Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny numeryczne CNC

Wiertarko kołczarka automatyczna do drewna CUBE 1300/2500

Kołczarka
Omal Cube maszyna do wiercenia i automatycznego wprowadzania kołków do otworów w płytach meblowych

Kołczarko – wiertarka do drewna INSERT CUBE to 3-osiowa sterowana numerycznie maszyna do wiercenia pionowego i poziomego, klejenia i osadzania kołków w otworach w krawędziach bocznych płyt z mdf. Maszyna oferuje interfejs Full PC z użytecznym polem roboczym 1300 lub 2500 mm podzielonym na strefy do obróbki wahadłowej, standardem są cztery ograniczniki referencyjne. Sterowana numerycznie kołczarko – wiertarka do drewna, jest wygodna w obsłudze maszyną do osadzania kołków z drewna otworach wypełnionych maszynowo klejem.

Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków
Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków Omal Cube 1300

Kołczarko- wiertarka do drewnopochodnych Insert Cube to kompletne rozwiązanie do produkcji mebli i szafek z drewna. Standardowa maszyna do kołkowania zawiera 3 pionowe i 3 poziome głowice do wiercenia, wstrzykiwania kleju i kołków. Oprócz kilku innych jeszcze funkcji produkcyjnych, które uzupełniają konfigurację, maszyna gwarantuje najwyższy poziom elastyczności i wydajności w wierceniu i kołkowania. Maszyna CNC jest idealnym urządzeniem produkcyjnym do wiercenia i wprowadzania ciekłego kleju winylowego oraz kołków w krawędź boczną obrabianych płyt z mdf.

Automatyczna wiertarko-kołczarka
Automatyczna wiertarko-kołczarka Omal Cube 1300

Maszyny do wiercenia i automatycznego wprowadzania kołków do otworów w płytach meblowych. Trzy pionowe plus, trzy poziome jednostki wiertnicze, wkładanie kleju i kołków. Opcja pięciu pionowych i pięciu poziomych wrzecion;

Maszyny osadzania kołków i wiercenia
Maszyny do osadzania kołków i wiercenia w płytach meblowych Omal Cube 1300
  • stół roboczy 1300 lub 2500 mm z czterema polami;
  • składane ogrodzenia środkowe i boczne (możliwość obróbki paneli 2600 mm na Cube1300);
    System rewolwerowy SURE SHOT gwarantujący najszybszy czas cyklu (średnio jedną sekundę) i ekstremalną niezawodność lasera do pomiaru części i wypełniania programu; – wytrzymałe zaciski dwutłokowe z systemem Omal „łatwego pozycjonowania” przedłużenie zacisków do wąskich elementów i unikalny laser antykolizyjny Omal;
  • autostart (opcja);
  • wydajne i przyjazne dla użytkownika sterowanie numeryczne oparte na komputerze PC;
  • wytrzymała rama stalowa zapewniająca maksymalną sztywność;
  • duży stół bakelitowy z wytrzymałymi zaciskami odpowiedni również do delikatnych materiałów;
  • kody kreskowe i gotowe do sieci Ethernet.
Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków
Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków Omal Cube 1300

E- Maszyny – CNC oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji przemysłowej i budowy linii produkcyjnych. W oparciu o przesłane rysunki techniczne E – Maszyny – CNC buduje, wdraża, doradza w zakresie automatyzacji produkcji – Projektowanie i Budowa Maszyn. Kołczarko – wiertarka do drewna: Maszyny do obróbki drewna – kołczarka renomowanej włoskiej fabryki maszyn do drewna Omal.eu – światowy lider w produkcji wiertarko kołczarek automatycznych.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.