Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny do produkcji profili z tworzyw sztucznych

Wykrawarki hydrauliczne otworów w kanałach kablowych – koryta kablowe z PVC

Povi 6000 wykrawarka do otworów w profilach z tworzyw sztucznych
Povi 6000 wykrawarka do otworów w profilach z tworzyw sztucznych

Technologia i produkcja wytłaczania w tworzywach sztucznych PVC otworów o różnych kształtach. Fabryka Baruffaldi dostarcza skutecznych rozwiązań przemysłowych w zakresie wytłaczania tworzyw sztucznych. Baruffaldi od lat dostarcza na rynki całego świata, niezawodne linie produkcyjne, które z twardego PCV tworzywa sztucznego wytwarzają szyny do przewodów elektrycznych oraz korytka dla przewodów przesyłowych sieci. Solidne maszyny do wytłaczania profili PCV charakteryzują się niskim zużyciem energii w trakcie produkcji profili rur ABS / PVC. Maszyna do wytłaczania profili z tworzyw sztucznych są precyzyjne oraz niezawodne. Innowacyjne maszyny do wykrawania, wybijania i tłoczenia plastikowych kanałów kablowych i dziurkowanych korytek kablowych są w ofercie fabryki maszyn Baruffaldi przysłowiowym oczkiem w głowie całego działu technicznego. Ponieważm sam proces wykrawania można również połączyć z procesem ciągnienia, który polega na wykonaniu „odcisku” na zewnętrznej stronie profilu, aby ułatwić ręczne usunięcie wyciętej części podczas montażu.

Wybijanie otworów w profilach z tworzyw sztucznych
Punching Wybijanie otworów w profilach z tworzyw sztucznych

Wykrawarka wyposażona jest w wózek, który ślizga się po pryzmatycznych prowadnicach liniowych, na których zamontowane są trzy głowice wykrawające z odpowiednimi zestawami tnącymi.
Ruch poziomy wózka jest sterowany przez bezszczotkowy silnik ze śrubą kulową, sterowany przez PLC.

POVI 6000-wykrawarka hydrauliczna od środka
POVI 6000-wykrawarka hydrauliczna od środka

Maszyny do PCV – Maszyny dla Przemysłu – maszyna do wytłaczania profili PCV. Cechy techniczne: Nadaje się do wykrawania profili o szerokości do 600 mm i grubości do 5 mm. Prędkość wykrawania do 10 m/min. Dostępne w wersji in i offline. Zawory proporcjonalne (opcjonalnie). Dźwiękoszczelna kabina ochronna.

POVI 6000 Hydrauliczna wykrawarka otworów kanałów kablowych - jednościenne koryta kablowych z PVC
POVI 6000 Hydrauliczna wykrawarka otworów kanałów kablowych – jedno ścienne koryta kablowych z PVC

Hydrauliczne wykrawarki w linii ekstruzyjnej, niezależne i kompaktowe, idealne do wykrawania profili w tworzywie sztucznym w kształcie litery „U”, czyli wymagających wykrawania z trzech stron, takich jak: kanały kablowe, kanały do ​​podpodłogowych systemów klimatyzacyjnych i jedno- korytka kablowe murowane o szerokości do 600 mm i grubości 5 mm. Są to jednostki najnowszej generacji, zaprojektowane i zbudowane do pracy z dużymi prędkościami, do 10 m/min., a także niezwykle elastyczne i wszechstronne zgodnie z różnymi i specyficznymi potrzebami produkcyjnymi. Trzy głowice wykrawające są niezależne, tzn. mogą pracować zarówno razem, jak i indywidualnie. Mogą być również wyposażone w zawory proporcjonalne, które pozwalają kontrolować precyzję ruchu, zmniejszają naprężenia mechaniczne i gwarantują wysoką jakość wykrawania we wszystkich grubościach.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.