Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Frezarka CNC aluminium i stal

Frezarka 3 osiowa do obróbki profili aluminiowych Ares CNC

Ares Idealna maszyna do frezowania profili rygli i drzwi z aluminium i tworzyw sztucznych
Ares Idealna maszyna do frezowania profili rygli i drzwi z aluminium i tworzyw sztucznych

Frezowanie profili aluminiowych dzięki uniwersalnej maszynie sterowanej w 3 osiach – Prawdziwa wielozadaniowość w jednej maszynie sterowanej numerycznie. Optymalizacja procesów związanych z obróbką mechaniczną profili z aluminium.

Kompaktowa frezarka CNC o stabilnej konstrukci przeznaczona głównie do obróbki tworzyw sztucznych, stopów aluminium oraz wyrobów z miękkiej stali.
Kompaktowa frezarka CNC o stabilnej konstrukcji przeznaczona głównie do obróbki tworzyw sztucznych, stopów aluminium oraz wyrobów z miękkiej stali

Jeżeli szukasz idealnego rozwiązania do wydajnej pracy w obróbce profili z aluminium, tworzyw sztucznych i elementów ze stopów lekkich: Ares CNC 3.0 płynnie działająca wielozadaniowość maszyny. Przemysł: Idealny sposób na elastyczną produkcję. Nowy interfejs i ulepszona wielozadaniowość produkcyjna. Wydajność, niezawodność i szybkość działania. Opcjonalnie na żądanie: Specjalistyczne oprzyrządowanie obróbki mechanicznej detali aluminiowych i tworzy sztucznych. Maszyna oferuje płynną wielozadaniowość odporną na obłożenie produkcyjne. Profesjonalna obrabiarka CNC do szybkiej obróbki profili aluminiowych na maszynie sterowanej numerycznie. Wszechstronne wyposażenie w różne akcesoria CNC. Opcjonalnie: specjalistyczne oprzyrządowanie obróbki mechanicznej detali aluminiowych. Wysoka wydajność frezarki uzyskana dzięki innowacyjnego systemu sterowania CNC.

Obróbka profili alu o złożonych kształtach - korekcja błędów obróbki złożonych powierzchni kształtowych
Obróbka profili alu o złożonych kształtach – korekcja błędów obróbki złożonych powierzchni kształtowych

Zaawansowana technika obróbki profili aluminiowych i stali dzięki szybkiej frezarce sterowanej numerycznie w 3 osiach. Obróbka pozwala na dokładne wykonywanie otworów w detalach i profilach aluminiowych. Wiercenie, gwintowanie, rozwiercanie czy nawiercanie odbywa się dzięki agregatom, które mają możliwość tworzenia otworów o średnicy ϕ 32 mm.

Frezarka sterowana numerycznie w 3 osiach
Frezarka sterowana numerycznie w 3 osiach Ares CNC
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.