Plotery frezujące CNC

Poziome centrum obróbcze Smart 30 CNC frezowanie, cięcie, rozkrój i wiercenie

Smart 3,4,5, osiowe centrum obróbkowe CNC do paneli bramowych i płyt warstwowych
Smart 3,4,5, osiowe centrum obróbkowe CNC do paneli bramowych i płyt warstwowych

Centrum obróbcze 3, 4, 5-osiowe – wielogłowicowe centrum obróbcze, jest solidną obrabiarką sterowaną numerycznie do precyzyjnego frezowania ze specjalną głowicą do cięcia i rozkroju płyt. Od lat, fabryka maszyn Cosmec Technology buduje profesjonalne obrabiarki CNC do obróbki płyt z kompozytów pokrytych arkuszami z blachy z aluminium i stopów metali stosowanych we współczesnym przemyśle. Obrabiarka 5 osiowa, ploter frezujący, maszyna CNC sterowana numerycznie. Obróbka 5-osiowa. Frezarki, plotery frezujące CNC – Cosmec Technology – Nowoczesne plotery tnące – Plotery do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych – Plotery frezujące – obrabiarki CNC – frezarki 3,4,5 osiowe. Obrabiarka frezująco – tnąca 3, 4, 5 osiowe centrum obróbcze . Plotery frezujące, obrabiarki CNC, frezarki 5 osiowe do obróbki kompozytów. Frezarka CNC w 3, 4, 5 osiach w zależności od oferty.

Poziome centrum obróbkowe do płyt kompozytowych, tworzyw sztucznych, płyt wielowarstwowych pokrytych blachą z aluminium.

3, 4, 5- osiowe centrum obróbcze CNC Smart oferuje automatyzację procesów produkcyjnych. Na wyposażeniu podwójna jednostka operacyjna, z pojedynczym lub podwójnym obszarem roboczym maszyny; ponadto na wyposażeniu 3,4,5-osiowy agregat frezujący o mocy od 12 do 32 kW. Automatyzacja procesów produkcyjnych na centrum tnąco-obróbczym typu Smart pozwala na większą elastyczność. Szeroka gama dostępnych modeli maszyn typu Smart daje możliwość elastycznej organizacji każdego procesu produkcyjnego. Pozostający do dyspozycji użytkownik maszyny osprzęt, umożliwia dostosowanie urządzenia do pracy w automatycznym trybie wahadłowym albo w procesie tylko w części obsługiwanym manualnie w trakcie załadunku obrabianego elementu. Bezproblemowe sterowanie ploterem w trakcie cięcia i rozkroju płyt kompozytowych. Bezpieczna produkcja elementów z aluminium dzięki internetowemu podłączeniu maszyny do działu technicznego fabryki maszyn. Zaawansowane technologicznie obrabiarki: Producent maszyn CNC Cosmec Technology od lat – proponuje użytkownikom swoich maszyn przejrzyste warunki współpracy.

Poziome centrum obróbcze Smart 30 CNC frezowanie, cięcie, rozkrój i wiercenie

Ploter frezujący 5-osiowy – profesjonalna maszyna do usprawnienia produkcji w zakładzie, który stawia na precyzję i bezawaryjność polega na łączach internetowych, które monitorują pracę ważniejszych urządzeń zainstalowanych na maszynie. Wyposażona w 5 osi frezarka CNC to maszyna, która posiada na swoim wyposażeniu oprogramowanie do edycji skanów 3D. Centrum Obróbcze 5 Osiowe – Funkcjonalny i intuicyjny system sterowania maszyną CNC – to innowacyjne obrabiarki do frezowania, wiercenie, cięcia i rozkroju płyt z tworzyw sztucznych, kompozytów oraz płyt warstwowych z Alucobondu. Ploter Frezujący CNC – Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Smart. Cosmec Technology – Fabryka Maszyn CNC od 1960 roku: produkuje Plotery Frezujące, Obrabiarki CNC ustanawiając światowe standardy w kompleksowej obróbce detali w 3, 4, 5-osiach.