Maszyny do produkcji profili z tworzyw sztucznych

Wykrawarki hydrauliczne otworów w kanałach kablowych – koryta kablowe z PVC

Povi 6000 wykrawarka do otworów w profilach z tworzyw sztucznych
Povi 6000 wykrawarka do otworów w profilach z tworzyw sztucznych

Technologia i produkcja wytłaczania w tworzywach sztucznych PVC otworów o różnych kształtach. Fabryka Baruffaldi dostarcza skutecznych rozwiązań przemysłowych w zakresie wytłaczania tworzyw sztucznych. Baruffaldi od lat dostarcza na rynki całego świata, niezawodne linie produkcyjne, które z twardego PCV tworzywa sztucznego wytwarzają szyny do przewodów elektrycznych oraz korytka dla przewodów przesyłowych sieci. Solidne maszyny do wytłaczania profili PCV charakteryzują się niskim zużyciem energii w trakcie produkcji profili rur ABS / PVC. Maszyna do wytłaczania profili z tworzyw sztucznych są precyzyjne oraz niezawodne. Innowacyjne maszyny do wykrawania, wybijania i tłoczenia plastikowych kanałów kablowych i dziurkowanych korytek kablowych są w ofercie fabryki maszyn Baruffaldi przysłowiowym oczkiem w głowie całego działu technicznego. Ponieważm sam proces wykrawania można również połączyć z procesem ciągnienia, który polega na wykonaniu „odcisku” na zewnętrznej stronie profilu, aby ułatwić ręczne usunięcie wyciętej części podczas montażu.

Wybijanie otworów w profilach z tworzyw sztucznych
Punching Wybijanie otworów w profilach z tworzyw sztucznych

Wykrawarka wyposażona jest w wózek, który ślizga się po pryzmatycznych prowadnicach liniowych, na których zamontowane są trzy głowice wykrawające z odpowiednimi zestawami tnącymi.
Ruch poziomy wózka jest sterowany przez bezszczotkowy silnik ze śrubą kulową, sterowany przez PLC.

POVI 6000-wykrawarka hydrauliczna od środka
POVI 6000-wykrawarka hydrauliczna od środka

Maszyny do PCV – Maszyny dla Przemysłu – maszyna do wytłaczania profili PCV. Cechy techniczne: Nadaje się do wykrawania profili o szerokości do 600 mm i grubości do 5 mm. Prędkość wykrawania do 10 m/min. Dostępne w wersji in i offline. Zawory proporcjonalne (opcjonalnie). Dźwiękoszczelna kabina ochronna.

POVI 6000 Hydrauliczna wykrawarka otworów kanałów kablowych - jednościenne koryta kablowych z PVC
POVI 6000 Hydrauliczna wykrawarka otworów kanałów kablowych – jedno ścienne koryta kablowych z PVC

Hydrauliczne wykrawarki w linii ekstruzyjnej, niezależne i kompaktowe, idealne do wykrawania profili w tworzywie sztucznym w kształcie litery „U”, czyli wymagających wykrawania z trzech stron, takich jak: kanały kablowe, kanały do ​​podpodłogowych systemów klimatyzacyjnych i jedno- korytka kablowe murowane o szerokości do 600 mm i grubości 5 mm. Są to jednostki najnowszej generacji, zaprojektowane i zbudowane do pracy z dużymi prędkościami, do 10 m/min., a także niezwykle elastyczne i wszechstronne zgodnie z różnymi i specyficznymi potrzebami produkcyjnymi. Trzy głowice wykrawające są niezależne, tzn. mogą pracować zarówno razem, jak i indywidualnie. Mogą być również wyposażone w zawory proporcjonalne, które pozwalają kontrolować precyzję ruchu, zmniejszają naprężenia mechaniczne i gwarantują wysoką jakość wykrawania we wszystkich grubościach.