Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Frezarko-kopiarki-szprosarki do okien z ALU - PCV

Frezarko – kopiarka z obrotowym blatem od 0° do 180° PAN 38 I Rinaldi

Pan 38 I frezarko - kopiarka
Frezarko – kopiarka z obrotowym blatem roboczym do obróbki aluminium Pan 38 I

Jednogłowicowa frezarka do kopiowania kształtów z szablonu. Uniwersalna frezarka-kopiarka do obróbki z 3 stron w jednym zamocowaniu profili aluminium, PVC i stali. Blokada pneumatyczna opadania głowicy frezującej. Roboczy ruch translacyjny głowicy za pomocą dźwigni pośredniej. Możliwość obróbki profili ze stali do 3 mm grubości ścianki przy standardowym wyposażeniu; ze specjalnymi akcesoriami do obróbki profili ze stali nierdzewnej INOX do 2 mm. Regulacja prędkości obrotowej wrzeciona za pomocą elektronicznego wariatora w celu poprawy jakości frezowania i trwałości narzędzia. Wodziki wodzące z 6 regulowanymi ustawieniami, co umożliwia szybkie i precyzyjne ustawienie maszyny pod wymagania obróbki. System obrotu blokady stołu (opatentowany) umożliwia obróbkę profilu z 4 stron bez zwalniania zacisków mocujących obrabiany profil. Ruch obrotowy od 0° do 180° utrzymuje tę samą oś; figura utworzona na pierwszej stronie pod kątem 0° jest na tej samej wysokości, jak ta odtworzona na przeciwległej stronie pod kątem 180°. System ten pozwala na zwiększenie szybkości i precyzji wykonania, stosowanie krótszych narzędzi, eliminację poprzez obróbkę skrawaniem, a tym samym redukcję drgań i hałasu. Zabezpieczenie od frontu obszaru roboczego sterowane pneumatycznie.

Charakterystyka techniczna frezarko – kopiarki PAN 38 I Rinaldi.
Zasilanie trójfazowe 380 / 400-50 / 60 Volt-Hz
Moc silnika trójfazowego 1,1 kW
Regulowana prędkość obrotowa wrzeciona 1000 … 12000 obr/min.
Przesuw osi X – Y – Z: 360-150-140 mm.
Pojemność imadła (szer. X wys.) 150×100 mm.
Maksymalna średnica frezu: Ø 12 mm
Średnica końcówki wodzika po szablonie: 5-8-10 mm
Waga 400 kg

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.