Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Giętarki do Rur i Profili ALU - PCV - STAL

Giętarki do rur i profili spiralnych

Giętarka do zwijania spiral – Giętarka do rur i profili, maszyna do wyginania serpentyn 3C CLOMEA. Maszyny do gięcia rur i profili umożliwiają gięcie rur z aluminium i profili ze stali, aly i PCV w dowolny sposób, zgodnie z rysunkiem technicznym projektu. Zastosowane w produkcji technologie gięcia i wyginania podnoszą niezawodność oraz efektywność. Oferowane maszyny do gięcia pozwalają na kształtowanie materiałów wykonanych z różnego rodzaju surowców. Konstrukcja giętarek z fabryki Clomea dążą zawsze do równomiernego rozłożenie siły nacisku na całej powierzchni wyginania. Struktura obrabianego tworzywa pozostaje dzięki temu w nienaruszonym stanie.

Giętarka do rur i profili, maszyna do wyginania serpentyn 3C CLOMEA

Giętarki Clomea pozwalają na precyzyjne wygięcie dowolnego rodzaju metalu i PCV. Na wyposażeniu giętarek fabryki Clomea innowacyjne technologie wizualizacji trójwymiarowej. Możliwość programowania kilku czynności jednocześnie. Stabilne giętarki dzięki solidnej konstrukcji ze stali. Szeroka gama modeli giętarek w ofercie fabryki, pozwala dobrać właściwą maszynę pod indywidualne potrzeby produkcyjne. Istnieje bowiem możliwość dowolnego dopasowania giętarki pod żądany zakres prac podyktowany przez średnicę obrabianych materiałów i profili, które są poddawane procesowi obróbki wyginania.

3C CLOMEA Giętarka 3D - Do Gięcia Trójwymiarowego - targi
3C CLOMEA Giętarka 3D – Do Gięcia Trójwymiarowego – targi
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.