Plotery frezujące CNC

5-osiowe centrum obróbcze Conquest 255 -NC 14

Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest 255
Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest 255 NC 14

Centra obróbcze CNC 5-osiowe z serii Conquest włoskiej fabryk maszyn sterowanych numerycznie Cosmec Technology to wyraz zaawansowanej technologii. Centrum Obróbcze CNC 5-osiowe oznacza brak potrzeby przezbrojenia w trakcie obróbki, co ułatwia znacząco maszynową obróbkę wysoko-precyzyjnych elementów. Funkcjonalny system sterowania do kompleksowego zarządzania maszyną i jej kluczowymi komponentami. Przez to automatyzacja procesu produkcji dzięki wielogłowicowej frezarki sterowanej w 5 osiach zwiększa wydajność obrabiarki w stosunku do innych urządzeń wieloosiowych.

Centra obróbcze CNC 5-osiowe z serii Conquest CNC z fabryki Cosmec.

Wysokowydajna obróbka frezowania bardzo skomplikowanych detali, o dużych gabarytach jest możliwa dzięki sztywnej konstrukcji prowadnic liniowych i ślizgowych. Ponadto bramowe centrum obróbcze CNC z wieloosiowym interpolatorem czasu rzeczywistego, posiada też aktywne prognozowanie trajektorii. Frezarki CNC do prac w 5-osiach to profesjonalne obrabiarki CNC do wykonywania złożonych detali wielkogabarytowych w prosty sposób. Na wyposażeniu maszyny, najnowszy system sterowania czasu rzeczywistego oraz dynamiczna analiza trajektorii. Szybki protokół komunikacyjny czyni z produkcji detali z obrabianych elementów operację łatwą i przewidywalną. Obróbka na takiej maszynie jest wykonywana z gwarantowaną powtarzalnością wymaganych wymiarów. 5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. to wygoda i prostota w trakcie obróbki najbardziej złożonych detali z różnych elementów.

5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255 Cosmec Technology
5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255 NC 14 Cosmec Technology

Fabryka obrabiarek sterowanych numerycznie Cosmec Technology od 1978 roku dostarcza do zakładów produkcyjnych rozrzuconych po całym świecie niezawodne obrabiarki do obróbki najbardziej skomplikowanych elementów z różnych materiałów: począwszy od drewna, kompozytów a skończywszy na aluminium i tworzywach sztucznych. Włoska fabryka maszyn Cosmec Technology to uznany producent maszyn CNC od wielu lat – przejrzyste warunki współpracy gwarantują wieloletnią współprace na polu udoskonalania wielu funkcji obróbczych pojawiających się w trakcie użytkowania zakupionych maszyn.

5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255 NC 14 Cosmec Technology
5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255 NC 14 Cosmec Technology

Centrum obróbcze Conquest w 5 osiach skraca czas produkcji poprzez możliwość wykończenia detalu na jednej maszynie. Na wyposażeniu maszyny zastosowane pryzmatyczne prowadnice ślizgowe. Dzięki takim prowadnicom jest możliwe osiągnięcie większej sztywności konstrukcji. Ponadto na wyposażeniu maszyny, obustronny napęd bramy z korekcją kąta bramy. Rewolerowy magazynek narzędzi. Najwyższy stopień bezawaryjności Centrum Obróbcze CNC 5-osiowego osiągnięto dzięki zastosowaniu najwyższej klasy komponentów maszyny. Teraz możliwa jest największa precyzja.