Giętarki do Rur i Profili ALU - PCV - STAL

Giętarki do profili oświetleniowych

Giętarka z mechanizmem wklęsły x wypukły -x-concavo-convesso
Giętarka z mechanizmem wklęsły x wypukły – concavo-convesso

CLOMEA produkuje od wielu lat giętarki do profili oświetleniowych. Giętarki CLOMEA wyróżniają się wszechstronnością połączoną z dostosowaniem do specyficznych potrzeb klienta, aż po pełną personalizację samych maszyn i wyposażenia. Zaginarka rolkowa firmy Clomea służy do gięcia rąbków prostych, wklęsłych i wypukłych o dużych i małych promieniach. To dlatego firma z Florencji, bez trudu przeszła od światła naturalnego do światła sztucznego: oprócz profili do okien i drzwi, dla których zostały opracowane, maszyny CLOMEA bez trudu pracują nawet z profilami do oświetlenia, z daje doskonałe wyniki zarówno w przypadku prostych kształtów, takich jak koło, jak i bardziej złożonych kształtów, takich jak elipsy lub wielokąty. Giętarka do wyginania profili wklęsłych i wypukłych o dużych i małych promieniach, tak jak filmie.

Specjalny mechanizm gietarki do wygięcia wklęsły x wypukły

Dzięki sterowaniu numerycznemu giętarek do profili oświetleniowych, na wyposażeniu, które pozwala na stworzenie pożądanego kształtu w jednym przejściu pręta przez rolki gnące profil, konstrukcja lampy jest gotowa do kolejnych faz obróbki w ciągu kilku minut. Dzięki maszynom Clomea przejście z litego metalu na oprawę oświetleniową jest teraz jeszcze prostsze i krótsze. Giętarka do gięcia profili oświetleniowych dostępne są w kilku wersjach: 3 i 4 rolek.

Giętarka CLOMEA do wyginania profili w koło oraz bardziej złożonych kształtów, takich jak elipsy lub wielokąty
Giętarka CLOMEA do wyginania profili w koło oraz bardziej złożonych kształtów, takich jak elipsy lub wielokąty

Fabryka giętarek Clomea z Florencji jest liderem w dziedzinie badań, rozwoju i innowacji wyginania profili, rur i płaskowników.