Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

5-osiowe centrum obróbcze ALU

Obrabiarka CNC – Frezowanie-5-osiowe – CNC Obróbka Conquest 715

Wieloosiowa obrabiarka CNC - Frezowanie-5-osiowe - CNC Obróbka skrawaniem - Obróbka 5-osiowe - 5 - osiowej frezarce CNC
Wieloosiowa obrabiarka CNC – Frezowanie-5-osiowe – CNC Obróbka skrawaniem – Obróbka 5-osiowe – 5 – osiowej frezarce CNC

5-osiowe Centra Obróbkowe – Fabryka Obrabiarek sterowanych numerycznie Cosmec Technology Lider w zakresie automatyzacja produkcji przemysłowej. Frezarki CNC 5-osi – profesjonalne obrabiarki CNC od 1978 roku. Frezowanie CNC – produkcja Modeli 3D. CNC 5-osiowe do tworzyw sztucznych, drewna i kompozytów.

Ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology
Ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC – Fabryka Obrabiarek Cosmec Technology _ Prześwit Z 250 mm

Frezarka 5 osiowa Conquest 715 wieloczynnościowe centrum obróbcze CNC. Idealna maszyna do produkcji modeli 3D i różnych modeli prototypów; Produkcja form odlewniczych; Produkcja form ze styropianu, styroduru, drewna, płyt MDF i innych materiałów kompozytowych. Frezowanie 5 osiowe – Centrum projektowania i budowy form ze styroduru. Frezowanie CNC – StyroPlast | Styroplast – Frezowanie w dowolnym matriale. Styrodur – obróbka – Frezarka CNC do Styropianu, Styroduru, Pianki PUR, EPS, XPS – Litery i Znaki ze Styroduru – kasetony reklamy – Obróbka skrawaniem CNC – Profesjonalna Obróbka CNC – Frezowanie – Obróbka skrawaniem CNC.

Centrum 5-osiowe Conquest 715
Centrum 5-osiowe Conquest 715

Najwyższa wydajność – Frezowanie w pięciu osiach – Maszyny dostępne w wersjach 3, 4, 5-cio osiowej, o wielu polach pracy – Frezowanie w drewnie CNC Schodów i usługi HPL MDF kompozyty – 5 osiowa maszyny frezujące z fabryki Cosmec Technology z Włoch. Wieloletnie doświadczenie w cięciu, rozkroju, frezowaniu i wierceniu otworów.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.