Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

odciągi i systemy odprowadzania wiórów

Odciągi przemysłowe do usuwania zanieczyszczeń ogólnych CLEAN LINE

CLEAN LINE odciągi przemysłowe ogólnego przeznaczenia
CLEAN LINE odciągi przemysłowe ogólnego przeznaczenia

Urządzenia do usuwania zanieczyszczeń powstających w trakcie obróbki maszynowej metali, proces który wytwarza wióry, pył i odpady. Aby utrzymać warsztat i obrabiarki w czystości i aby ochronić zdrowie operatorów należy sięgnąć po profesjonalne urządzenie do miejscowego utrzymania czystości. Linia Clean została stworzona, aby sprostać rosnącym potrzebom klientów w zakresie posiadania kompaktowego, elastycznego, a jednocześnie wydajnego produktu usuwającego odpadki, brud, pył i inne zanieczyszczenia.

CLEAN-38 Dmuchawa bocznokanałowa o mocy do 3 kW
CLEAN-38 Dmuchawa bocznokanałowa o mocy do 3 kW

Odciągi miejscowe: wysoka skuteczność i szybkość działania. Uwaga: Prawidłowe i wydajne usuwanie zanieczyszczeń ze stanowisk maszynowej obróbki róznorodnych materiałów wymaga właściwego dobrania modelu odciągu miejscowego. Urządzenie to, musi pracować w sposób ciągły bez wysokich kosztów i czasu konserwacji oraz z dużą wydajnością. Do ogólnego czyszczenia środowiska pracy często stosuje się odkurzacze podobne do hobbystów, które działają słabo, okazując się nieodpowiednie do tego typu funkcji. Po początkowej niższej inwestycji firma wkrótce zauważy czas konserwacji i wzrost kosztów z powodu uszkodzeń i awarii. Przemysłowe rozwiązania linii Clean są solidne i niezawodne. Dzięki mocnym dmuchawom bocznokanałowym oraz opracowaniu specjalnych akcesoriów i systemów filtrujących, konserwacja obrabiarek będzie szybsza i tańsza niż w przeszłości.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.