Maszyny numeryczne CNC

Wiertarko kołczarka automatyczna do drewna CUBE 1300/2500

Kołczarka
Omal Cube maszyna do wiercenia i automatycznego wprowadzania kołków do otworów w płytach meblowych

Kołczarko – wiertarka do drewna INSERT CUBE to 3-osiowa sterowana numerycznie maszyna do wiercenia pionowego i poziomego, klejenia i osadzania kołków w otworach w krawędziach bocznych płyt z mdf. Maszyna oferuje interfejs Full PC z użytecznym polem roboczym 1300 lub 2500 mm podzielonym na strefy do obróbki wahadłowej, standardem są cztery ograniczniki referencyjne. Sterowana numerycznie kołczarko – wiertarka do drewna, jest wygodna w obsłudze maszyną do osadzania kołków z drewna otworach wypełnionych maszynowo klejem.

Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków
Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków Omal Cube 1300

Kołczarko- wiertarka do drewnopochodnych Insert Cube to kompletne rozwiązanie do produkcji mebli i szafek z drewna. Standardowa maszyna do kołkowania zawiera 3 pionowe i 3 poziome głowice do wiercenia, wstrzykiwania kleju i kołków. Oprócz kilku innych jeszcze funkcji produkcyjnych, które uzupełniają konfigurację, maszyna gwarantuje najwyższy poziom elastyczności i wydajności w wierceniu i kołkowania. Maszyna CNC jest idealnym urządzeniem produkcyjnym do wiercenia i wprowadzania ciekłego kleju winylowego oraz kołków w krawędź boczną obrabianych płyt z mdf.

Automatyczna wiertarko-kołczarka
Automatyczna wiertarko-kołczarka Omal Cube 1300

Maszyny do wiercenia i automatycznego wprowadzania kołków do otworów w płytach meblowych. Trzy pionowe plus, trzy poziome jednostki wiertnicze, wkładanie kleju i kołków. Opcja pięciu pionowych i pięciu poziomych wrzecion;

Maszyny osadzania kołków i wiercenia
Maszyny do osadzania kołków i wiercenia w płytach meblowych Omal Cube 1300
  • stół roboczy 1300 lub 2500 mm z czterema polami;
  • składane ogrodzenia środkowe i boczne (możliwość obróbki paneli 2600 mm na Cube1300);
    System rewolwerowy SURE SHOT gwarantujący najszybszy czas cyklu (średnio jedną sekundę) i ekstremalną niezawodność lasera do pomiaru części i wypełniania programu; – wytrzymałe zaciski dwutłokowe z systemem Omal „łatwego pozycjonowania” przedłużenie zacisków do wąskich elementów i unikalny laser antykolizyjny Omal;
  • autostart (opcja);
  • wydajne i przyjazne dla użytkownika sterowanie numeryczne oparte na komputerze PC;
  • wytrzymała rama stalowa zapewniająca maksymalną sztywność;
  • duży stół bakelitowy z wytrzymałymi zaciskami odpowiedni również do delikatnych materiałów;
  • kody kreskowe i gotowe do sieci Ethernet.
Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków
Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków Omal Cube 1300

E- Maszyny – CNC oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji przemysłowej i budowy linii produkcyjnych. W oparciu o przesłane rysunki techniczne E – Maszyny – CNC buduje, wdraża, doradza w zakresie automatyzacji produkcji – Projektowanie i Budowa Maszyn. Kołczarko – wiertarka do drewna: Maszyny do obróbki drewna – kołczarka renomowanej włoskiej fabryki maszyn do drewna Omal.eu – światowy lider w produkcji wiertarko kołczarek automatycznych.