Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

3- osiowe centrum obróbkowe do profili aluminium i pcv Atena

Frezarki CNC - Technologie CNC - 3 osiowa frezarka do profili z aluminium
Frezarki CNC – Technologie CNC – 3 osiowa frezarka do profili z aluminium_ Atena CNC

Frezarka 3 osiowa CNC do obróbki profili kształtowników z aluminium i PCV. Zaawansowana technologicznie frezarka CNC do profesjonalnej aluminium i PCV i stali cienkościennej stosowanej w stolarce otworowej. Pozycjonowanie profilu w pozycji roboczej odbywa się dzięki ogranicznikom pneumatycznym. Prawa / lewa strony, blokowanie profilu za pomocą 4 solidnych zacisków ustawianych automatycznie w osi X.

Profesjonalne 3 osiowe centrum obróbcze do profili z alu, PCV, stali cienkościennej.
Profesjonalne 3 osiowe centrum obróbcze do profili z alu, PCV, stali cienkościennej Atena.

Centrum obróbcze 3-osiowe – Frezarka cnc o wysokiej wydajności. Centrum obróbkowe do profili z aluminium i PCV ATENA CNC z obrotowym blatem roboczym. 3 osiowe centrum obróbkowe Atena CNC doskonale podsumowuje wszystkie możliwości, jakie powinno posiadać nowoczesne centrum obróbcze profili dla branży drzwi i okien. Maszyna jest wyposażona w stół obrotowy i 4 stabilne zaciski do pozycjonowania profili stalowych, aluminiowych i PCV na blacie roboczym. Centrum obróbkowe kompaktowe 3-osiowe do frezowania, wiercenia i gwintowania. To centrum obróbkowe zostało stworzony specjalnie z myślą o zaspokojenia potrzeb przemysłu okienno-drzwiowego. Stolarka okienno – drzwiowa, ogrody zimowe, fasady, ścianki działowe.

3 osiowe centrum obróbcze CNC do aluminium i PVC

Maszyna z zespołem roboczym 130 x 130 mm, który umożliwia obróbkę profilami o długości do 6 metrów, posiada blat obrotowy sterowaną elektrycznie o zakresie obrotu w przedziale kątowym od + 90° do -90°. Centralny 5-pozycyjny magazyn narzędzi zawiera zarówno frezy tarczowe oraz inne narzędzia do precyzyjnej obróbki. Dzięki kompletnemu zestawowi narzędzi ta maszyna nadaje się do wszystkich potrzeb produkcyjnych. Interfejs centrum obróbkowego jest łatwy i intuicyjny oraz wyposażony w firmowe oprogramowanie Opera. Długość maszyny zaledwie 4 metrów wraz z ergonomiczną kabiną umożliwiającą łatwy załadunek/rozładunek profili to tylko niektóre cechy, które sprawiają, że ATENA jest idealnym narzędziem dla producentów okien, drzwi, fasad i ogrodów zimowych, którzy chcą zwiększyć produktywność swojej pracy. Centra Obróbcze do Metali – Maszyny do Obróbki CNC.

Frezarskie centrum obróbcze - 3-osiowe centrum do okien, drzwi i ogrodów zimowych.
Frezarskie centrum obróbcze – 3-osiowe centrum do okien, drzwi i ogrodów zimowych Atena.

Przekrój roboczy obrabianego profilu z aluminium: 130 x 130 mm.
Frezarka wyposażona w elektrowrzeciono o mocy 4 Kw z automatyczną szybką wymianą narzędzi.
Przeznaczony do pracy z profilami do 6 metrów.
Prosty i intuicyjny interfejs oprogramowania. Model 4.0
Wymiary: 4.500 x 1.450 x 2.000 mm
Waga maszyny: 1.200 kg
Moc wrzeciona elektrycznego 4 kW
N. odniesienia zera 1
N. zaciski standardowe 4
Magazyn narzędziowy 5-pozycyjny uchwyt narzędziowy
Oś robocza X 4253 mm – wzdłużna pracy.
Oś robocza Y 340 mm
Oś robocza Z 255 mm
Prędkość osi X 40 m / min Y 20 m / min Z 20 m / min

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.