Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

5-osiowe centrum obróbcze ALU Kompozyty

Obrabiarka CNC do Frezowania w-5-osiach – Conquest 715 Cosmec

Wieloosiowa obrabiarka CNC - Frezowanie-5-osiowe - CNC Obróbka skrawaniem - Obróbka 5-osiowe - 5 - osiowej frezarce CNC
Wieloosiowa obrabiarka CNC – Frezowanie-5-osiowe – CNC Obróbka skrawaniem – Obróbka 5-osiowe – 5 – osiowej frezarce CNC

Zaawansowane technologicznie 5-osiowe Centrum Obróbkowe bezpośrednio z włoskiej Fabryki obrabiarek sterowanych numerycznie Cosmec Technology. Fabryka maszyn Cosmec to światowy Lider w zakresie automatyzacja produkcji przemysłowej i obróbce elementów z kompozytów, aluminium i drewna.

5-Osiowa frezarka CNC Centrum obróbcze Conquest 715

Zaawansowane technologicznie Frezarka CNC obrabiająca elementy w 5-osiach to profesjonalne maszyny sterowane numerycznie dostarczane do zakładów na całym świecie od 1978 roku. Frezowanie CNC, rozkrój płyt panelowych, cięcie kątowe, wiercenie i gwintowanie – produkcja Modeli 3D czyli cała gama działań obróbczych jest możliwe na maszynach Cosmec Technology. Najlepsze CNC 5-osiowe do tworzyw sztucznych, drewna i kompozytów to Conquest 715 Uniwersalne Centrum Obróbcze CNC 5 Osiowa Frezarka CNC.

Centrum obróbcze CNC do technologii obróbki paneli akustycznych
Centrum obróbcze CNC do technologii obróbki paneli akustycznych

Frezarka 5 osiowa Conquest 715 wieloczynnościowe centrum obróbcze CNC. Idealna maszyna do produkcji modeli 3D i różnych modeli prototypów; Produkcja form odlewniczych; Produkcja form ze styropianu, styroduru, drewna, płyt MDF i innych materiałów kompozytowych w zakresie produkcji jachtów oraz łodzi. Frezowanie 5 osiowe – Centrum projektowania i budowy form ze styroduru. Frezowanie CNC – StyroPlast | Styroplast – Frezowanie w dowolnym matriale. Styrodur – obróbka – Frezarka CNC do Styropianu, Styroduru, Pianki PUR, EPS, XPS – Litery i Znaki ze Styroduru – kasetony reklamy – Obróbka skrawaniem CNC – Profesjonalna Obróbka CNC – Frezowanie – Obróbka skrawaniem CNC.

Centrum 5-osiowe Conquest 715
Centrum 5-osiowe Conquest 715

Najwyższa wydajność – idealna powtarzalność – precyzyjne Frezowanie w pięciu osiach – rozkrój dzięki głowicy z tarczą piły ustawianej w przedziale kątowym 0° – 90°. Maszyny do frezowania krzywoliniowego, rozkroju i wiercenie są dostępne w wersjach 3, 4, 5-cio osiowej obróbki, na wielu polach pracy. Opcjonalnie ustawienie kątowe głowicy 360° ostrza tarczy piły do cięcia i rozkroju płyt panelowych dostępne na żądanie w oparciu o konkretny rysunek techniczny programowanej obróbki. Na maszynie idealne jest Frezowanie w drewnie, w materiałach z różnych kompozytów. Obróbka CNC umożliwia produkcje elementów Schodów. Możliwe są też usługi obróbki materiałów z HPL i MDF kompozyty – 5 osiowa maszyny frezujące z fabryki Cosmec Technology z Włoch gwarantuje nieograniczone możliwości obróbkowe. Wieloletnie doświadczenie w cięciu, rozkroju, frezowaniu i wierceniu otworów pozwala na więcej użytkownikowi maszyny typu Conquest aniżeli były zakładane przez instalacją takiej maszyny w zakładzie produkcyjnym.

Uniwersalne Centrum Obróbcze CNC Conquest 5 Osiowa Frezarka CNC
Conquest 715 Uniwersalne Centrum Obróbcze CNC 5 Osiowa Frezarka CNC
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.