Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Frezarko-kopiarki-szprosarki do okien z ALU - PCV

Frezarko – kopiarka z obrotowym blatem do obróbki aluminium Copy Super

Frezarka z obrotowym blatem 0°- 90°, +90° Copy Super
Frezarka z obrotowym blatem 0°- 90°, +90° Copy Super.

Uniwersalna frezarko – kopiarka do obróbki z 3 stron w jednym zamocowaniu profili aluminium, PVC i stali. Jednowrzecionowa frezarko-kopiarka – do kopiowania kształtów z szablonu systemowego poprzez wodzik wodzący. Ustawienie kątowe blatu roboczego w przedziale kątowym Frezarka z obrotowym blatem 0°- 90°, +90° Copy Super. Wszechstronne zastosowanie w obróbce profili z aluminium i tworzywa sztucznego. Frezarko kopiarka do obróbki pod zawiasy i okucia profili okienno- drzwiowych z aluminium i pcv. Frezarka kopiująca z 3 stopniami głowicy frezującej. Jednogłowicowa frezarko-kopiarka do profili aluminiowych wyposażona w obrotowy blat roboczy maszyny. System chłodzenia narzędzia w procesie frezowania otworów w profilach ALU. Obrotowy blat frezarko – kopiarki do frezowania otworów i kształtów technologicznych w profilach z PCV i aluminiowych.

Frezarka kopiująca, która obrabia profil alu w 3 płaszczyznach
Copy Super Frezarka kopiująca, która obrabia profil alu w 3 płaszczyznach

Profesjonalne maszyny Do Produkcji Okien i Drzwi z aluminium i PCV. 3-osiowa frezarka ze smarowaniem pneumatycznym narzędzia i szt. 3 wodziki wodzące pod kształtach szablonu. Frezarka kopiująca, która obrabia profil alu w 3 płaszczyznach. Na wyposażeniu frezarko kopiarki 3 wodziki wodzące do odwzorowywania kształtów szablonów w obrabianym materiale. 3 wodziki wodzące uruchamiane pneumatycznie. Pneumatyczne sterowanie wodzików wodzących. Frezarko kopiarka jest wposażona w obrotowy blat roboczy w przedziale kątowym: -90°/-45°/0°/+45°/+90°. Frezarko – kopiarka posiada na swoim wyposażeniu wrzeciono o zmiennej prędkości regulowanej falownikiem poprzez potencjometr w przedziale od 2800 do 12000 obr/min. Moc silnika 3 fazy 1,5 HP. Pole robocze 630x350x260 mm. Głowica przesuwa się wzdłuż osi po prowadnicach liniowych. Frezarka jest wyposażona w 4 zaciski pneumatyczne łatwe do ustawienia. Maszyna polecana do obróbki stali nierdzewnej i żelaza.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.