Narzędzia

Narzędzia do maszyn: piły tarczowe, frezy, wiertła, gwintownice

Solidne Narzędzia do obróbki aluminium, PVC i stali
Solidne Narzędzia do obróbki aluminium, PVC i stali_ frezy, tarcze piły do cięcia, wiertła

Piły tarczowe uniwersalne. Piła do aluminium – Piły tarczowe – Piły tarczowe do aluminium i metali lekkich. Piły tarczowe do przecinania aluminium o grubości ścianki do 3 mm., 4 mm. oraz profili z PCV. Piły tarczowe do cięcia aluminium i PCV – Piły tarczowe do cięcia i rozkroju aluminium, profili z PCV oraz innych tworzyw sztucznych. Piły tarczowe do cięcia poprzecznego i wzdłużnego profili z aluminium i PVC. Piły tarczowe do rozkroju aluminium. Piły tarczowe do lekkich metali i aluminium. Piły z ostrzami z węglika spiekanego przeznaczone do profesjonalnej obróbki elementów z drewna, płyty z materiałów kompozytowych, metali nieżelaznych, tworzyw sztucznych i różnych laminatów.

Tarcze i piły do cięcia aluminium.
Tarcze i piły do cięcia aluminium. Piły tarczowe do cięcia i rozkroju aluminium.

Piły z ostrzami z węglika spiekanego przeznaczone do profesjonalnej obróbki elementów z drewna, płyty z materiałów kompozytowych, metali nieżelaznych, tworzyw sztucznych i różnych laminatów.
Piły tarczowe do cięcia i rozkroju formatującego. Niezawodne piły tarczowe do poziomych pilarek formatowych oraz piły formatujące montowanych na centrach obróbczych. Ostrza tarczy piły do zastosowania na pilarkach panelowych. Piły tarczowe do podcinania. Frezowanie wzdłużne i podcinanie laminatu, oklein w płytach drewnopochodnych. Cięcie i rozkrój: płyta wiórowa, surowa, MDF, HDF, LDF. Tarcze podcinaka o specjalnej geometrii ostrza : RA – ząb odwrotny trapez), RA/BA -ząb odwrotny trapez naprzemian skośny.

Piła tarczowa z zębami z węglików spiekanych do podcinania. Frezowanie rowków w płycie kompozytowej. Frezy palcowe i wiertła.
Piła tarczowa z zębami z węglików spiekanych do podcinania. Frezowanie rowków w płycie kompozytowej. Frezy palcowe i wiertła.

Piła tarczowa do podcinania stożkowego. Przecinarki tarczowe, piły do drewna – Piły tarczowe podcinające. Piły tarczowe widiowe do płyt meblowych. Piła Do Cięcia Płyt Meblowych. Solidne ostrza tarczy do cięcia i rozkroju blatów/płyty wiórowej. Piły tarczowe widiowe do płyt meblowych. Piła Do Cięcia Płyt Meblowych – Piła Do MDF. Piła tarczowa do płyty wiórowej i MDF 300mm 96z. Tarcze do pilarek – Tarcze do cięcia drewna. Piła do cięcia płyt meblowych – Ponad 150 tarcz tnących i pił zębatych w konkurencyjnych cenach. Narzędzia do mechanicznej obróbki drewna, piły tarczowe. Piły tarczowe do drewna zwykłe i widiowe.

Solidne narzędzia do mechanicznej obróbki drewna, kompozytów, piły tarczowe widiowe.
Solidne narzędzia do mechanicznej obróbki drewna, kompozytów, piły tarczowe widiowe i diamentowane.

Piły tarczowe i ostrza piły podcinakado rowkowania / cięcia wzdłużnego. Tarcze piły podcinacza do piły formatowej, piły pionowej do cięcia w pionie i w poziomie. Tarcze do widlic i wpustów. Piły taśmowe. Frezy palcowe do Frezowanie w materiałach kompozytowych. Specjalistyczne narzędzia do obróbki tworzyw sztucznych i kompozytów. Frezy do aluminium cnc – Narzędzia do obróbki CNC, frezy do aluminium, stali – Frezy do obróbki stopów aluminium – Narzędzia frezarskie –
Narzędzia ze stali szybkotnącej bądź węglika spiekanego do obróbki aluminium. Narzędzia frezarskie WIDIA.

Piła do cięcia dwustronnych płyt fornirowych i laminowanych, MDF, płyt wiórowych i tworzyw sztucznych
Piła do cięcia dwustronnych płyt fornirowych i laminowanych, MDF, płyt wiórowych i tworzyw sztucznych

Piły do płyt – Piły przemysłowe do rozkroju płyt panelowych – Panelówki poziome i pionowe – Piły do rozkroju – Piły panelowe – Idealne do szerokiego cięcia – Szybkie i szerokie cięcia płyt – Ostrze tarczy do Piły panelowej rozkroju płyt – Przemysłowa pilarka pozioma cięcia płyt kompozytowych -Pilarki panelowe do płyt. piły tarczowe, taśmowe, wiertła, tarcze do cięcia i inne narzędzia do przemysłu drzewnego, metalowego i budownictwa.

Ostrza traczy piły HW do przemysłowych pił do rozkroju płyt panelowych – Piła panelowa najwyższa jakość:

  • Do cięcia dwustronnych płyt fornirowych i laminowanych, MDF, płyt wiórowych i tworzyw sztucznych
  • Doskonałe wykończenie cięcia
  • Brak hałasu i mniej wibracji dzięki specjalnej żywicy syntetycznej wypełnionej szczelinami
  • Zwiększona stabilność
  • Dodatkowa wydajność dla najlepszego wykończenia
  • Dłuższa żywotność