Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Narzędzia

Frezy do rowkowania pod zaginanie płyt Alucobond pod kątem 90°, 135°, „U”

Frez płaski kształtowy do rowkowania w płytach kompozytowych typu Alucobond -Dibond - Tubond - ALUCOBOND®
Frez płaski kształtowy do rowkowania w płytach kompozytowych typu -Dibond – Tubond – ALUCOBOND®

Frez płaski kształtowy do rowkowania w płytach kompozytowych typu Alucobond -Dibond – Tubond – Płyy kompozytowe ALUCOBOND® obrabiane metodą pod „frezowanie i zaginanie”. Płyty na elewację Alucobond® – narzędzia do obróbki – Profesjonalne narzędzia – sprzedaż i serwis – Piły do formatowania – frezy płaskie do bruzdowania w płytach z aluminium – Lekkie płyty elewacyjne, reklamowe. Plabond®, Dibond®, Technobond®, Etalbond®, Reynobond® – Frezy do rozkroju – Frez do zaginania Dibondu – Frezy wycinania i zaginania do Dibondu i Alukobond – Frez do rowkowania płyty z Dibondu pod zagięcia 90° – Specjalne frezy węglikowe do frezowania rowków pod zaginanie tworzyw warstwowych typu Dibond, Tubond, Reynobond, Alucobond pod kątem 90°, 135°, „U”. Frez płaski kształtowy do przefrezowań kanałów do zgięć płyty. Frez VHM do Dibondu pod zagięcia A=135° ośrednicy Ø 110 mm., Ø 125 mm., Ø 130 mm.

Frez do dibondu pod zagięcia 90°
Frez do dibondu pod zagięcia 90°, 135°, „U”

Przeznaczenie narzędzi do obróbki płyt elewacyjnych: Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond. Frezowanie Dibond na ploterze frezującym. Rozkrój i frezowania na pile pionowej – Aluminiowe panele kompozytowe – Zaginanie dibondu – Park Maszynowy CNC – Kasetony z dibondu są frezowane i zaginane pod kątem 90°, 135°, „U” – Płyty kompozytowe Dibond – Płyty warstwowe w reklamie.

Płyty na elewację Alucobond® obróbka maszynowa
Płyty na elewację Alucobond® obróbka maszynowa

Frezy trzpieniowe do rowkowania i wręgowania. Frezy piłkowe do rowkowania i wręgowania. Frezy trzpieniowe do rowków zaokrąglonych z łożyskiem. Frezy trzpieniowe do rowków zaokrąglonych z łożyskiem. Frezy z łożyskiem do rowków prostych. Frezy z łożyskiem do rowków prostych. Frezy z łożyskiem do rowków zaokrąglonych.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.