Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków - wiertarko-kołczarki

Wielowrzecionowa wiertarko-kołczarka do drewna INSERT POCKET HOLE CNC

INSERT POCKET HOLE maszyna CNC do frezowania, wiercenia, klejenia, wbijania kołków
INSERT POCKET HOLE maszyna CNC do frezowania, wiercenia, klejenia, wbijania kołków

Maszyna do otworów poziomych w płytach, kleju, wkładania kołków, frezowania pod kątem pod otwory kieszeni bocznej. Włoska fabryka Omal to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz maszyn cnc do produkcji mebli i okien z drewna i kompozytów drewnopochodnych. Wiertarko kołczarka frezująca CNC – na wyposażeniu maszyny wszechstronny System CNC. INSERT POCKET HOLE jest sterowaną numerycznie maszyną do wiercenia, klejenia, wbijania kołków do elementów poziomych oraz pochyloną frezarką z jednostką wiertniczą do montażu kieszeni w ramie ościeżnicy.

Maszyna do otworów poziomych w płytach, kleju, wkładania kołków, frezowania pod kątem pod montaż otworów kieszeni.

Wielowrzecionowa wiertarko-kołczarka do drewna INSERT 1300 / 2500 POCKET HOLE Wiertarko – kołczarka z frezarką do otworów kieszeniowych w ramiaku z drewna. Opis: INSERT POCKET HOLE to sterowana numerycznie maszyna do wiercenia, klejenia, wbijania kołków do elementów poziomych i frezarki skośnej z zespołem wiertarskim do montażu otworów kieszeniowych. Oprócz jednostki z otworami kieszeniowymi, maszynę można wyposażyć w wiele różnych konfiguracji głowic, aby spełnić wszelkie potrzeby klienta. Maszyna oferuje pełny interfejs PC z użytecznym polem roboczym 1300 lub 2500 mm podzielonym na strefy do obróbki wahadłowej, standardem są cztery ograniczniki referencyjne.

INSERT POCKET HOLE maszyna CNC frezowanie pod skosem pod kieszeń w ramiaku
INSERT POCKET HOLE maszyna CNC frezowanie pod skosem pod kieszeń w ramiaku

Wieloosiowa wiertarko-kołczarka do drewna INSERT 1300 / 2500 POCKET HOLE. Zalety: Zwiększona wydajność przy dużej szybkości cyklu pracy i elastyczności; nad całym rozwiązaniem do montażu otworów kieszeniowych i standardowej konstrukcji kołków w tej samej maszynie jednostronnej; Wiercenie otworów w trybie CNC i osadzanie kołków z idealną dokładnością, która eliminuje wszelkie możliwe błędy w trakcie kołkowania; łatwość montażu i ustawień głowic ; idealne rozwiązanie do produkcji „just in time” lub dużych partii dzięki minimalnemu czasowi cyklu; zerowy czas ustawiania i możliwość pracy z różnymi wzorami wytaczania w różnych dziedzinach. Maszyna oferuje pełny interfejs PC z użytecznym polem roboczym 1300 lub 2500 mm podzielonym na strefy do obróbki wahadłowej, w standardzie cztery przystanki referencyjne.

INSERT POCKET HOLE maszyna CNC dwie głowice do frezowanie pod skosem pod kieszeń w ramiaku
INSERT POCKET HOLE maszyna CNC 2 głowice do frezowania pod skosem pod kieszeń w ramiaku lub w płycie meblowej

Wielowrzecionowa wiertarko-kołczarka do drewna INSERT 1300 / 2500 POCKET HOLE – Cechy premium: Pochylana automatycznie kątowa głowica wiertarska i pochylona pionowa głowica do frezowania do montażu otworów kieszonkowych: – bądź pojedyncza pozioma głowica wiertarka i głowica do osadzania kołka z opcją wielu wrzecion poziomych i pionowych; stół roboczy 1300 lub 2500 mm z czterema polami, opcjonalnie składane płotki środkowe i boczne; system rewolweru pewny strzał gwarantujący najkrótszy czas cyklu (średnio 1 sekundę) i ekstremalną niezawodność; wydajne i przyjazne dla użytkownika sterowanie numeryczne oparte na komputerze PC; wytrzymała stalowa rama zapewniająca maksymalną sztywność korpusu wiertarko frezarko – kołczarki; duży stół bakelitowy z solidnymi zaciskami, odpowiedni również do delikatnych materiałów: kody kreskowe i Ethernet: Ponadto laser do pomiaru części i wypełnienia programu (opcja).

INSERT POCKET HOLE maszyna CNC 2 głowice frezowanie / wiercenie w ramiaku lub w płycie meblowej mdf
INSERT POCKET HOLE maszyna CNC 2 głowice frezowanie / wiercenie w ramiaku lub w płycie meblowej mdf

Wielowrzecionowa wiertarko-kołczarka do drewna INSERT 1300 / 2500 POCKET HOLE: Dane techniczne: Długość obrabianego panelu mdf bądź ramiaka z drewna: 20 – 1300 / 2500 mm
Szerokość panelu 40 – ∞. Grubość panelu 10-60 mm., Moc zainstalowana – 13 Kw. Ciśnienie robocze: (bar) – min 7. Okap odsysający – 150 + 120 mm., Waga całkowita – 1900 / 2500 kg.

INSERT POCKET HOLE maszyna CNC 2 głowice frezowanie / wiercenie - ramiak wzdłużny
INSERT POCKET HOLE maszyna CNC 2 głowice frezowanie / wiercenie – ramiak wzdłużny