Centra obróbczo - tnące do produkcji okien PVC

Gilotyna z gorącym ostrzem do cięcia profili z tworzyw sztucznych

Gilotyny z gorącym ostrzem do cięcie profili z tworzyw sztucznych
TGG-DP-HP- Gilotyny z gorącym ostrzem do cięcie profili z tworzyw sztucznych

Gilotyny z gorącym ostrzem pod cięcie profili z tworzyw sztucznych. Najnowsza gilotyna z gorącym ostrzem firmy Baruffaldi to opatentowany poprzeczny system cięcia z podgrzewanym ostrzem, który pozwala uniknąć problemów z deformacją i stopieniem profilu w trakcie cięcia, nie uwalniając przy tym żadnych resztkowych przypaleń na ostrzu ostrza. Znane już na całym świecie z wysokiej jakości produktu końcowego i wysokiej wydajności to urządzenie, zostało zaprojektowane i zoptymalizowane pod kątem precyzyjnego cięcia poprzecznego, nawet wielokrotnego w obu kierunkach, w celu obróbki profili z tworzyw sztucznych, takich jak kanały kablowe, profile okienne i panele. Urządzenie jest dostępne w wersji pneumatycznej lub ze wspomaganiem serwo i gwarantuje tolerancję cięcia około ± 0,3 mm. W zależności od wymaganej przez klienta minimalnej długości cięcia, prędkości wytłaczania i tolerancji cięcia, gilotyna może być wyposażona w trzy różne systemy obsługi wózków. Jednostka pneumatyczna nosi nazwę TG.G-PP-HB, natomiast jednostka ze wspomaganiem odpowiada wersji TG.G-PD-HB, wyposażonej w nowy, liniowy silnik bezszczotkowy, który gwarantuje dużą oszczędność energii przekraczającą 3000 Euro, liczone na 8000 godzin produkcji. Wymyślono również wersję z ruchem ostrza za pomocą silnika bezszczotkowego, zwaną TG.G-DP-HB.

Jednostka tnąca-Baruffaldi w ciągu linii innych urządzeń
Jednostka tnąca-Baruffaldi w ciągu linii innych urządzeń

Specjalne urządzenie do regulacji temperatury podgrzewa ostrze do optymalnego poziomu, aby zapewnić tę samą jakość cięcia na wszystkich grubościach profili, również tych dużych.

Cięcie tworzyw sztucznych - przemysłowy nóż termiczny
Cięcie tworzyw sztucznych – przemysłowy nóż termiczny

Kolejna ważna cecha dotyczy ruchu ostrza, które może być automatycznie regulowane przez bezszczotkowy silnik w zależności od grubości i rozmiaru profilu. Urządzenie można dostosować na podstawie geometrii profili, które mogą osiągnąć 250 mm wysokości i 600 mm szerokości.

Gilotyna do cięcia kształtowników profilowanych - profili kształtowych PCV
Gilotyna z ciepłym nożem do cięcia kształtowników profilowanych – profili kształtowych PCV

Profesjonalne narzędzia do cięcia tworzyw sztucznych. Cięcie tworzyw sztucznych: rozwiązania dla przemysłu.