Frezarka CNC aluminium i stal

Frezarka 3 osiowa do obróbki profili aluminiowych Ares CNC

Ares Idealna maszyna do frezowania profili rygli i drzwi z aluminium i tworzyw sztucznych
Ares Idealna maszyna do frezowania profili rygli i drzwi z aluminium i tworzyw sztucznych

Frezowanie profili aluminiowych dzięki uniwersalnej maszynie sterowanej w 3 osiach – Prawdziwa wielozadaniowość w jednej maszynie sterowanej numerycznie. Optymalizacja procesów związanych z obróbką mechaniczną profili z aluminium.

Kompaktowa frezarka CNC o stabilnej konstrukci przeznaczona głównie do obróbki tworzyw sztucznych, stopów aluminium oraz wyrobów z miękkiej stali.
Kompaktowa frezarka CNC o stabilnej konstrukcji przeznaczona głównie do obróbki tworzyw sztucznych, stopów aluminium oraz wyrobów z miękkiej stali

Jeżeli szukasz idealnego rozwiązania do wydajnej pracy w obróbce profili z aluminium, tworzyw sztucznych i elementów ze stopów lekkich: Ares CNC 3.0 płynnie działająca wielozadaniowość maszyny. Przemysł: Idealny sposób na elastyczną produkcję. Nowy interfejs i ulepszona wielozadaniowość produkcyjna. Wydajność, niezawodność i szybkość działania. Opcjonalnie na żądanie: Specjalistyczne oprzyrządowanie obróbki mechanicznej detali aluminiowych i tworzy sztucznych. Maszyna oferuje płynną wielozadaniowość odporną na obłożenie produkcyjne. Profesjonalna obrabiarka CNC do szybkiej obróbki profili aluminiowych na maszynie sterowanej numerycznie. Wszechstronne wyposażenie w różne akcesoria CNC. Opcjonalnie: specjalistyczne oprzyrządowanie obróbki mechanicznej detali aluminiowych. Wysoka wydajność frezarki uzyskana dzięki innowacyjnego systemu sterowania CNC.

Obróbka profili alu o złożonych kształtach - korekcja błędów obróbki złożonych powierzchni kształtowych
Obróbka profili alu o złożonych kształtach – korekcja błędów obróbki złożonych powierzchni kształtowych

Zaawansowana technika obróbki profili aluminiowych i stali dzięki szybkiej frezarce sterowanej numerycznie w 3 osiach. Obróbka pozwala na dokładne wykonywanie otworów w detalach i profilach aluminiowych. Wiercenie, gwintowanie, rozwiercanie czy nawiercanie odbywa się dzięki agregatom, które mają możliwość tworzenia otworów o średnicy ϕ 32 mm.

Frezarka sterowana numerycznie w 3 osiach
Frezarka sterowana numerycznie w 3 osiach Ares CNC