Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Frezarko-kopiarki-szprosarki do okien z ALU - PCV

Frezarka do czołowej obróbki końcówki profilu z aluminium i PCV Piranha 185

Piranha frezarka do czołowej obróbki końcówki profilu
Piranha Auto frezarka do czołowej obróbki końcówki profilu

Maszyna do poziomego frezowania czoła profilu okienno – drzwiowego z posuwem elektropneumatycznym:
Frezowanie 45 ° / 90 ° / -45 ° i stopnie pośrednie z szybką wymianą grupy frezów.
Silnik 3-fazowy 2 HP (1,5 kW) 2800 obr / min
Tuleja uchwytu frezu płaskiego Ø 32 mm
Poziomy skok wału 480 mm
Maksymalna średnica frezu 185 mm
Minimalne ciśnienie robocze 7 ATM
Wymiary całkowite: 82x98x124 cm
Waga frezarki: 130 kg.

PIRANHA pozioma frezarka do obrabiania końcówek profili z aluminium okna i drzwi
PIRANHA pozioma frezarka do obrabiania końcówek profili z aluminium okna i drzwi

Akcesoria na wyposażeniu: Imadła pneumatyczne blokowania obrabianego profilu. 6-pozycyjny ogranicznik gwiazdowy rewolwerowy. Smarowanie pneumatyczne. Tuleja uchwytu wiertła Ø 32 mm. Filtr powietrza. Pistolet do przemuchiwania wiórów. Pełna ochrona grupy frezów

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.