Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków - wiertarko-kołczarki

Wielowrzecionowa wiertarko-kołczarka do drewna INSERT POCKET HOLE CNC

INSERT POCKET HOLE maszyna CNC do frezowania, wiercenia, klejenia, wbijania kołków
INSERT POCKET HOLE maszyna CNC do frezowania, wiercenia, klejenia, wbijania kołków

Maszyna do otworów poziomych w płytach, kleju, wkładania kołków, frezowania pod kątem pod otwory kieszeni bocznej. Włoska fabryka Omal to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz maszyn cnc do produkcji mebli i okien z drewna i kompozytów drewnopochodnych. Wiertarko kołczarka frezująca CNC – na wyposażeniu maszyny wszechstronny System CNC. INSERT POCKET HOLE jest sterowaną numerycznie maszyną do wiercenia, klejenia, wbijania kołków do elementów poziomych oraz pochyloną frezarką z jednostką wiertniczą do montażu kieszeni w ramie ościeżnicy.

Maszyna do otworów poziomych w płytach, kleju, wkładania kołków, frezowania pod kątem pod montaż otworów kieszeni.

Wielowrzecionowa wiertarko-kołczarka do drewna INSERT 1300 / 2500 POCKET HOLE Wiertarko – kołczarka z frezarką do otworów kieszeniowych w ramiaku z drewna. Opis: INSERT POCKET HOLE to sterowana numerycznie maszyna do wiercenia, klejenia, wbijania kołków do elementów poziomych i frezarki skośnej z zespołem wiertarskim do montażu otworów kieszeniowych. Oprócz jednostki z otworami kieszeniowymi, maszynę można wyposażyć w wiele różnych konfiguracji głowic, aby spełnić wszelkie potrzeby klienta. Maszyna oferuje pełny interfejs PC z użytecznym polem roboczym 1300 lub 2500 mm podzielonym na strefy do obróbki wahadłowej, standardem są cztery ograniczniki referencyjne.

INSERT POCKET HOLE maszyna CNC frezowanie pod skosem pod kieszeń w ramiaku
INSERT POCKET HOLE maszyna CNC frezowanie pod skosem pod kieszeń w ramiaku

Wieloosiowa wiertarko-kołczarka do drewna INSERT 1300 / 2500 POCKET HOLE. Zalety: Zwiększona wydajność przy dużej szybkości cyklu pracy i elastyczności; nad całym rozwiązaniem do montażu otworów kieszeniowych i standardowej konstrukcji kołków w tej samej maszynie jednostronnej; Wiercenie otworów w trybie CNC i osadzanie kołków z idealną dokładnością, która eliminuje wszelkie możliwe błędy w trakcie kołkowania; łatwość montażu i ustawień głowic ; idealne rozwiązanie do produkcji „just in time” lub dużych partii dzięki minimalnemu czasowi cyklu; zerowy czas ustawiania i możliwość pracy z różnymi wzorami wytaczania w różnych dziedzinach. Maszyna oferuje pełny interfejs PC z użytecznym polem roboczym 1300 lub 2500 mm podzielonym na strefy do obróbki wahadłowej, w standardzie cztery przystanki referencyjne.

INSERT POCKET HOLE maszyna CNC dwie głowice do frezowanie pod skosem pod kieszeń w ramiaku
INSERT POCKET HOLE maszyna CNC 2 głowice do frezowania pod skosem pod kieszeń w ramiaku lub w płycie meblowej

Wielowrzecionowa wiertarko-kołczarka do drewna INSERT 1300 / 2500 POCKET HOLE – Cechy premium: Pochylana automatycznie kątowa głowica wiertarska i pochylona pionowa głowica do frezowania do montażu otworów kieszonkowych: – bądź pojedyncza pozioma głowica wiertarka i głowica do osadzania kołka z opcją wielu wrzecion poziomych i pionowych; stół roboczy 1300 lub 2500 mm z czterema polami, opcjonalnie składane płotki środkowe i boczne; system rewolweru pewny strzał gwarantujący najkrótszy czas cyklu (średnio 1 sekundę) i ekstremalną niezawodność; wydajne i przyjazne dla użytkownika sterowanie numeryczne oparte na komputerze PC; wytrzymała stalowa rama zapewniająca maksymalną sztywność korpusu wiertarko frezarko – kołczarki; duży stół bakelitowy z solidnymi zaciskami, odpowiedni również do delikatnych materiałów: kody kreskowe i Ethernet: Ponadto laser do pomiaru części i wypełnienia programu (opcja).

INSERT POCKET HOLE maszyna CNC 2 głowice frezowanie / wiercenie w ramiaku lub w płycie meblowej mdf
INSERT POCKET HOLE maszyna CNC 2 głowice frezowanie / wiercenie w ramiaku lub w płycie meblowej mdf

Wielowrzecionowa wiertarko-kołczarka do drewna INSERT 1300 / 2500 POCKET HOLE: Dane techniczne: Długość obrabianego panelu mdf bądź ramiaka z drewna: 20 – 1300 / 2500 mm
Szerokość panelu 40 – ∞. Grubość panelu 10-60 mm., Moc zainstalowana – 13 Kw. Ciśnienie robocze: (bar) – min 7. Okap odsysający – 150 + 120 mm., Waga całkowita – 1900 / 2500 kg.

INSERT POCKET HOLE maszyna CNC 2 głowice frezowanie / wiercenie - ramiak wzdłużny
INSERT POCKET HOLE maszyna CNC 2 głowice frezowanie / wiercenie – ramiak wzdłużny
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.