Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków - wiertarko-kołczarki

Wiertarko kołczarka HBD 1300 / 2500 – do linii maszyn do wiercenia, klejenia, wbijania kołków w drewnopochodnych

HBD 1300 / 2500
HBD 1300 / 2500 – maszyna do wiercenia i kołkowania płyt mdf. CNC do wiercenia, klejenia, wstawiania kołków lub okuć.

Włoska fabryka Omal to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz maszyn cnc do produkcji mebli i okien z drewna. Wiertarko kołczarka Frezująca CNC – Wszechstronny System CNC. Omal prezentuje: wielowrzecionowa wiertarko-kołczarka do drewna HBD 1300 / 2500 – Linia maszyn do wiercenie i kołkowania płyt mdf HBD to sterowana numerycznie maszyna do wiercenia, klejenia, wstawiania kołków lub okuć. Maszyna oferuje pełny interfejs PC z polem roboczym 1300 mm. lub 2500 mm. podzielony na strefy do obróbki wahadłowej, indeksowanego po środku i boczne ograniczniki powierchni roboczej. Zaciski mocujące element obrabiany do dużych obciążeń do mocowania poziomego i pionowego. Linia HBD może być wyposażona również w pojedyncze lub wieloosiowe głowice wiertarek poziomych i pionowych, tarczę piły do rowkowania i/lub urządzenia do wkładania / osadzania okuć w płytach bądź w listewkach i ramiakach z drewna i mdf.

Omal HBD 1300 Maszyna posiada interfejs PC z polem roboczym 1300 mm. lub 2500 mm
Maszyna posiada interfejs PC z polem roboczym 1300 mm. lub 2500 mm. Dwie strefy do obróbki wahadłowej, indeksowanego po środku

Wielowrzecionowa wiertarko-kołczarka do drewna HBD 1300 / 2500 – Zalety: Zwiększona wydajność przy dużej szybkości cyklu pracy i elastyczności; Wiercenie CNC i osadzanie kołków z idealną dokładnością eliminującą wszelkie możliwe błędy; niezwykła łatwość montażu w trakcie przezbrojenia; maszyna gwarantuje idealne rozwiązanie do produkcji „just in time” lub dużych partii dzięki minimalnemu czasowi cyklu roboczego; Ponadto zerowy czas ustawiania i możliwość pracy z różnymi wzorami wytaczania w różnych dziedzinach; oraz dzięki różnym dostępnym opcjom możliwe jest skoncentrowanie różnych operacji obróbki krawędzi na tym samym; maszyna jednostronna.

Linia maszyn do wiercenie i kołkowania płyt mdf HBD
Linia maszyn do wiercenie i kołkowania płyt mdf HBD – smarowania i posuw śrubowy

Wiertarko – kołczarka wielowrzecionowa HBD 1300 / 2500 — funkcje premium: Pojedyncze wiertło poziome i kołek z możliwością wielu wrzecion poziomych i pionowych; stół roboczy 1300 lub 2500 mm z czterema polami, składanymi płotami środkowymi i bocznymi; niezawodny system rewolweru pewny strzał gwarantujący najkrótszy czas cyklu (średnio 1 sekundę) i ekstremalną niezawodność; Ponadto wydajne i przyjazne dla użytkownika sterowanie numeryczne oparte na komputerze przemysłowym PC; Bardzo wytrzymała stalowa rama zapewniająca maksymalną sztywność korpusu maszyny; Oraz duży stół bakelitowy z wytrzymałymi zaciskami dwustronnego działania do blokady i mocowania elementu obrabianego, blat stołu roboczego idealnie nadaje się również do obróbki delikatnych materiałów;
Kody kreskowe i gotowe do sieci Ethernet; laser do pomiaru części i wypełnienia programu.

Wiertarko kołczarka Linia maszyn do wiercenie i kołkowania płyt mdf HBD - regulacja kołczarki
Wiertarko kołczarka Linia maszyn do wiercenie i kołkowania płyt mdf HBD – regulacja kołczarki

Wielowrzecionowa wiertarko-kołczarka do drewna HBD 1300 / 2500 – Dane techniczne
Długość panelu 20 – 1300 / 2500 mm
Szerokość panelu 50 – ∞
Grubość panelu 10-40 mm
Moc zainstalowana – 5 KW
Sprężone powietrze (bar) – min 7
Okap odsysający – 60 mm (+ 80 mm tylko przy wierceniu pionowym)
Waga całkowita – 1100 / 1500 kg

HBD 1300 panel płyty meblowej mdf obrabiany w pionie
HBD 1300 panel płyty meblowej mdf obrabiany w pionie
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.