odciągi i systemy odprowadzania wiórów

Odciągi do odsysania pyłów i wiórów z ploterów poziomych Linia Flat Table

Linia Flat Table  odciągi do ploterów, centrum obróbkowych CNC
Linia Flat Table przemysłowe odciągi do ploterów frezujących, centrum obróbkowych CNC i pił panelowych.

Linia Flat Table została zaprojektowana w oparciu o bezpośrednie doświadczenie w sektorze mechaniki przemysłowej, gdzie do zbierania wiórów powstających podczas obróbki skrawaniem potrzebny jest mocny, niezawodny i bezpieczny system ssący. Odciągi przemysłowe linii Flat Table posiadają dmuchawę bocznokanałową i są przeznaczone do łączenia z maszynami: poziomymi lub pionowymi 3-osiowymi, 4-osiowymi, 5-osiowymi centrami obróbczymi CNC, które wymagają dokładnego i wydajnego odciągu wiórów, aby uzyskać maksymalną precyzję podczas pracy i perfekcyjne zakończenie. -produkt finalny bez udziałów pyłów, odpadków lub wiórów. Wyciąg do plotera frezującego. Odciąg do frezarek i ploterów – Osłona przeciwpyłowa do odciągu wiórów i pyłu.

Wyciąg do plotera frezującego z wysięgnikiem antenowy na elastyczny wąż
FLAT TABLE Wyciąg do plotera frezującego z wysięgnikiem antenowy na elastyczny wąż


Zespól produkcyjno konstruktorski iVision może sprostać każdym wymaganiom produkcyjnym i najbardziej złożonej problematyce produkcyjnej klientów. A to wszystko dzięki opatentowanym akcesoriom, takim jak funkcjonalne ramię antenowe, wysięgnik węża elastycznego podłączenia odciągu, co umożliwia umieszczenie węża ssącego nad blatem roboczym frezującego plotera bądź frezarki CNC bez utrudnień operatorowi w trakcie ruchów roboczych głowicy maszyny. Atrakcyjny design, a także wszystkie komponenty są produkowane we Włoszech. Odciągi przemysłowe do maszyn sterowanych numerycznie. Odciągi i odpylacze do trocin. Odciąg do piły formatowej – Odciągi stanowiskowe – Odciągi do wiór, trocin.

Odciąg wiórów- wrzeciono - Maszyny CNC Frezarki Plotery
Flat Table Line profesjonalny odciąg wiórów- wrzeciono – Maszyny CNC Frezarki Plotery CNC

Odciąg wiórów pod profesjonalne obrabiarki CNC: w ofercie odciąg do wiórów i Trocin – Kompletne Instalacje Odciągowe – Rury do odciągu trocin – Przewody o przekroju okrągłym. Przemysłowy Wyciąg do plotera frezującego z ramieniem do węża elastycznego.