Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły dwugłowicowe do ALU / PCV

Piła 2 głowicowa do cięcia kształtowników z aluminium Rinaldi-TDF 55 P-R-E

Piła dwugłowicowa Rinaldi
Piła dwugłowicowa Rinaldi-TDF55P-R-E cięcie kształtowników z aluminium

Piła dwugłowicowa cięcie profili aluminium PCV – Rinaldu TDF 55 – Dwugłowicowa piła do profili aluminiowych / PCV piła Ø 550 włoskiej fabryki maszyn Rinaldi. Piła dwugłowicowa do cięcie frontalnego profili z ALU / PCV. Automatyczna piła dwugłowicowa do cięcia profili z aluminium; idealna do stolarki okienno – drzwiowej. Dwustronne precyzyjne cięcie profili aluminiowych pod kątem 45°, 90° oraz stopni pośrednich.

Piła dwugłowicowa cięcie profili aluminium PCV - Rinaldu TDF 55 - Dwugłowicowa piła do profili aluminiowych / PCV piła Ø 550 włoskiej fabryki maszyn Rinaldi
Piła dwugłowicowa cięcie profili aluminium PCV – Rinaldu TDF 55 – Dwugłowicowa piła do profili aluminiowych / PCV piła Ø 550 włoskiej fabryki maszyn Rinaldi

Pomiar wysokości profilu- miernik wysokości profili aluminiowych na pile – Cyfrowy miernik wysokości cietego materiału na blacie maszyny. Profesjonalna piła tarczowa – Dwugłowicowa piła tarczowa – Piły do aluminium do cięcia pod katem- Piły dwugłowicowe uciosarki sterowane numerycznie.

Dwugłowicowa piła do profili aluminiowych / PCV piła Ø 550 włoskiej fabryki maszyn Rinaldi.
Dwugłowicowa piła do profili aluminiowych / PCV piła Ø 550 włoskiej fabryki maszyn Rinaldi – miernik wysokości ciętego profilu.

Maszynowe Cięcie profili aluminiowych – Maszynowa obróbka aluminium na pile tarczowej 2 głowicowej Rinaldi. Precyzyjne dwustronne precyzyjne cięcie profili aluminiowych pod kątem 45°, 90° oraz stopni pośrednich. Dwugłowicowa automatyczna maszyna tnąca do maszynowej obróbki profili aluminiowych; Średnica tarczy tnącej: 550 Ø mm., Automatyczny tryb cięcia dla profili o długości do 7.500 mm. Znakomity w działniu zaawansowany technologicznie system serworegulacji, który gwarantuje szybkie i dokładne pozycjonowanie głowicy tarczy piły. Możliwość pracy z jedną i z dwoma głowicami piły.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.