Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Plotery frezujące CNC

Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze Conquest 255 -NC 14

Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest 255
Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest 255 NC 14

Centra obróbcze CNC 5-osiowe z serii Conquest włoskiej fabryk maszyn sterowanych numerycznie Cosmec Technology oznacza wyraz zaawansowanej technologii. Centrum Obróbcze CNC 5-osiowe oznacza brak potrzeby przezbrojenia w trakcie obróbki, co ułatwia znacząco maszynową obróbkę wysoko-precyzyjnych elementów. Przez to automatyzacja procesu produkcji dzięki wielogłowicowej frezarki sterowanej w 5 osiach zwiększa wydajność obrabiarki w stosunku do innych urządzeń wieloosiowych, które są na wyposażeniu zakładu produkcyjnego.

Centra obróbcze CNC 5-osiowe z serii Conquest CNC z fabryki Cosmec.

Wysokowydajna obróbka frezowania bardzo skomplikowanych detali, o dużych gabarytach jest możliwa dzięki sztywnej konstrukcji prowadnic liniowych i ślizgowych. Frezarki CNC 5-osi to profesjonalne obrabiarki CNC do wykonywania złożonych detali wielkogabarytowych w prosty sposób. Precyzyjna produkcja detali z obrabianych elementów jest wykonywana z gwarantowaną powtarzalnością wymaganych wymiarów. 5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. to wygoda i prostota w trakcie obróbki najbardziej złożonych detali z różnych elementów.

5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255 Cosmec Technology
5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255 NC 14 Cosmec Technology

Fabryka obrabiarek sterowanych numerycznie Cosmec Technology od 1978 roku dostarcza do zakładów produkcyjnych rozrzuconych po całym świecie niezawodne obrabiarki do obróbki najbardziej skomplikowanych elementów z różnych materiałów: począwszy od drewna, kompozytów a skończywszy na aluminium i tworzywach sztucznych. Włoska fabryka maszyn Cosmec Technology to uznany producent maszyn CNC od wielu lat – przejrzyste warunki współpracy gwarantują wieloletnią współprace na polu udoskonalania wielu funkcji obróbczych pojawiających się w trakcie użytkowania zakupionych maszyn.

5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255 NC 14 Cosmec Technology
5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła Ø 215 mm. Conquest 255 NC 14 Cosmec Technology

Centrum obróbcze Conquest w 5 osiach skraca czas produkcji poprzez możliwość wykończenia detalu na jednej maszynie. Na wyposażeniu maszyny zastosowane prowadnice ślizgowe, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie większej sztywności konstrukcji precyzji przy frezowaniu zgrubnym materiału obrabianego.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.