Maszyny do obróbki płyt Alucobondu

Frezarka CNC PWI Italmac do płyt z tworzyw sztucznych i kompozytów alu

Ploter frezowania, cięcia i rozkroju PWI - 3 osiowy poziomy ploter do rozkroju i frezowania alucobondu
Ploter frezowania, cięcia i rozkroju PWI – 3 osiowy poziomy ploter do rozkroju i frezowania alucobondu -PWI-Ambient-FLAT

Frezarki CNC – Technologie CNC – Oprogramowanie CAD/CAM do szybkiej obróbkio maszynowej wszystkich rodzajów materiałów okładzinowych elewacji. Maszyny CNC 3, 4, 5-Osiowe Frezarki CNC, Plotery – poziome centra obróbcze do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych. Najlepsze połączenie zaawansowanego oprogramowania z frezarką CNC do obróbki materiałów kompozytowych. Szybka, tania i powtarzalna obróbka maszynowa materiałów ACM na ploterze CNC.

Frezarka Ploter CNC PWI Italmac do płyt tworzyw sztucznych
Frezarka Ploter CNC PWI Italmac do płyt tworzyw sztucznych

Frezowanie profili aluminiowych na poziomej frezarce CNC. Profesjonalne obrabiarki CNC włoskiej fabryki maszyn Italmac – Industrial Solution & Innovation. Maszyny CNC do Nestingu – Plotery Frezujące do Płyt – 3, 4, 5 Osiowe Frezarki CNC, Centra Obróbcze CNC, Plotery Frezujące, poziome centrum obróbcze CNC do obróbki blach z metalu, maszynowa obróbka profili z aluminium i płyt z kompozytów.

Charakterystyka techniczna ploteru CNC
Charakterystyka techniczna ploteru CNC

Frezarka CNC zaprojektowana do przetwarzania dużych ilości arkuszy ACM i MCM laminatu wysokociśnieniowego (HPL) i płyt kompozytowych Fiber Cement. Solidna i szybka obrabiarka CNC do obróbki Tworzyw Sztucznych, PCV, PLEXI. Niezawodna frezarka CNC do obróbki tworzyw sztucznych i kompozytów z aluminium: Szeroka gama konfiguracji.