Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

odciągi i systemy odprowadzania wiórów

Odciąg przemysłowy do wiórów alu i PVC iVision Custom Hi – Tech Vacuum

Wyciąg do plotera frezującego z wysięgnikiem antenowy na elastyczny wąż
FLAT TABLE Wyciąg do plotera frezującego z wysięgnikiem antenowy na elastyczny wąż

Odciąg wiórów pod profesjonalne obrabiarki CNC do aluminium i PVC. Urządzenie do odciągu wiórów aluminiowych o zwiększonej charakterystyce pracy. W tym też odpylacz elektryczny do trocin / wiórów z alu / PVC. Ramię antenowe wysięgnikowe do odciągu pracującego z ploterem frezującym jest dla każdego plotera CNC najlepszym rozwiązaniem aby pozbyć się pyłów oraz wiórów poprodukcyjnych. Stosowanie systemu wysięgnikowego zmniejsza ryzyko wypadków z powodu zatkania rury odprowadzającej zanieczyszczenia.
Zalety produkcyjne: Łatwy montaż odciągu bez konieczności dokonywania jakichkolwiek zmian w oryginalnej konstrukcji maszyn CNC. Montaż wysięgnika antenowego umożliwia dowolne pozycjonowanie i opuszczanie węża elastycznego odciągu dokładnie pośrodku plotera frezującego, bez konieczności stosowania zewnętrznego wsparcia. Ponadto ruch i krzywizna węża są zminimalizowane, dzięki czemu straty przepływu powietrza są zdecydowanie mniejsze. A to z kolei pozwala na bardziej wydajne usuwanie wiórów i innych zanieczyszczeń poprodukcyjnych. Dla producentów maszyn zalety sa niewątpliwe: ponieważ elastyczny wąż wychodzi od góry, nie jest potrzebne dodatkowe obliczanie koniecznego ciężaru i rozmiaru ruchomego pomostu (suwnicy) dla maszyny, której głowice pozostają w ciągłym ruchu. Jest to również kwestia pozwalająca zaoszczędzić pieniądze przy konstrukcji samego plotera CNC. Obróbka płyt w drewnie i w płytach drewnopodobnych oraz płytach laminatach szklano-epoksydowych konieczne jest osłona wrzeciona mocowana na osi Z. Ale dostęp do niej musi zapewnić specjalne ramię wysięgnikowe podające wąż połączeniowy. Podczas projektowania maszyny CNC konstruktorzy nie muszą projektować żadnych specjalnych złączek do węży, co ostatecznie znacząco wpływa na ograniczenie pylenia i zasysanie wiórów powstających w trakcie obróbki. Odpowiednio dobrany odciąg oraz osłona na wrzeciona zwiększa żywotność elementów jezdnych plotera frezującego oraz wydłuża życie części napędowych maszyny.
W ofercie sprzedaży: Odciągi workowe trocin, przemysłowe odciągi pyłów i wiórów. Wyciąg do plotera frezującego z wysięgnikiem antenowy na elastyczny wąż

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.