Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

odciągi i systemy odprowadzania wiórów

Odciąg do wiórów z aluminium i PCV iV2 CLEAN – Instalacje Odciągowe

Odciąg do wiórów z aluminium i PCV
iV2 CLEAN Odciąg do wiórów z aluminium i PCV

Odciąg do aluminium – przemysłowy odciąg wiórów i pyłów. Cichobieżny odciąg iVision o wymiarach, które można dopasować pod każde wymogi przestrzenne pozostające do dyspozycji użytkownika maszyn, obrabiarek. Konstrukcja odciągu odpowiada wszystkim wymogom środowiska pracy i nie narusza norm prawidłowego usuwania opiłków z aluminium i PVC z każdej z maszyn po podłączeniu. Zasysanie ścinków z aluminium odbywa się dzięki podwyższonym możliwościom podciśnienia wyrażonego w mbar. Umieszczenie wentylatora o dużej wydajności dmuchawy kanału bocznego sprawia, że w tej konstrukcji, podciśnienie jest skuteczne i w związku z tym całe to urządzenie idealnie nadaje się pod różne wymogi zasysania wiórów z aluminium o podwyższonych wymogach. Ten model posiada wyciszenie i właściwie dobrane do funkcjonowania w trybie ciągłym, wyposażone w automatyczne uruchamianie i, w zależności od modelu, zasilane z sieci lub bezpośrednio z maszyny. Na wyposażeniu filtr antystatyczny odpowiedni do zasysania ścinków aluminium, stali i PVC. Opcjonalnie można wyposażyć odciąg w automatyczny system wibracyjny do czyszczenia filtru. Odciąg jest zamontowany na kołach z hamulcem a sam zbiornik z szybkozłączem, który umożliwia łatwe usuwanie zasysanego materiału odpadowego. Instalacje Systemy Odpylania, Odciągowe do Trocin, Wiórów

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.