z możliwością mechanicznego ustawienia kątów pośrednich. Bezawaryjny układ pomiarowy z taśmą magnetyczną do pozycjonowania ruchomej głowicy piły. Niezawodny układ pomiarowy z taśmą magnetyczną do odczytu zadanego wymiaru. Przesuwna konsola do sterowania praca piły dwugłowicowej. Zderzak do cięcia krótkich elementów.Na wyposażeniu drukarka etykiet do kojarzenia ciętych elementów oraz zamówień na produkcji. Chłodzenie tarcz do aluminium. Niezawodna maszyna do cięcia i obróbki aluminium i PCV. Realizacja zamówień: Obsługa: Profesjonalny serwis i dystrybucja.