Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny do produkcji profili z tworzyw sztucznych

Maszyny do produkcji koryt kanałowych z PVC i PC/ABS

Linia do wykrawania i wytłaczania kanałów kablowych
Linia do wykrawania i wytłaczania otworów w przesyłowych kanałach kablowych

Maszyny i linie produkcyjne włoskiej fabryki Barruffaldi gwarantują wysoki poziom bezawaryjności.
Baruffaldi – Producent narzędzi do wytłaczania i form wtryskowych. Technologia i produkcja wytłaczania tworzyw sztucznych. Dostarczamy udane rozwiązania w zakresie wytłaczania tworzyw sztucznych. Systemy wykrawania POVI 5000 i POVI 10000 jako jedyne na świecie są zaprojektowane tak, aby osiągnąć prędkość procesu do 12 m/min zapewniając wysoką jakość produktu końcowego. Maszyny do produkcji koryt kanałowych z PVC i PC/ABS włoskiej fabryki Baruffaldi.

Kanały kablowe z PCW i PC-ABS z otworami na przewody
Kanały kablowe z PCW i PC-ABS z otworami na przewody – Wstępne wykrawanie-tłoczenie-Povi 1000

Maszyny do produkcji koryt przesyłowych z tworzyw sztucznych dla przewodów elektrycznych. Kanały przesyłowe z PVC i PC/ABS są zaprojektowane zgodnie ze standardowymi schematami wykrawania wymaganymi przez rynek.
Zalety tych systemów wybijania i wykrawania otworów o różnych kształtów to szybkość procesu do 12 m/min. Wysoka jakość wykrawania otworów. Możliwe jest ponadto nawet wytłoczenie wewnętrznych krawędzi kanałów przesyłowych. Nadaje się do wszystkich formatów kanałów kablowych dostępnych na rynku. Systemy modułowe i elastyczne. Wysoka wszechstronność zastosowania. Konfigurowalne oprogramowanie dla dowolnego schematu wykrawania klienta. Redukcja kosztów produkcji dzięki wysokiej wydajności i niskim kosztom utrzymania. Szybka zmiana formatu zestawów do wybijania i bicia monet. Niezawodność procesu i oszczędność energii. Składniki głównych marek.

Linia-przelotowa-stacja-SLM-2-do-kanalików-kablowych
Linia-przelotowa-stacja-SLM-2-do produkcji kanalików-kablowych

Linia kompletna do wykrawania i wytłaczania kanałów kablowych przesyłowych pod przewody elektryczne składa się z linii przelotowej, a wraz z nią ze stacją SLM-2 do wytłaczania kanalików-kablowych. Szczotkarka-do-kanalików-kablowych-przelotowej-linii-nacinania. Matryca zamykająca do wykrawania i wybijania kanałów kablowych.

Kanały kablowe wykrawanie i wytłaczanie otworów z PVC i PC/ABS
Kanały kablowe wykrawanie i wytłaczanie otworów z PVC i PC/ABS
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.