Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

odciągi i systemy odprowadzania wiórów

Odciągi do odsysania pyłów i wiórów z ploterów poziomych Linia Flat Table

Linia Flat Table  odciągi do ploterów, centrum obróbkowych CNC
Linia Flat Table przemysłowe odciągi do ploterów frezujących, centrum obróbkowych CNC i pił panelowych.

Linia Flat Table została zaprojektowana w oparciu o bezpośrednie doświadczenie w sektorze mechaniki przemysłowej, gdzie do zbierania wiórów powstających podczas obróbki skrawaniem potrzebny jest mocny, niezawodny i bezpieczny system ssący. Odciągi przemysłowe linii Flat Table posiadają dmuchawę bocznokanałową i są przeznaczone do łączenia z maszynami: poziomymi lub pionowymi 3-osiowymi, 4-osiowymi, 5-osiowymi centrami obróbczymi CNC, które wymagają dokładnego i wydajnego odciągu wiórów, aby uzyskać maksymalną precyzję podczas pracy i perfekcyjne zakończenie. -produkt finalny bez udziałów pyłów, odpadków lub wiórów. Wyciąg do plotera frezującego. Odciąg do frezarek i ploterów – Osłona przeciwpyłowa do odciągu wiórów i pyłu.

Wyciąg do plotera frezującego z wysięgnikiem antenowy na elastyczny wąż
FLAT TABLE Wyciąg do plotera frezującego z wysięgnikiem antenowy na elastyczny wąż


Zespól produkcyjno konstruktorski iVision może sprostać każdym wymaganiom produkcyjnym i najbardziej złożonej problematyce produkcyjnej klientów. A to wszystko dzięki opatentowanym akcesoriom, takim jak funkcjonalne ramię antenowe, wysięgnik węża elastycznego podłączenia odciągu, co umożliwia umieszczenie węża ssącego nad blatem roboczym frezującego plotera bądź frezarki CNC bez utrudnień operatorowi w trakcie ruchów roboczych głowicy maszyny. Atrakcyjny design, a także wszystkie komponenty są produkowane we Włoszech. Odciągi przemysłowe do maszyn sterowanych numerycznie. Odciągi i odpylacze do trocin. Odciąg do piły formatowej – Odciągi stanowiskowe – Odciągi do wiór, trocin.

Odciąg wiórów- wrzeciono - Maszyny CNC Frezarki Plotery
Flat Table Line profesjonalny odciąg wiórów- wrzeciono – Maszyny CNC Frezarki Plotery CNC

Odciąg wiórów pod profesjonalne obrabiarki CNC: w ofercie odciąg do wiórów i Trocin – Kompletne Instalacje Odciągowe – Rury do odciągu trocin – Przewody o przekroju okrągłym. Przemysłowy Wyciąg do plotera frezującego z ramieniem do węża elastycznego.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.