Narzędzia

Frezy do rowkowania pod zaginanie płyt Alucobond pod kątem 90°, 135°, „U”

Frez płaski kształtowy do rowkowania w płytach kompozytowych typu Alucobond -Dibond - Tubond - ALUCOBOND®
Frez płaski kształtowy do rowkowania w płytach kompozytowych typu -Dibond – Tubond – ALUCOBOND®

Frez płaski kształtowy do rowkowania w płytach kompozytowych typu Alucobond -Dibond – Tubond – Płyy kompozytowe ALUCOBOND® obrabiane metodą pod „frezowanie i zaginanie”. Płyty na elewację Alucobond® – narzędzia do obróbki – Profesjonalne narzędzia – sprzedaż i serwis – Piły do formatowania – frezy płaskie do bruzdowania w płytach z aluminium – Lekkie płyty elewacyjne, reklamowe. Plabond®, Dibond®, Technobond®, Etalbond®, Reynobond® – Frezy do rozkroju – Frez do zaginania Dibondu – Frezy wycinania i zaginania do Dibondu i Alukobond – Frez do rowkowania płyty z Dibondu pod zagięcia 90° – Specjalne frezy węglikowe do frezowania rowków pod zaginanie tworzyw warstwowych typu Dibond, Tubond, Reynobond, Alucobond pod kątem 90°, 135°, „U”. Frez płaski kształtowy do przefrezowań kanałów do zgięć płyty. Frez VHM do Dibondu pod zagięcia A=135° ośrednicy Ø 110 mm., Ø 125 mm., Ø 130 mm.

Frez do dibondu pod zagięcia 90°
Frez do dibondu pod zagięcia 90°, 135°, „U”

Przeznaczenie narzędzi do obróbki płyt elewacyjnych: Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond. Frezowanie Dibond na ploterze frezującym. Rozkrój i frezowania na pile pionowej – Aluminiowe panele kompozytowe – Zaginanie dibondu – Park Maszynowy CNC – Kasetony z dibondu są frezowane i zaginane pod kątem 90°, 135°, „U” – Płyty kompozytowe Dibond – Płyty warstwowe w reklamie.

Płyty na elewację Alucobond® obróbka maszynowa
Płyty na elewację Alucobond® obróbka maszynowa

Frezy trzpieniowe do rowkowania i wręgowania. Frezy piłkowe do rowkowania i wręgowania. Frezy trzpieniowe do rowków zaokrąglonych z łożyskiem. Frezy trzpieniowe do rowków zaokrąglonych z łożyskiem. Frezy z łożyskiem do rowków prostych. Frezy z łożyskiem do rowków prostych. Frezy z łożyskiem do rowków zaokrąglonych.