Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Giętarki do Rur i Profili ALU - PCV - STAL

Giętarka Profili ALU PCV STAL 3C CLOMEA

Włoska fabryka 3C CLOMEA produkuje od 1944 roku solidne giętarka do gięcia, wyginania profili, kształtowników i rur ze stali aluminium i tworzyw sztucznych PCV. Plastyczna obróbka rur i profili na giętarkach fabryki Clomea to pewność osiągnięcia oczekiwanych rezultatów w wyginaniu różnych kształtów.

Jednoprzebiegowe gięcie profilu dekoracyjnego do drzwi wewnętrznych z aluminium.

Ogólne przeznaczenie giętarek: Ślusarka aluminiowa i otworowa z PCV: konstrukcje do okien, drzwi i witryn. Gięcie profili skrzydła i ramy. Dla firm specjalizujących się w gięciu profili aluminiowych profili PCV i stalowych. Technika gięcia profili okiennych PVC poprzez innowacyjne gięcie łuków PVC dla małych i średnich firm.

Gięcie profili aluminiowych i PCV do okna i drzwi
Gięcie profili aluminiowych i PCV do okna i drzwi

Giętarki do profili – Giętarki do gięcia profili włoskiej fabryki giętarek CLOMEA z Florencji we Włoszech.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.