Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Frezarko-kopiarki-szprosarki do okien z ALU - PCV

Frezarka do słupka z aluminium malowanego INT 32 Rinaldi. Idealne frezowanie +45°/ 90°/-45°

Frezarka do słupka z aluminium. Idealne frezowanie pod kątem +45° / 90° / -45°
Rinaldi INT 32 Frezarka do słupka z aluminium. Idealne frezowanie pod kątem +45° / 90° / -45°

Automatyczna frezarka czołowa. Manualna frezarka czołowa do aluminium. Maszyna do kształtowego frezowania końcówek szprosów z profili aluminiowych. Frezowanie z ręcznym lub automatycznym posuwem w poziomie w wersji „32 AS”. Duża prędkość obrotowa narzędzia frezu płaskiego poprawia znacząco jakość obróbki profili okienno -drzwiowych malowanych i na profilach o nieregularnych kształtach. Maszyna frezuje pod kątem 90° i zmiennym kątem w przedziale kątowym od -45° do +45°. Szybka zmiana grupy frezów ze sterowaniem pneumatycznym. Powierzchnia robocza odporna na zarysowania Wyciszona iw pełni zamknięta strefa robocza z szeroką widocznością od wewnątrz. Ręcznie sterowany dźwiękoszczelny tunel (tylko frezowanie 90°) redukuje emitowany hałas do około 85 dB.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.