Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Narzędzia

Narzędzia do maszyn: piły tarczowe, frezy, wiertła, gwintownice

Solidne Narzędzia do obróbki aluminium, PVC i stali
Solidne Narzędzia do obróbki aluminium, PVC i stali_ frezy, tarcze piły do cięcia, wiertła

Piły tarczowe uniwersalne. Piła do aluminium – Piły tarczowe – Piły tarczowe do aluminium i metali lekkich. Piły tarczowe do przecinania aluminium o grubości ścianki do 3 mm., 4 mm. oraz profili z PCV. Piły tarczowe do cięcia aluminium i PCV – Piły tarczowe do cięcia i rozkroju aluminium, profili z PCV oraz innych tworzyw sztucznych. Piły tarczowe do cięcia poprzecznego i wzdłużnego profili z aluminium i PVC. Piły tarczowe do rozkroju aluminium. Piły tarczowe do lekkich metali i aluminium. Piły z ostrzami z węglika spiekanego przeznaczone do profesjonalnej obróbki elementów z drewna, płyty z materiałów kompozytowych, metali nieżelaznych, tworzyw sztucznych i różnych laminatów.

Tarcze i piły do cięcia aluminium.
Tarcze i piły do cięcia aluminium. Piły tarczowe do cięcia i rozkroju aluminium.

Piły z ostrzami z węglika spiekanego przeznaczone do profesjonalnej obróbki elementów z drewna, płyty z materiałów kompozytowych, metali nieżelaznych, tworzyw sztucznych i różnych laminatów.
Piły tarczowe do cięcia i rozkroju formatującego. Niezawodne piły tarczowe do poziomych pilarek formatowych oraz piły formatujące montowanych na centrach obróbczych. Ostrza tarczy piły do zastosowania na pilarkach panelowych. Piły tarczowe do podcinania. Frezowanie wzdłużne i podcinanie laminatu, oklein w płytach drewnopochodnych. Cięcie i rozkrój: płyta wiórowa, surowa, MDF, HDF, LDF. Tarcze podcinaka o specjalnej geometri ostrza : RA – ząb odwrotny trapez), RA/BA -ząb odwrotny trapez naprzemian skośny.

Piła tarczowa z zębami z węglików spiekanych do podcinania. Frezowanie rowków w płycie kompozytowej. Frezy palcowe i wiertła.
Piła tarczowa z zębami z węglików spiekanych do podcinania. Frezowanie rowków w płycie kompozytowej. Frezy palcowe i wiertła.

Piła tarczowa do podcinania stożkowego. Przecinarki tarczowe, piły do drewna – Piły tarczowe podcinające. Piły tarczowe widiowe do płyt meblowych. Piła Do Cięcia Płyt Meblowych. Solidne ostrza tarczy do cięcia i rozkroju blatów/płyty wiórowej. Piły tarczowe widiowe do płyt meblowych. Piła Do Cięcia Płyt Meblowych – Piła Do MDF. Piła tarczowa do płyty wiórowej i MDF 300mm 96z. Tarcze do pilarek – Tarcze do cięcia drewna. Piła do cięcia płyt meblowych – Ponad 150 tarcz tnących i pił zębatych w konkurencyjnych cenach. Narzędzia do mechanicznej obróbki drewna, piły tarczowe. Piły tarczowe do drewna zwykłe i widiowe.

Solidne narzędzia do mechanicznej obróbki drewna, kompozytów, piły tarczowe widiowe.
Solidne narzędzia do mechanicznej obróbki drewna, kompozytów, piły tarczowe widiowe i diamentowane.

Piły tarczowe i piły podcinaka. Tarcze piły podcinacza. Tarcze do widlic i wpustów. Piły taśmowe. Frezy palcowe do Frezowanie w materiałach kompozytowych. Specjalistyczne narzędzia do obróbki tworzyw sztucznych i kompozytów.

Piła do cięcia dwustronnych płyt fornirowych i laminowanych, MDF, płyt wiórowych i tworzyw sztucznych
Piła do cięcia dwustronnych płyt fornirowych i laminowanych, MDF, płyt wiórowych i tworzyw sztucznych

Piły do płyt – Piły przemysłowe do rozkroju płyt panelowych – Panelówki poziome i pionowe – Piły do rozkroju – Piły panelowe – Idealne do szerokiego cięcia – Szybkie i szerokie cięcia płyt – Ostrze tarczy do Piły panelowej rozkroju płyt – Przemysłowa pilarka pozioma cięcia płyt kompozytowych -Pilarki panelowe do płyt. piły tarczowe, taśmowe, wiertła, tarcze do cięcia i inne narzędzia do przemysłu drzewnego, metalowego i budownictwa.

Ostrza traczy piły HW do przemysłowych pił do rozkroju płyt panelowych – Piła panelowa najwyższa jakość:

  • Do cięcia dwustronnych płyt fornirowych i laminowanych, MDF, płyt wiórowych i tworzyw sztucznych
  • Doskonałe wykończenie cięcia
  • Brak hałasu i mniej wibracji dzięki specjalnej żywicy syntetycznej wypełnionej szczelinami
  • Zwiększona stabilność
  • Dodatkowa wydajność dla najlepszego wykończenia
  • Dłuższa żywotność

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.