Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

odciągi i systemy odprowadzania wiórów

Odciąg wiórów Alu – wrzeciono – Maszyny CNC Frezarki Plotery Piły do cięcia

Odciąg wiórów- wrzeciono - Maszyny CNC Frezarki Plotery
Flat Table Line profesjonalny odciąg wiórów- wrzeciono – Maszyny CNC Frezarki Plotery CNC

Odciąg do aluminium – przemysłowy odciąg wiórów i pyłów. Odciąg do frezarek i ploterów CNC 30-60 mbar, 5000 m3/h. Odciągi przemysłowe do Ploter Frezujący – skuteczne odprowadzanie wiórów oraz pyłów w Systemach sterowania CNC – plotery frezujące, centra obróbkowe 3, 4, 5 osiowe. iVision włoski producent Odciągów i Odpylaczy – Urządzenia filtrowentylacyjne. Odciągi workowe trocin, przemysłowe odciągi pyłów i wiórów. Plotery frezujące przemysłowe. Opcje wyposażenie dostępne dla ploterów frezujących cnc, routerów przemysłowych. Skuteczny Wyciąg do plotera frezującego. Odprowadzanie wiórów oraz innych odpadków w trakcie cięcia i rozkroju: plexi, pcv, dibond, blacha z aluminium. Odpowiednia siła ciągu, która wystarcza na każdy rodzaj zanieczyszczeń dzięki systemowi zastosowaniu zwrotnego ciśnienia. Ponieważ oprócz przepływu powietrza wyrażanego w m3/h bardzo ważne jest podciśnienie, które potrafi zasysać. Tylko odpowiednie podciśnienie potrafi pobrać poprzez zassanie ciężkie wióry z frezu głowicy maszyny. Technologia iVision gwarantuje dostarczenie prawidłowo wykonanej instalacji.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.