Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny do produkcji profili z tworzyw sztucznych

Wykrawanie otworów w profilach z tworzyw sztucznych PVC i PC/ABS

POVI-5000-Systemy wybijania i wykrawania otworów do rynien kablowych
POVI-5000-Systemy wybijania i wykrawania otworów do rynien kablowych

Systemy wybijania i nabijania otworów w rynnach kablowych pod przewody elektryczne z PVC i PC/ABS. Wykrawanie otworów w kształtownikach z tworzyw sztucznych PVC i PC/ABS.

system-wybijania-kanałów-kablowych z tworzyw sztucznych
Maszynowy system wybijania otworów w korytach kablowych z tworzyw sztucznych

Maszyna do produkcji systemu kanałów kablowych. Korytka kablowe pozwalają na proste i szybkie doprowadzenie zasilania i mediów tele info do miejsc wyznaczonych. Kanały kablowe instalacyjne – produkcja. Profesjonalne maszyny do produkcji systemów tras kablowych z tworzyw sztucznych.

Kanały kablowe z PCW i PC-ABS wybijanie otworów w korytach z tworzyw sztucznych
Kanały kablowe z PCW i PC-ABS wybijanie otworów w korytach z tworzyw sztucznych

Maszyny do produkcji kanałów kablowych z PCV i tworzywa sztucznego. POVI-5000-Systemy wybijania i wykrawania otworów do rynien kablowych.

Linia do wykrawania i wybijania otworów w kanałach kablowych.
Linia do wykrawania i wybijania otworów w kanałach kablowych.

U góry na zdjęciu: Linia do wykrawania i wybijania kanałów kablowych – stół podający i stół odbierający.

Zalety systemów wybijania otworów różnych kształtów w rynnach kablowych z tworzyw sztucznych:
Szybkość procesu do 12 m/min.
Najwyższa jakość wykrawania
Wytłaczanie wewnętrznych krawędzi kanałów
Nadaje się do wszystkich formatów koryt, rynien kablowych dostępnych na rynku.
Systemy modułowe i elastyczne.
Wysoka wszechstronność zastosowania.
Konfigurowalne oprogramowanie dla dowolnego schematu wykrawania klienta.
Redukcja kosztów produkcji dzięki wysokiej wydajności i niskim kosztom utrzymania.
Szybka zmiana formatu zestawów do wykrawania i otworowania.
Niezawodność procesu i oszczędność energii.
Komponenty stosowane do montażu maszyn tylko od najważniejszych marek.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.