Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Prasy krawędziowe CNC - Prasy do zaciskania ALU - Nożyce gilotynowe

Nożyce gilotynowe Maxima

Gilotyna do cięcia / rozdzielenia arkuszy blach z metalu

Gilotyny włoskiej fabryki Warcom to znakomite Urządzenia do obróbki blachy. Nożyce gilotynowe model Maxima to zaawansowane maszyny do cięcia arkuszy blach. Nożyce Gilotynowe Warcom prod. UE – Innowacja, Jakość, Dobre wykonanie. Gilotyny fabryki Warcom do blachy to maszyny najwyższej najwyższej próby.

Gilotyna do cięcia metalu MAXIMA
Gilotyna do cięcia metalu MAXIMA

Nożyce gilotynowe marki Warcom produkowane są w Adro we Włoszech. Zakład dysponuje powierzchnią 8.000 m2 pod dachem. W 1959 r. w biurze projektowym fabryki maszyn Warcom wyprodukowano pierwsze prasy krawędziowe i gilotyny do cięcia arkuszy blachy. Jakość produkowanych maszyn umacnia z roku na roku rolę lidera wśród dostawców profesjonalnych maszyn do plastycznej obróbki arkuszy blach z metalu. Gilotyna do blachy Maxima to innowacyjna maszyna z górną belką prowadzonej na systemie łożysk podpierających dzięki solidnej strukturze korpusu urządzenia. Budowa tego typu struktury ogranicza deformacje cięcia i wpływa na jakość efektów procesu rozdzielenia arkuszy blachy ze stali. Na wyposażeniu gilotyny sterownik, który umożliwia nastaw pozycji zderzaka. Ponadto sterownik umożliwia zapis sekwencji cięcia, a nawet ustawienie kąta cięcia oraz długości cięcia. Ponadto dźwignia do ręcznej zmiany szczeliny na korpusie maszyny, co korzystnie wpływa na wysoką jakość ciętej krawędzi blachy. Można też sterować szczeliną za pomocą sterownika CNC – opcja na żądanie. Niezawodne gilotyny do cięcia blachy są z fabryki Warcom. Zapraszamy do współpracy!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.