5-osiowe centrum obróbcze ALU Kompozyty

Obrabiarka CNC do Frezowania w-5-osiach – Conquest 715 Cosmec

Wieloosiowa obrabiarka CNC - Frezowanie-5-osiowe - CNC Obróbka skrawaniem - Obróbka 5-osiowe - 5 - osiowej frezarce CNC
Wieloosiowa obrabiarka CNC – Frezowanie-5-osiowe – CNC Obróbka skrawaniem – Obróbka 5-osiowe – 5 – osiowej frezarce CNC

Zaawansowane technologicznie 5-osiowe Centrum Obróbkowe bezpośrednio z włoskiej Fabryki obrabiarek sterowanych numerycznie Cosmec Technology. Fabryka maszyn Cosmec to światowy Lider w zakresie automatyzacja produkcji przemysłowej i obróbce elementów z kompozytów, aluminium i drewna.

5-Osiowa frezarka CNC Centrum obróbcze Conquest 715

Zaawansowane technologicznie Frezarka CNC obrabiająca elementy w 5-osiach to profesjonalne maszyny sterowane numerycznie dostarczane do zakładów na całym świecie od 1978 roku. Frezowanie CNC, rozkrój płyt panelowych, cięcie kątowe, wiercenie i gwintowanie – produkcja Modeli 3D czyli cała gama działań obróbczych jest możliwe na maszynach Cosmec Technology. Najlepsze CNC 5-osiowe do tworzyw sztucznych, drewna i kompozytów to Conquest 715 Uniwersalne Centrum Obróbcze CNC 5 Osiowa Frezarka CNC.

Centrum obróbcze CNC do technologii obróbki paneli akustycznych
Centrum obróbcze CNC do technologii obróbki paneli akustycznych

Frezarka 5 osiowa Conquest 715 wieloczynnościowe centrum obróbcze CNC. Idealna maszyna do produkcji modeli 3D i różnych modeli prototypów; Produkcja form odlewniczych; Produkcja form ze styropianu, styroduru, drewna, płyt MDF i innych materiałów kompozytowych w zakresie produkcji jachtów oraz łodzi. Frezowanie 5 osiowe – Centrum projektowania i budowy form ze styroduru. Frezowanie CNC – StyroPlast | Styroplast – Frezowanie w dowolnym matriale. Styrodur – obróbka – Frezarka CNC do Styropianu, Styroduru, Pianki PUR, EPS, XPS – Litery i Znaki ze Styroduru – kasetony reklamy – Obróbka skrawaniem CNC – Profesjonalna Obróbka CNC – Frezowanie – Obróbka skrawaniem CNC.

Centrum 5-osiowe Conquest 715
Centrum 5-osiowe Conquest 715

Najwyższa wydajność – idealna powtarzalność – precyzyjne Frezowanie w pięciu osiach – rozkrój dzięki głowicy z tarczą piły ustawianej w przedziale kątowym 0° – 90°. Maszyny do frezowania krzywoliniowego, rozkroju i wiercenie są dostępne w wersjach 3, 4, 5-cio osiowej obróbki, na wielu polach pracy. Opcjonalnie ustawienie kątowe głowicy 360° ostrza tarczy piły do cięcia i rozkroju płyt panelowych dostępne na żądanie w oparciu o konkretny rysunek techniczny programowanej obróbki. Na maszynie idealne jest Frezowanie w drewnie, w materiałach z różnych kompozytów. Obróbka CNC umożliwia produkcje elementów Schodów. Możliwe są też usługi obróbki materiałów z HPL i MDF kompozyty – 5 osiowa maszyny frezujące z fabryki Cosmec Technology z Włoch gwarantuje nieograniczone możliwości obróbkowe. Wieloletnie doświadczenie w cięciu, rozkroju, frezowaniu i wierceniu otworów pozwala na więcej użytkownikowi maszyny typu Conquest aniżeli były zakładane przez instalacją takiej maszyny w zakładzie produkcyjnym.

Uniwersalne Centrum Obróbcze CNC Conquest 5 Osiowa Frezarka CNC
Conquest 715 Uniwersalne Centrum Obróbcze CNC 5 Osiowa Frezarka CNC