Centrum obróbkowe CNC

3- osiowe centrum obróbkowe do profili aluminium i pcv Atena

Frezarki CNC - Technologie CNC - 3 osiowa frezarka do profili z aluminium
Frezarki CNC – Technologie CNC – 3 osiowa frezarka do profili z aluminium_ Atena CNC

Frezarka 3 osiowa CNC do obróbki profili kształtowników z aluminium i PCV. Zaawansowana technologicznie frezarka CNC do profesjonalnej aluminium i PCV i stali cienkościennej stosowanej w stolarce otworowej. Pozycjonowanie profilu w pozycji roboczej odbywa się dzięki ogranicznikom pneumatycznym. Prawa / lewa strony, blokowanie profilu za pomocą 4 solidnych zacisków ustawianych automatycznie w osi X.

Profesjonalne 3 osiowe centrum obróbcze do profili z alu, PCV, stali cienkościennej.
Profesjonalne 3 osiowe centrum obróbcze do profili z alu, PCV, stali cienkościennej Atena.

Centrum obróbcze 3-osiowe – Frezarka cnc o wysokiej wydajności. Centrum obróbkowe do profili z aluminium i PCV ATENA CNC z obrotowym blatem roboczym. 3 osiowe centrum obróbkowe Atena CNC doskonale podsumowuje wszystkie możliwości, jakie powinno posiadać nowoczesne centrum obróbcze profili dla branży drzwi i okien. Maszyna jest wyposażona w stół obrotowy i 4 stabilne zaciski do pozycjonowania profili stalowych, aluminiowych i PCV na blacie roboczym. Centrum obróbkowe kompaktowe 3-osiowe do frezowania, wiercenia i gwintowania. To centrum obróbkowe zostało stworzony specjalnie z myślą o zaspokojenia potrzeb przemysłu okienno-drzwiowego. Stolarka okienno – drzwiowa, ogrody zimowe, fasady, ścianki działowe.

3 osiowe centrum obróbcze CNC do aluminium i PVC

Maszyna z zespołem roboczym 130 x 130 mm, który umożliwia obróbkę profilami o długości do 6 metrów, posiada blat obrotowy sterowaną elektrycznie o zakresie obrotu w przedziale kątowym od + 90° do -90°. Centralny 5-pozycyjny magazyn narzędzi zawiera zarówno frezy tarczowe oraz inne narzędzia do precyzyjnej obróbki. Dzięki kompletnemu zestawowi narzędzi ta maszyna nadaje się do wszystkich potrzeb produkcyjnych. Interfejs centrum obróbkowego jest łatwy i intuicyjny oraz wyposażony w firmowe oprogramowanie Opera. Długość maszyny zaledwie 4 metrów wraz z ergonomiczną kabiną umożliwiającą łatwy załadunek/rozładunek profili to tylko niektóre cechy, które sprawiają, że ATENA jest idealnym narzędziem dla producentów okien, drzwi, fasad i ogrodów zimowych, którzy chcą zwiększyć produktywność swojej pracy. Centra Obróbcze do Metali – Maszyny do Obróbki CNC.

Frezarskie centrum obróbcze - 3-osiowe centrum do okien, drzwi i ogrodów zimowych.
Frezarskie centrum obróbcze – 3-osiowe centrum do okien, drzwi i ogrodów zimowych Atena.

Przekrój roboczy obrabianego profilu z aluminium: 130 x 130 mm.
Frezarka wyposażona w elektrowrzeciono o mocy 4 Kw z automatyczną szybką wymianą narzędzi.
Przeznaczony do pracy z profilami do 6 metrów.
Prosty i intuicyjny interfejs oprogramowania. Model 4.0
Wymiary: 4.500 x 1.450 x 2.000 mm
Waga maszyny: 1.200 kg
Moc wrzeciona elektrycznego 4 kW
N. odniesienia zera 1
N. zaciski standardowe 4
Magazyn narzędziowy 5-pozycyjny uchwyt narzędziowy
Oś robocza X 4253 mm – wzdłużna pracy.
Oś robocza Y 340 mm
Oś robocza Z 255 mm
Prędkość osi X 40 m / min Y 20 m / min Z 20 m / min