Centra obróbczo - tnące do produkcji okien PVC

Maszyny do produkcji koryt kanałowych z PVC i PC/ABS

Linia do wykrawania i wytłaczania kanałów kablowych
Linia do wykrawania i wytłaczania otworów w przesyłowych kanałach kablowych

Maszyny i linie produkcyjne włoskiej fabryki Barruffaldi gwarantują wysoki poziom bezawaryjności.
Baruffaldi – Producent narzędzi do wytłaczania i form wtryskowych. Technologia i produkcja wytłaczania tworzyw sztucznych. Dostarczamy udane rozwiązania w zakresie wytłaczania tworzyw sztucznych. Systemy wykrawania POVI 5000 i POVI 10000 jako jedyne na świecie są zaprojektowane tak, aby osiągnąć prędkość procesu do 12 m/min zapewniając wysoką jakość produktu końcowego. Maszyny do produkcji koryt kanałowych z PVC i PC/ABS włoskiej fabryki Baruffaldi.

Kanały kablowe z PCW i PC-ABS z otworami na przewody
Kanały kablowe z PCW i PC-ABS z otworami na przewody – Wstępne wykrawanie-tłoczenie-Povi 1000

Maszyny do produkcji koryt przesyłowych z tworzyw sztucznych dla przewodów elektrycznych. Kanały przesyłowe z PVC i PC/ABS są zaprojektowane zgodnie ze standardowymi schematami wykrawania wymaganymi przez rynek.
Zalety tych systemów wybijania i wykrawania otworów o różnych kształtów to szybkość procesu do 12 m/min. Wysoka jakość wykrawania otworów. Możliwe jest ponadto nawet wytłoczenie wewnętrznych krawędzi kanałów przesyłowych. Nadaje się do wszystkich formatów kanałów kablowych dostępnych na rynku. Systemy modułowe i elastyczne. Wysoka wszechstronność zastosowania. Konfigurowalne oprogramowanie dla dowolnego schematu wykrawania klienta. Redukcja kosztów produkcji dzięki wysokiej wydajności i niskim kosztom utrzymania. Szybka zmiana formatu zestawów do wybijania i bicia monet. Niezawodność procesu i oszczędność energii. Składniki głównych marek.

Linia-przelotowa-stacja-SLM-2-do-kanalików-kablowych
Linia-przelotowa-stacja-SLM-2-do produkcji kanalików-kablowych

Linia kompletna do wykrawania i wytłaczania kanałów kablowych przesyłowych pod przewody elektryczne składa się z linii przelotowej, a wraz z nią ze stacją SLM-2 do wytłaczania kanalików-kablowych. Szczotkarka-do-kanalików-kablowych-przelotowej-linii-nacinania. Matryca zamykająca do wykrawania i wybijania kanałów kablowych.

Kanały kablowe wykrawanie i wytłaczanie otworów z PVC i PC/ABS
Kanały kablowe wykrawanie i wytłaczanie otworów z PVC i PC/ABS