Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Frezarko-kopiarki-szprosarki do okien z ALU - PCV

Frezarko – kopiarka PAN 38 LI Rinaldi Kw 1.1/ 1.000 -12.000 rpm profile ALU / PCV

PAN 38 L
PAN 38L Rinaldi frezarka-kopiarka do obróbki z 3 stron w jednym zamocowaniu profili aluminium, PVC i stali

Frezarko – kopiarka model: PAN 38 LI_1.1. Maszyna z fabryki maszyn do obróbki profili z aluminium Rinaldi. Solidna frezarka-kopiarka do obróbki z 3 stron za jednym zamocowaniem profili ALU, PVC i stali. Skopiowany kształt „fasolki”, który jest wykonany na 1 płaszczyźnie profilu pod kątem 0°, pozostaje na tym samym poziomie, co odtworzony kształt po przeciwnej stronie. Po przeciwnej stronie pod kątem 180°. Maszyna gwarantuje od 0° do 180° tę samą oś. Regulowana prędkość wrzeciona 1.000 -12.000 obr/1 min. zapewnia doskonałe wykonanie. Uchwyt narzędziowy ER20 + sześciokątna nakrętka pierścieniowa (bez tulei zaciskowej). Impulsowe smarowanie narzędzi (olej). Silnik wrzeciona regulowany falownikiem. LED prędkości obrotowej narzędzia. Charakterystyka pracy frezarko kopiarki model PAN 38 LI. Obszar zaciskania / blokowania 90° (bxh) 140 mm. x 110 mm. Waga 680 kg. Solidna frezarko kopiarka firmy Rinaldi, gwarantuje precyzyjną obróbkę profili stolarki otworowej aluminium, PVC i stali cienkościennej. Ruch obrotowy blatu stołu obrotowego od 0 ° do 180 ° utrzymuje tę samą oś. Pneumatyczne mocowanie obrabianego materiału na obrotowym stole roboczym frezarko – kopiarki zapewnia operatora maszyny, że profil się nigdy nie wysunie. Regulowana instalacja chłodząco-smarująca gwarantuje przedłużenie żywotności narzędzia frezującego.

Profile okienno -drzwiowe do stolarki otworowej z aluminium
Profile okienno -drzwiowe do stolarki otworowej z aluminium

Dane techniczne frezarko kopiarki z blatem obrotowym w mm. Specyfikacja techniczna.
Długość maks. L max 2.500 mm.
Wysokość maks. Z max 250 mm.
Szerokość maks. Y max 150 mm.
Ustawienie kątowe blatu obrotowego 0°/90°/180°
Średnica wodzików wodzących do szablonu Ø 5-8-10 mm.
Waga maszyny około. 680 kg
Szt. 5 Ilość odbojników blokady wózka głowicy
Szt. 1 Szablony z kształtami figur pod zamek
Szt. 1 Szablony z kształtami figur okuć
Szt. 1 Szablon figur standard
Szt. 1 Frez palcowy HSS Ø 5 L- 68 mm
Szt. 1 Frez palcowy HSS Ø 10 L- 95 mm.

Uniwersalna frezarka-kopiarka do obróbki z 3 stron w jednym zamocowaniu profili aluminium, PVC i stali. Maszyny i akcesoria do obróbki aluminium. Przeznaczenie dla producentów okien i drzwi z alu.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.