Giętarki do Rur i Profili ALU - PCV - STAL

Giętarka do profili aluminium CRMX 70 Clomea

Giętarka do wyginania rur i profili z aluminium i stali produkcji 3C CLOMEA model – CRMX70. Giętarki do profili – Giętarki do rur – Oficjalny przedstawiciel fabryki maszyn 3C Clomea.

Giętarka do rur i profili stalowych oraz nierdzewnych.

Giętarka zaginarka do rur CRMX 70 posiada korpus z żeliwa. Na wyposażeniu koła zębate ze stali hartowanej i trzy rolki napędowe ze stali hartowanej i rektyfikowanej. Rolki są zamontowane na łożyskach stożkowych i sterowane motoreduktorem. Maszynę można wyposażyć w różne rozwiązania sterujące procesem wyginania rur i profili. Aby umożliwić jak najlepsze zarządzanie tworzoną geometrią można stosować różne sterowanie.

Giętarka do profili alu CRMX70 ościeżnicy drzwi przesuwnych
Giętarka do profili alu CRMX70 ościeżnicy drzwi przesuwnych

Wzrost krzywizny wynika z ruchu dwóch wałów bocznych, obsługiwanych przez cylindry hydrauliczne. Maszyna do gięcia jest wyposażona w niezależne boczne walce prostujące i przystosowana do dowolnego osprzętu uzupełniającego. Pulpit sterowniczy, zainstalowany na konsoli wyposażonej w kółka i oddzielony od maszyny, jest zasilany niskim napięciem zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ponadto w ofercie: Giętarka do profili alu CRMX70 ościeżnicy drzwi przesuwnych. Giętarka trójrolkowa do ościeżnicy drzwi przesuwnych z aluminium.