Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

5-osiowe centrum obróbcze ALU Kompozyty

Frezarka CNC 5-osiowa – Conquest 715

Centrum Obróbcze CNC 5 Osiowe Conquest 715 włoskiej fabryki maszyn z Poggibonsi koło Florencji. Cosmec Technology to globalny dostawca maszyn sterowanych numerycznie od 1978 roku. Istnieje możliwość doposażenia maszyny w różne głowice kątowe oraz inne specjalistyczne wyposażenie dodatkowe. Wszystko w celu dopasowana maszyny do wielu zastosowań technologicznych.

Centrum obróbcze CNC w 5 osiach roboczych.

Centrum frezarskie 5 osiowe Conquest ogromnie skraca czas obróbki elementów pod kątem frezowania, gwintowania, wiercenia. Od teraz wytaczanie z kilku stron nie stanowi żadnego problemu. Ponadto, szeroka gama wyposażenia w dodatkowe akcesoria umożliwia przystosowania obrabiarki do różnych rodzajów prac obróbczych. W tym modelu maszyny prześwit 300 mm. w osi pionowej Z a nawet jest do 1.200 mm. Maszyna daje możliwość wykończenia detalu na jednej maszynie oraz gwarantuje obróbkę wysoko-precyzyjnych elementów.

Cosmec
Centrum obróbcze cnc 5-osiowe Cosmec 5-osiowa obróbka frezarska pionowa 300 mm.

5-osiowa Obróbka Elementów na maszynie prosto z Cosmec Technology. Gwarantowana jest elastyczność w łączeniu jednostek operacyjnych głowic i podzespołów. Maszyna zawsze jest pod rozmiary klienta. Różnorodność konfiguracji tej maszyny pozwala spełnić wszelkie specjalne wymagania klienta. Wraz z głównym elektrowrzecionem można mieć niezależną głowicę obróbczą (13 niezależnych wrzecion pionowych, 4 wrzeciona poziome na osi X i 2 w osi y), jednostkę orientowaną 2,2 kW do poziomego frezowania z jednym lub dwoma wylotami , orientowana jednostka piły do ​​7,5 kW. Fabryka służy pomocą w trakcie instalacji maszyny i szkoli operatorów. Na życzenie fabryka może dobrać właściwą technologię, uzbroić obrabiarkę w odpowiednie akcesoria obróbki technologicznej materiału.

Centrum 5-osiowe Conquest 715
Centrum 5-osiowe Conquest 715

Na wyposażeniu centrum obróbkowego Conquest działa system automatycznego smarowania prowadnic oraz integralna osłona przestrzeni roboczej. Niezawodna praca maszyna jest wsparta przez klimatyzowaną szafę elektryczną. Na życzenie użytkownika, elektrowrzeciono maszyny można wyposażyć w oś obrotową. To urządzenie jest wyposażone w szafkę elektryczną wyposażoną w kontroler numeryczny OSAI serii 10, interfejs Windows i ręczny pilot sterowania. Automatyczna zmiana narzędzi w 12 pozycjach gwarantuje, brak koniecznych przezbrojeń w trakcie kompleksowej obróbki elementów w 5 osiach. Mobilny stół roboczy z przesuwanymi przyssawkami umożliwia wielostronną obróbkę elementu, bez konieczności zmiany jego położenia. Szeroka gama agregatów i głowic standardowych i specjalnych – System LED do półautomatycznego pozycjonowania ruchomych prętów i przyssawek – Oś wirnika system – konfiguracja w 5 osiach pracy maszyny.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.