Frezarka CNC aluminium i stal

Frezarka CNC Cosmec Smart 30 centrum obróbkowe 3 /4/ 5 osiowe

Frezarka CNC Cosmec Smart 30 centrum obróbkowe 3 /4/ 5 osiowe

Frezarka CNC do drewna, MDF, aluminium z różnymi systemami blokowania obrabianych elementów na blacie roboczym maszyny. Frezarka CNC do drewna, MDF, aluminium o różnych systemach mocowania blokowania obrabianych elementów.

Centrum obróbkowe 3, 4, 5-osiowe Smart 30 – włoskiej fabryki maszyn sterowanych numerycznie COSMEC TECHNOLOGY – od 1978 roku producent maszyn CNC. Wysokość obrabianego elementu 300 mm., z zamontowanym narzędziem o długości 80 mm. Tak więc możemy obrobić większy element i mieć dłuższe narzędzie bez utraty przejścia elementu:

Centrum obróbcze cnc 5-osiowe Cosmec 5-osiowa obróbka frezarska pionowa 300 mm. Blat stołu z otwartym mostem CNC ekstremalna precyzja i niezawodność. To centrum obróbcze, które zostało zaprojektowane z myślą o łatwej i elastycznej obsłudze, stanowi idealne rozwiązanie dla rzemieślników i małych firm, które chcą poprawić jakość swojego produktu.

Stół belkowy do maszyny CNC - Cosmec Technology
Stół belkowy do maszyny CNC – Cosmec Technology

Ta linia produktów, wyposażona w te same komponenty, co maszyny wyższej klasy COSMEC, gwarantuje wysoką precyzję i niezawodność. Innowacyjne rozwiązania technologiczne i różnorodność konfiguracji jednostek operacyjnych zapewniają najwyższą jakość wykończenia wymaganą w każdym zastosowaniu. Ten typ maszyny jest dostępny w wersji 3 lub 5-osiowej. Przeznaczenie obróbki: alucobond, aluminium, materialy kompozytowe do modelowania, plastik, tworzywa sztuczne, drewno i drewnopochodne, włókno-cement.

_ Smart mocowanie elementów poprzez specjalne imadła blokujące materiał obrabiany
Smart mocowanie elementów poprzez specjalne imadła blokujące materiał obrabiany

Wyjątkowo skuteczne w trakcie maszynowej obróbki mocowanie elementów poprzez specjalne imadła blokujące materiał osadzony na blacie stołu roboczego.

Specjalne blokady modujące na blacie stołu roboczego centrum obróbkowego SMART
Specjalne blokady modujące na blacie stołu roboczego centrum obróbkowego SMART
Specjalne blokady mocujące na blacie roboczym centrum obróbkowego SMART
Specjalne blokady mocujące na blacie roboczym centrum obróbkowego SMART

Wykonany z najwyższa starannością napęd przesuwu maszyny posiada listwę zębatą z zębami ewolwentowymi gwarantują najwyższą precyzję przy maksymalnej prędkości pozycjonowania. Przekładnia redukcyjna zapewnia najwyższą powtarzalność dokładności pozycjonowania. Zamknięte łożysko: po precyzyjnie oszlifowanych i zahartowanych wałkach prowadzących przesuwają się zamknięte łożyska liniowe charakteryzujące się absolutną dokładnością oraz żywotnością.