Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Plotery frezujące CNC

Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze Conquest 255 -NC 14

Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest 255
Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest 255 NC 14

Centrum Obróbcze CNC 5-osiowe oznacza brak potrzeby przezbrojenia w trakcie obróbki. Przez to automatyzacja procesu produkcji dzięki wielogłowicowej frezarki sterowanej w 5 osiach zwiększa znacząco wydajność obrabiarki w stosunku do innych urządzeń wieloosiowych pozostających na wyposażeniu zakładu produkcyjnego. Frezarki CNC 5-osi to profesjonalne obrabiarki CNC – idealna obrabiarka do wykonywania złożonych detali wielkogabarytowych w prosty sposób. 5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. to wygoda i prostota w trakcie obróbki najbardziej złożonych detali z różnych elementów.

5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255 Cosmec Technology
5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255 NC 14 Cosmec Technology

Fabryka Obrabiarek sterowanych numerycznie Cosmec Technology od 1978 roku dostarcza do zakładów produkcyjnych rozrzuconych po całym świecie niezawodne obrabiarki do obróbki najbardziej skomplikowanych elementów z różnych materiałów: począwszy od drewna, kompozytów a skończywszy na aluminium i tworzywach sztucznych. Włoska fabryka maszyn Cosmec Technology to uznany producent maszyn CNC od wielu lat – przejrzyste warunki współpracy gwarantują wieloletnią współprace na polu udoskonalania wielu funkcji obróbczych pojawiających się w trakcie użytkowania zakupionych maszyn. Ploter frezujący 5-osiowy – profesjonalna maszyna do usprawnienia produkcji w zakładzie, który stawia na precyzję i bezawaryjność. Wyposażona w 5 osi frezarka CNC to maszyna, która posiada na swoim wyposażeniu oprogramowanie do edycji skanów 3D. Centrum Obróbcze 5 Osiowe – Funkcjonalny i intuicyjny system sterowania maszyną CNC – to innowacyjne obrabiarki z wyposażone w najlepsze komponenty.

5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255 NC 14 Cosmec Technology
5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255 NC 14 Cosmec Technology

Frezarka 5-osiowa z głowicy tarczy piły do cięcia i rozkroju paneli. Obróbka 5-osiowa na obrabiarce Frezującej CNC – Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest 255. Włoska fabryka maszyn Cosmec Technology – Fabryka Maszyn CNC od 1960 roku: produkuje centra obróbcze, niezawodne plotery frezujące w 3 , 4 , 5 osiach, precyzyjne obrabiarki CNC, które od lat ustanawiają światowe standardy w kompleksowej obróbce detali w wielu osiach.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.