Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Giętarki do Rur i Profili ALU - PCV - STAL

Giętarka do profili aluminium CRMX 70 Clomea

Giętarka do wyginania rur i profili z aluminium i stali produkcji 3C CLOMEA model – CRMX70. Giętarki do profili – Giętarki do rur – Oficjalny przedstawiciel fabryki maszyn 3C Clomea.

Giętarka do rur i profili stalowych oraz nierdzewnych.

Giętarka zaginarka do rur CRMX 70 posiada korpus z żeliwa. Na wyposażeniu koła zębate ze stali hartowanej i trzy rolki napędowe ze stali hartowanej i rektyfikowanej. Rolki są zamontowane na łożyskach stożkowych i sterowane motoreduktorem. Maszynę można wyposażyć w różne rozwiązania sterujące procesem wyginania rur i profili. Aby umożliwić jak najlepsze zarządzanie tworzoną geometrią można stosować różne sterowanie.

Giętarka do profili alu CRMX70 ościeżnicy drzwi przesuwnych
Giętarka do profili alu CRMX70 ościeżnicy drzwi przesuwnych

Wzrost krzywizny wynika z ruchu dwóch wałów bocznych, obsługiwanych przez cylindry hydrauliczne. Maszyna do gięcia jest wyposażona w niezależne boczne walce prostujące i przystosowana do dowolnego osprzętu uzupełniającego. Pulpit sterowniczy, zainstalowany na konsoli wyposażonej w kółka i oddzielony od maszyny, jest zasilany niskim napięciem zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ponadto w ofercie: Giętarka do profili alu CRMX70 ościeżnicy drzwi przesuwnych. Giętarka trójrolkowa do ościeżnicy drzwi przesuwnych z aluminium.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.