Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków - wiertarko-kołczarki

Dwustronna wiertarko – kołczarka Omal Flexline 800 CNC

Wiercenie przelotowe i wprowadzenie kołków
Wiercenie przelotowe i wprowadzenie kołków Omal Flexline 800

Dwustronna maszyna CNC do wiercenia, klejenia i wkładania kołków lub innego rodzaju okuć w płytach z drewna lub drewnopochodnych płytach kompozytowych. Wiertarka wielowrzecionowa dwustronna do otworów pod kołki w drewnie, płytach wiórowych i materiałach drewnopodobnych.

Przeznaczenie wiertarko – kołczarki dwustronnej: wiercenie i wbijanie kołków z drewna. Maszyna CNC dwustronna do wiercenia i wbijania kołków to oszczędność dla zakładu produkcyjnego. Obniżenie kosztów produkcji poprzez znaczące zwiększenie wydajności dzięki szybszej implementacji kleju. Przemysłowe wiercenie i osadzanie okuć. Centra obróbcze CNC, wiertarki przelotowe, maszyny do nawiercania i osadzania kołków, automaty do osadzania okuć. Wydajne oprogramowanie Omal w pakiecie.

Wiertarka przelotowa CNC - FLEXLINE 800 wiertarka dwustronna - klejenie i kołkowanie i wprowadzanie okuć
Wiertarka przelotowa CNC – FLEXLINE 800 wiertarka dwustronna – klejenie i kołkowanie i wprowadzanie okuć Omal Flexline 800

Maszyna wierci precyzyjne otwory w brzegach płyt i dokładne pozycjonowanie kołków w wąskiej krawędzi płyty dzięki inteligentnym agregatom do wiercenia i kołkowania działających z dużą prędkością. Osadzanie dopasowanych wkładek montażowych. Osadzanie wkładek dopasowanych do krawędzi bocznych płyt, ramiaków, listew. Wiercenie przelotowe i wprowadzanie kołków. Dwustronne elastyczne rozwiązania CNC do wiercenia i osadzania „just in time” z dużą wydajnością i precyzją.

Kołczarka do do wiercenie, wklejania kołków montażowych lub innego rodzaju okuć na krawędziach płyt
Kołczarka do wiercenie, wklejania kołków montażowych lub innego rodzaju okuć na krawędziach płyt meblowych Omal Flexline 800

Wiertarko – kołczarka CNC – FLEXLINE 800 – Opis: W pełni sterowana numerycznie dwustronna maszyna przelotowa FLEXLINE 800 do wytaczania, wklejania kołków wkładkowych lub innego rodzaju okuć na krawędziach płyt. Linea 2000 może być zintegrowana z linią roboczą lub użytkowana jako samodzielna maszyna w celi z urządzeniami do załadunku i rozładunku. Dzięki szybkiemu ruchowi CNC wszystkich osi maszyna jest unikalnym połączeniem maksymalnej elastyczności i wysokiej wydajności. Seria Linea 2000 może być wyposażona w różne układy głowic, więcej stanowisk roboczych i niestandardowe pola robocze.

Wiertarka przelotowa CNC - FLEXLINE 800 wiertarka dwustronna - klejenie i kołkowanie i wprowadzanie okuć
Wiertarka przelotowa CNC – FLEXLINE 800 wiertarka dwustronna – klejenie i kołkowanie i wprowadzanie okuć

Wiertarko – kołczarka CNC – FLEXLINE 800 – Obróbka wiercenia i kołkowania krawędzi bocznej płyty bez drgań dzięki stabilności solidnego łoża maszyny. Funkcje premium: Głowica lewa i prawa, każda wyposażona w pojedynczą wiertarkę poziomą i kołek; szybkie pozycjonowanie jednostek operacyjnych i ramienia dla maksymalnej elastyczności; możliwość różnych konfiguracji głowic z wieloma jednostkami wiercącymi poziomymi i pionowymi;

Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków
Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków Omal Cube 1300

Mechaniczne głowice wstawiania opracowane dla kilku różnych okuć; solidny system rewolwerów na kołki gwarantujący najkrótszy czas cyklu, średnią jedną sekundę i ekstremalną niezawodność; wydajne i przyjazne dla użytkownika sterowanie numeryczne oparte na komputerze PC; wytrzymała rama stalowa zapewniająca maksymalną sztywność; kody kreskowe i gotowe do sieci Ethernet. Cicha praca niskociśnieniowej pompy kleju.

Kołczarka - możliwość różnych konfiguracji głowic z wieloma jednostkami wiertniczymi poziomymi i pionowymi
Kołczarka z możliwością różnych konfiguracji głowic z wieloma głowicami do wiercenia w poziomie i w pionie Omal Flexline 800

Idealne wiercenie i frezowanie otworów do okuć łączących lub pod wiercenia pod zawiasy puszkowe poprzez pionową obróbkę w obszarze krawędzi płyty z mdf. Duża ilość 6 – 12 siłowników blokujących obrabiana płytę. Solidne mocowanie z regulacją długości i grubości dla pewnego utrzymania w sztywnosci obrabiany element. Elastyczna obsługa obrabianych elementów dzięki regulacji środkowych ograniczników oraz bocznych odbojników; wszystko dla optymalnego wykorzystania pola roboczego. E- Maszyny – CNC oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji przemysłowej i linii produkcyjnych. W oparciu o przesłane rysunki techniczne E – Maszyny – CNC buduje, wdraża, doradza. Automatyzacja Produkcji – Projektowanie i Budowa Maszyn. Maszyny do obróbki drewna – kołczarka renomowanej włoskiej fabryki maszyn do drewna Omal.eu. Włoska fabryka Omal to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz maszyn cnc do produkcji mebli i okien z drewna.