Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Giętarki do Rur i Profili ALU - PCV - STAL

Giętarka do profili sterowana CNC

Giętarka do profili CR70 sterowana CNC
Giętarka do profili CR70 sterowana CNC

Najnowsze sterowniki instalowane w panelu sterowania giętarek są oparte na systemach Linux i Windows. To są sterownik z najwyższej gamy produktów, które są na wyposażeniu zamontowane w panelu – poprzez ekran dotykowy najnowszej generacji i łączność bezprzewodową, co umożliwia użytkownikom zdalną pomoc personelu technicznego fabryki Clomea za pośrednictwem zdalnej telepomocy. Zaznaczają one niewątpliwy postęp i obok rozbudowy funkcji łączą dalsze uproszczenia i lepszą intuicyjność obsługi, z większą skutecznością i precyzją w efekcie w porównaniu z poprzednimi.

Jednym z ulepszonych i usprawnionych aspektów jest wyeliminowanie oddzielnej konsoli do zarządzania grzałkami używanymi podczas gięcia profili z tworzywa sztucznego i profili metalowych z przekładką termiczną: w rzeczywistości dzięki nowym sterownikom wszystko zostało w nich zintegrowane, a operator zarządza każdy proces z jednego miejsca. Jak już wspomniano, najbardziej innowacyjne aspekty dotyczą jednak cech związanych z oprogramowaniem i oferowanych przez nie możliwości: kolejną ważną nowością jest na przykład podział według rodzaju giętego materiału (aluminium, stal, żelazo i tworzywa sztuczne ) , z możliwością wprowadzenia i archiwizacji charakterystyki samego materiału, aby proces produkcyjny był jeszcze bardziej precyzyjny i dostosowany do materiału.

Równolegle z rozwojem i odnawianiem sterowań numerycznych, drobnym modyfikacjom uległ również wygląd zewnętrzny maszyn Clomea. Fabryka giętarek, mając na celu poprawę ich uniwersalności i funkcjonalności pracuje nad ich ciągłym udoskonaleniom. Przykładem tego procesu jest przeprojektowanie części górnej giętarki, tak aby wszystkie maszyny od momentu wyprodukowania były przygotowane do montażu wszystkich opcjonalnych akcesoriów. Rozwój i innowacje nie ograniczają się do ogólnego aspektu technologiczno-zarządczego i doskonalenia funkcjonalnego części zewnętrznej, która dotyczy i obejmuje wszystkie maszyny CLOMEA, ale 2 nowe modele maszyn typu „piramida” (z rolką centralną, która „opada” i wygina materiał) znalazły spełnienie i realizację w ostatnim roku. Perspektywą jest uzupełnienie asortymentu w najbliższej przyszłości dzięki maszynie o pośredniej charakterystyce mocy i wymiarach wału w porównaniu z tymi dwoma pierwszymi.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.