5-osiowe centrum obróbcze ALU Kompozyty

Frezarka CNC 5-osiowa – Conquest 715

Centrum Obróbcze CNC 5 Osiowe Conquest 715 włoskiej fabryki maszyn z Poggibonsi koło Florencji. Cosmec Technology to globalny dostawca maszyn sterowanych numerycznie od 1978 roku. Istnieje możliwość doposażenia maszyny w różne głowice kątowe oraz inne specjalistyczne wyposażenie dodatkowe. Wszystko w celu dopasowana maszyny do wielu zastosowań technologicznych.

Centrum obróbcze CNC w 5 osiach roboczych.

Centrum frezarskie 5 osiowe Conquest ogromnie skraca czas obróbki elementów pod kątem frezowania, gwintowania, wiercenia. Od teraz wytaczanie z kilku stron nie stanowi żadnego problemu. Ponadto, szeroka gama wyposażenia w dodatkowe akcesoria umożliwia przystosowania obrabiarki do różnych rodzajów prac obróbczych. W tym modelu maszyny prześwit 300 mm. w osi pionowej Z a nawet jest do 1.200 mm. Maszyna daje możliwość wykończenia detalu na jednej maszynie oraz gwarantuje obróbkę wysoko-precyzyjnych elementów.

Cosmec
Centrum obróbcze cnc 5-osiowe Cosmec 5-osiowa obróbka frezarska pionowa 300 mm.

5-osiowa Obróbka Elementów na maszynie prosto z Cosmec Technology. Gwarantowana jest elastyczność w łączeniu jednostek operacyjnych głowic i podzespołów. Maszyna zawsze jest pod rozmiary klienta. Różnorodność konfiguracji tej maszyny pozwala spełnić wszelkie specjalne wymagania klienta. Wraz z głównym elektrowrzecionem można mieć niezależną głowicę obróbczą (13 niezależnych wrzecion pionowych, 4 wrzeciona poziome na osi X i 2 w osi y), jednostkę orientowaną 2,2 kW do poziomego frezowania z jednym lub dwoma wylotami , orientowana jednostka piły do ​​7,5 kW. Fabryka służy pomocą w trakcie instalacji maszyny i szkoli operatorów. Na życzenie fabryka może dobrać właściwą technologię, uzbroić obrabiarkę w odpowiednie akcesoria obróbki technologicznej materiału.

Centrum 5-osiowe Conquest 715
Centrum 5-osiowe Conquest 715

Na wyposażeniu centrum obróbkowego Conquest działa system automatycznego smarowania prowadnic oraz integralna osłona przestrzeni roboczej. Niezawodna praca maszyna jest wsparta przez klimatyzowaną szafę elektryczną. Na życzenie użytkownika, elektrowrzeciono maszyny można wyposażyć w oś obrotową. To urządzenie jest wyposażone w szafkę elektryczną wyposażoną w kontroler numeryczny OSAI serii 10, interfejs Windows i ręczny pilot sterowania. Automatyczna zmiana narzędzi w 12 pozycjach gwarantuje, brak koniecznych przezbrojeń w trakcie kompleksowej obróbki elementów w 5 osiach. Mobilny stół roboczy z przesuwanymi przyssawkami umożliwia wielostronną obróbkę elementu, bez konieczności zmiany jego położenia. Szeroka gama agregatów i głowic standardowych i specjalnych – System LED do półautomatycznego pozycjonowania ruchomych prętów i przyssawek – Oś wirnika system – konfiguracja w 5 osiach pracy maszyny.