Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Giętarki do Rur i Profili ALU - PCV - STAL

Giętarka hydrauliczna CMR X70 CLOMEA

3C CLOMEA giętarki – CRMX70 Rozstaw osi 994 jednocześnie na 3 profilach do drzwi przesuwnych

Korpus giętarki jest zbudowany z bardzo wytrzymałej stali S355. Ten gatunek materiału gwarantuje dużą sztywność konstrukcji maszyny. Trzy wały napędowe z rektyfikowanej stali hartowanej, zamontowane na łożyskach stożkowych i sterowane trzema niezależnymi silnikami elektrycznymi oraz wysokowydajnymi przekładniami planetarnymi. Dolne wały z regulacją rozstawu osi w pięciu pozycjach sprawiają, że maszyna jest niezwykle wszechstronna. To pozwala na najlepsze dopasowanie do struktury profilu i tworzenie bardzo małych promieni gięcia, minimalizując wszelkiego rodzaju deformacje podczas wyginania. Giętarka do rur i profili jest dostępna również w wersji z dociskiem hydraulicznym.

Wysokowydajna hydrauliczna giętarka do profili metalowych CRMX70 Clomea
Wysokowydajna hydrauliczna giętarka do profili metalowych CRMX70 Clomea

Na wyposażeniu giętarki, niezależne boczne rolki prostujące, które pozwalają ustabilizować lub skorygować promień gięcia profilu lub rury. Maszynę do gięcia Clomea można wyposażyć w różne rozwiązania sterujące procesem gięcia. Takie działania umożliwiają jak najlepsze zarządzanie tworzoną geometrią gięcia. W konstrukcjach giętarek typu Clomea, wzrost krzywizny wynika z ruchu centralnego wału. Ten mechanizm ustawiania krzywizny jest obsługiwany przez siłownik hydrauliczny. Giętarka jest bowiem wyposażona w niezależne boczne walce prostujące. Maszyna jest więc przystosowana do dowolnego wyposażenia uzupełniającego.To urządzenie umożliwia właściwą stabilizację lub korektę promienia gięcia. Można też stosować korektę ręczną w wersjach podstawowych lub 2-osiową sterowaną programowalnym pozycjonerem. Jest też możliwa nawet korektę 6-osiową sterowaną programowo. To rozwiązanie jest dostępne w wersji zaawansowanej giętarek. Chodzi w tym przypadku, o te modele giętarki, które są sterowanie numeryczne CNC. Pulpit sterowniczy, zainstalowany na konsoli wyposażonej w kółka i oddzielony od maszyny, jest zasilany niskim napięciem zgodnie z obowiązującymi przepisami.

AT 0018 akcesoria do wyginania profili
Clomea AT 0018 akcesoria do wyginania profili

Opcje na żądanie do zamontowania na giętarce: Zestaw wyposażenia do hydraulicznych walców prostujących z 6 osiami sterowanymi programowo, do zarządzania sterowaniem numerycznym. Możliwość zapamiętania cyklu pracy z automatycznym powtarzaniem.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.