Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny do obróbki Alucobondu

Frezarka CNC PWI Italmac do płyt z tworzyw sztucznych i kompozytów alu

Ploter frezowania, cięcia i rozkroju PWI - 3 osiowy poziomy ploter do rozkroju i frezowania alucobondu
Ploter frezowania, cięcia i rozkroju PWI – 3 osiowy poziomy ploter do rozkroju i frezowania alucobondu -PWI-Ambient-FLAT

Frezarki CNC – Technologie CNC – Oprogramowanie CAD/CAM do szybkiej obróbkio maszynowej wszystkich rodzajów materiałów okładzinowych elewacji. Maszyny CNC 3, 4, 5-Osiowe Frezarki CNC, Plotery – poziome centra obróbcze do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych. Najlepsze połączenie zaawansowanego oprogramowania z frezarką CNC do obróbki materiałów kompozytowych. Szybka, tania i powtarzalna obróbka maszynowa materiałów ACM na ploterze CNC.

Frezarka Ploter CNC PWI Italmac do płyt tworzyw sztucznych
Frezarka Ploter CNC PWI Italmac do płyt tworzyw sztucznych

Frezowanie profili aluminiowych na poziomej frezarce CNC. Profesjonalne obrabiarki CNC włoskiej fabryki maszyn Italmac – Industrial Solution & Innovation. Maszyny CNC do Nestingu – Plotery Frezujące do Płyt – 3, 4, 5 Osiowe Frezarki CNC, Centra Obróbcze CNC, Plotery Frezujące, poziome centrum obróbcze CNC do obróbki blach z metalu, maszynowa obróbka profili z aluminium i płyt z kompozytów.

Charakterystyka techniczna ploteru CNC
Charakterystyka techniczna ploteru CNC

Frezarka CNC zaprojektowana do przetwarzania dużych ilości arkuszy ACM i MCM laminatu wysokociśnieniowego (HPL) i płyt kompozytowych Fiber Cement. Solidna i szybka obrabiarka CNC do obróbki Tworzyw Sztucznych, PCV, PLEXI. Niezawodna frezarka CNC do obróbki tworzyw sztucznych i kompozytów z aluminium: Szeroka gama konfiguracji.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.