Frezarka CNC aluminium i stal

Frezarka CNC do mdf. Centrum Obróbcze CNC do mebli – schodów – okien i drzwi

Obróbka warstwowych płyt kompozytowych pokrytych aluminium na centrum obróbkowym SMART CNC
Obróbka warstwowych płyt kompozytowych pokrytych aluminium na centrum obróbkowym SMART CNC

Sterowane numerycznie w 3 – 5 osiach centrum obróbki drzwi Smart CNC 30 są budowane do idealnej obróbki płyt panelowych z mdf, płyt bramowych segmentowych pokrytych blachą z aluminium. Zaawansowane technologicznie frezarka do obróbki wielkoseryjnej elementów z tworzyw sztucznych, kompozytów, płyt warstwowych kompozytowych.

Centrum Obróbcze CNC do mebli - schodów - okien i drzwi z drewna
Centrum Obróbcze CNC do produkcji mebli – schodów – okien i drzwi z drewna, mdf.

Ekstremalna elastyczność w łączeniu jednostek operacyjnych. Stół stały z otwartym mostem maszyny CNC. Maksymalna elastyczność. Nowe centrum obróbkowe do produkcji okna i drzwi z kompozytów, drewnopochodnych SMART 30 XL -nowa wersja 1600 mm. w osi Y stanowi idealne rozwiązanie dla zakładów rzemieślników oraz do zakładów dużego przemysłu.

Centrum obróbkowe SMART 30 / SMART 30 – 5 AXIS wyjątkowa precyzja i niezawodność w obróbce maszynowej
Centrum obróbkowe SMART 30 / SMART 30 – 5 AXIS wyjątkowa precyzja i niezawodność w obróbce maszynowej

Nowe centrum obróbkowe CNC daje zdecydowanie większe możliwości obróbki drewna, tworzyw sztucznych, aluminium i kompozytów nowej generacji. Mobilny stół roboczy z przesuwanymi przyssawkami mocowania na podciśnienie. Innowacyjne rozwiązania technologiczne frezarki i różnorodność konfiguracji głowic roboczych, zapewniają najwyższą jakość wykończenia obrabianych elementów oraz wymaganą na każdym etapie obróbki dokładność. SMART 30 XL jest dostępny w wersji 3, 4 lub 5-osiowej – Konfiguracja 5 osi. System LED do półautomatycznego pozycjonowania ruchomych prętów i przyssawek. Głowica pozioma z 2 wyjściami na agregaty obróbcze.

Rozkrój płyt meblowych i frezowanie na centrum obróbczym 5 osiowym
Rozkrój płyt meblowych i frezowanie na centrum obróbczym 5 osiowym Smart 40 sterowanie w 5 osiach.

Obszar roboczy SMART 30 XL: X od 3100 do 6100 mm. Y 1600 mm., Z 120 mm. Moc elektrowrzeciona: 11/12 KW. Elektrowrzeciono: ISO 30. Sterowanie i napędy: OSAI. Obszar roboczy SMART 30 XL – 5 AXIS X od 3100 do 6100 mm. Y 1600 mm. Z 200 mm. Moc elektrowrzeciona: 11/13 KW. Elektrowrzeciono HSK F 63. Sterowanie i napędy OSAI. Wielofunkcyjne obrabiarka SMART jest konfigurowana w oparciu o konkretne potrzeby produkcyjne użytkownika.