Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny do produkcji profili z tworzyw sztucznych

Gilotyna z gorącym ostrzem do cięcia profili z tworzyw sztucznych

Gilotyny z gorącym ostrzem do cięcie profili z tworzyw sztucznych
TGG-DP-HP- Gilotyny z gorącym ostrzem do cięcie profili z tworzyw sztucznych

Gilotyny z gorącym ostrzem pod cięcie profili z tworzyw sztucznych. Najnowsza gilotyna z gorącym ostrzem firmy Baruffaldi to opatentowany poprzeczny system cięcia z podgrzewanym ostrzem, który pozwala uniknąć problemów z deformacją i stopieniem profilu w trakcie cięcia, nie uwalniając przy tym żadnych resztkowych przypaleń na ostrzu ostrza. Znane już na całym świecie z wysokiej jakości produktu końcowego i wysokiej wydajności to urządzenie, zostało zaprojektowane i zoptymalizowane pod kątem precyzyjnego cięcia poprzecznego, nawet wielokrotnego w obu kierunkach, w celu obróbki profili z tworzyw sztucznych, takich jak kanały kablowe, profile okienne i panele. Urządzenie jest dostępne w wersji pneumatycznej lub ze wspomaganiem serwo i gwarantuje tolerancję cięcia około ± 0,3 mm. W zależności od wymaganej przez klienta minimalnej długości cięcia, prędkości wytłaczania i tolerancji cięcia, gilotyna może być wyposażona w trzy różne systemy obsługi wózków. Jednostka pneumatyczna nosi nazwę TG.G-PP-HB, natomiast jednostka ze wspomaganiem odpowiada wersji TG.G-PD-HB, wyposażonej w nowy, liniowy silnik bezszczotkowy, który gwarantuje dużą oszczędność energii przekraczającą 3000 Euro, liczone na 8000 godzin produkcji. Wymyślono również wersję z ruchem ostrza za pomocą silnika bezszczotkowego, zwaną TG.G-DP-HB.

Jednostka tnąca-Baruffaldi w ciągu linii innych urządzeń
Jednostka tnąca-Baruffaldi w ciągu linii innych urządzeń

Specjalne urządzenie do regulacji temperatury podgrzewa ostrze do optymalnego poziomu, aby zapewnić tę samą jakość cięcia na wszystkich grubościach profili, również tych dużych.

Cięcie tworzyw sztucznych - przemysłowy nóż termiczny
Cięcie tworzyw sztucznych – przemysłowy nóż termiczny

Kolejna ważna cecha dotyczy ruchu ostrza, które może być automatycznie regulowane przez bezszczotkowy silnik w zależności od grubości i rozmiaru profilu. Urządzenie można dostosować na podstawie geometrii profili, które mogą osiągnąć 250 mm wysokości i 600 mm szerokości.

Gilotyna do cięcia kształtowników profilowanych - profili kształtowych PCV
Gilotyna z ciepłym nożem do cięcia kształtowników profilowanych – profili kształtowych PCV

Profesjonalne narzędzia do cięcia tworzyw sztucznych. Cięcie tworzyw sztucznych: rozwiązania dla przemysłu.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.