Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Giętarki do Rur i Profili ALU - PCV - STAL

Giętarki do profili oświetleniowych

Giętarka z mechanizmem wklęsły x wypukły -x-concavo-convesso
Giętarka z mechanizmem wklęsły x wypukły – concavo-convesso

CLOMEA produkuje od wielu lat giętarki do profili oświetleniowych. Giętarki CLOMEA wyróżniają się wszechstronnością połączoną z dostosowaniem do specyficznych potrzeb klienta, aż po pełną personalizację samych maszyn i wyposażenia. Zaginarka rolkowa firmy Clomea służy do gięcia rąbków prostych, wklęsłych i wypukłych o dużych i małych promieniach. To dlatego firma z Florencji, bez trudu przeszła od światła naturalnego do światła sztucznego: oprócz profili do okien i drzwi, dla których zostały opracowane, maszyny CLOMEA bez trudu pracują nawet z profilami do oświetlenia, z daje doskonałe wyniki zarówno w przypadku prostych kształtów, takich jak koło, jak i bardziej złożonych kształtów, takich jak elipsy lub wielokąty. Giętarka do wyginania profili wklęsłych i wypukłych o dużych i małych promieniach, tak jak filmie.

Specjalny mechanizm gietarki do wygięcia wklęsły x wypukły

Dzięki sterowaniu numerycznemu giętarek do profili oświetleniowych, na wyposażeniu, które pozwala na stworzenie pożądanego kształtu w jednym przejściu pręta przez rolki gnące profil, konstrukcja lampy jest gotowa do kolejnych faz obróbki w ciągu kilku minut. Dzięki maszynom Clomea przejście z litego metalu na oprawę oświetleniową jest teraz jeszcze prostsze i krótsze. Giętarka do gięcia profili oświetleniowych dostępne są w kilku wersjach: 3 i 4 rolek.

Giętarka CLOMEA do wyginania profili w koło oraz bardziej złożonych kształtów, takich jak elipsy lub wielokąty
Giętarka CLOMEA do wyginania profili w koło oraz bardziej złożonych kształtów, takich jak elipsy lub wielokąty

Fabryka giętarek Clomea z Florencji jest liderem w dziedzinie badań, rozwoju i innowacji wyginania profili, rur i płaskowników.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.