Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Obróbka plastyczna blach, rur, profili ze stali

Gilotyny Do Cięcia Metalu – Nożyce gilotynowe MAXIMA

Hydrauliczne nożyce gilotynowe Maxima 4000
Hydrauliczne nożyce gilotynowe Maxima 4000

Hydrauliczne nożyce gilotynowe do prostego cięcia blachy. Maszyny z fabryki maszyn Warcom do cięcia nożycowego arkuszy blach charakteryzuje się solidną konstrukcją i materiałami z certyfikowanym pochodzeniem. Nożyce gilotynowe do metalu fabryki Warcom są wyposażone z dwóch metalowych ostrzy, które są nachylone pod niewielkim kątem w stosunku do swojego zamontowania. Budowa gilotyny tego typu pozwala na szybkie i płynne dzielenie blachy na dowolne pasy. Maszyny do obróbki plastycznej blach różnej grubości mogą być wykonane od 2000 mm. długości do 10000 mm. i są w stanie ciąć materiały o grubości do 50 mm. Na zdjęciu nowa maszyna Maxima 4000 mm zdolna do cięcia do 6 mm gotowa do opuszczenia naszej firmy. Warcom to uznany dostawca maszyn do obróbki plastycznej metalu.

Hydrauliczne nożyce gilotynowe Maxima 4000
Hydrauliczne nożyce gilotynowe Maxima 4000

Gilotyna Do Metalu do liniowego cięcia arkuszy blach・Solidna konstrukcja gilotyny hydraulicznej sterowanej numerycznie. Zastosowanie kwadratowego ostrza o kącie 90° wymaga większej siły skrawania w porównaniu do zastosowania szlifowanego górnego ostrza pod kątem. Doskonałe cięcie blachy wymaga odpowiedniego ostrza, które zminimalizuje działania, jakie wywierane są na arkusz metalu podczas cięcia. Nożyce gilotynowe MAXIMA posiada sterowane numerycznie ustawień produkcyjnych, które się sprawdza w trudnych warunkach. Ścinanie gilotynowe jest najtańszym sposobem cięcia blachy. Gilotyna do cięcia metalu MAXIMA jest komplementarną maszyną idealną do wielu zastosowań.

Gilotyny hydrauliczne to maszyny do cięcia blach. Solidna konstrukcja gilotyny do cięcia arkuszy blach metalu różnej grubości. Wysokiej jakości gilotyna do cięcia blachy posiada na wyposażeniu wygodne i szybkie programowanie. Nożyce gilotynowe MAXIMA – na ekranie dotykowym programatora cięcia można wpisać: długość ciętego materiału, a sterowanie maszyny dostosowuje skok automatycznie. Można zaprogramować również posuw tylnego zderzaka. Głębokość wybrania w postaci otworów bocznych maszyny sprawia, że gilotyna staje się innowacyjna do wielu zastosowań. Uniwersalne nożyce do cięcia blachy idealne dla warsztatów ślusarskich wyspecjalizowanych w liniowym cięcie arkuszy blach.

Gilotyna do cięcia metalu MAXIMA
Gilotyna do cięcia metalu MAXIMA

Maxima posiada bardzo przetestowany i precyzyjny mechanizm. Są to wysokowydajne nożyce, niezwykle niezawodne i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa. Jest wyposażony w prosty model sterowania TRIA 250 (firmy ESA) do zarządzania programami cięcia i pozycjonowania tylnego zderzaka. Panel sterowania wyposażony w sterowanie numeryczne. Zderzak śrubowy kulkowy 1000 mm, prędkość 230 mm/s, przechylany na końcu skoku.
STANDARDOWE WYPOSAŻENIE GILOTYNY DO METALU:
Szybki tylny zderzak. Tylny zderzak jest zainstalowany w górnej części maszyny, gwarantując długotrwałą precyzję. Jego ruch odbywa się za pomocą precyzyjnych śrub łożysk kulkowych, a położeniem zarządza programator ESA TRIA 250 z dokładnością dziesiętną. Tylny ogranicznik jest w wersji przechylanej, co oznacza, że ​​podąża za opadaniem ostrza i odsuwa się od blachy podczas fazy cięcia. W ten sposób nie podlega obciążeniom, które mogą zmienić jego położenie lub w dłuższej perspektywie go uszkodzić.
Niektóre opcje dostępne na życzenie to:
– Przedłużenie skoku
– Możliwość przechylania na końcu suwu (aby umożliwić przejście dłuższych arkuszy)
Skok waha się od 750 mm do 1000 mm w zależności od modelu, a prędkość wynosi 500 mm/s.

Gilotyna do cięcia metalu MAXIMA - Nożyce gilotynowe  firmy WARCOM
Gilotyna do cięcia metalu MAXIMA – Nożyce gilotynowe firmy WARCOM

Panel poleceń ze sterowaniem numerycznym pozwala na wygodne i szybkie programowanie. Hydrauliczne nożyce gilotynowe to gilotyna ze stałym kątem natarcia noży, o wzmocnionej konstrukcji korpusu maszyny. Panel zawiera selektory, które umożliwiają szybką regulację kąta natarcia i szczeliny ostrza; możliwe jest również ustawienie długości cięcia za pomocą innego selektora, który posiada dane prefiksowe. Zamontowane sterowanie to mod. TRIA 250 firmy ESA, która umożliwia zaprogramowanie skoku tylnego zderzaka i odpowiednich programów cięcia, które można zapisać. Automatyczna i/lub ręczna regulacja szczeliny ostrzy. Wszystkie ruchy związane ze szczeliną ostrza, kątem natarcia i tylnym ogranicznikiem są kontrolowane przez Warcom Evo, który wspiera operatora podczas programowania, gwarantując w ten sposób optymalny wynik cięcia. Ruch polega na przesuwaniu się samosmarujących prowadnic ślizgowych wzdłuż nośnika ostrza, które umożliwiają otwieranie.

Gilotyna do cięcia metalu MAXIMA - Nożyce gilotynowe firmy WARCOM
Gilotyna do cięcia metalu MAXIMA – Nożyce gilotynowe włoskiej firmy WARCOM

Nożyce gilotynowe – Niska cena – krótkie terminy dostawy – Uniwersalne nożyce do cięcia blachy dla warsztatów ślusarskich. Gilotyny Hydrauliczne – Mechaniczne Nożyce Gilotynowe.

Gilotyna Hydrauliczne MAXIMA
Gilotyna Hydrauliczne MAXIMA
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.